Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Sveikos merginos.Dažnai žvalgausi įvairiuose saldumynų puslapiukuose,seku jūsų patarimus,pamokymus viena kitai,grožiuosi jūsų darbeliais ir patyliukais pati vis kažką išbandau.Prisižiūrėjusi gražių jūsų papuišimų ir pati dariau gėlytes iš saldainių masės,dariau iš beze bet atrodo kad vis dar nepataikau.Išbandžiau ir keleta tortukų.Paskutinis bandymas buvo negro bučinys perteptas ir apteptas plakta grietine ir papuoštas keletu gėlyčių iš saldainių masės.Per nakti stovėjo šaldytuve,o ryte mano gėlytės buvo "nužydėjusios" na tiesiog suminkštėjo ir ištežo.Kas čia joms nepatiko:grietinė ar šaldytuvas?kad kita karta žinočiau kaip tokios klaidos išvengti.
Atsakyti
Masiniukas - tiesiog TOBULAS bigsmile.gif
Mano krikstasunis kaip tik pamate ji ir sako: "Ir as tokio noriu!!!!!". Atsakau jam: "Kad as negaliu, nes nemoku tokiu tortu kept." O jis man: "Kaip nemoki??? blink.gif Taigi kitos moka, o tu ne. Taigi paemei torta ispjovei ir vsio!" lotuliukas.gif
Tai pazadejau jam, kad anksciau ar veliau ispjausiu jam irgi toki torta lotuliukas.gif Matyt, prisisnekejau, teks rankoves raitoti doh.gif

Tik mergaites ar galite man parodyti su kokiu antgaliu ir Nr. jus dzibuojate taip graziai. Cipciuko ir Olestos torciukai idealiai apdzibuoti (nepykit, jei ka nepaminejau, beabejo, kad visu super grazus mirksiukas.gif )!

Kaip tik vaziuosiu i miesta pirkt uogu ir cukraus uogienems, tai ir antgali paieskociau.
Atsakyti
[quote=Cipciukas,2009 06 23, 11:20]
Labas ax.gif .....senokai buvau , džiaugiuosi savo brangenybe wub.gif , nėra kada ir prisėsti .

kokie ratai bigsmile.gif grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 06 23, 11:57)

Tik mergaites ar galite man parodyti su kokiu antgaliu ir Nr. jus dzibuojate taip graziai. Cipciuko ir Olestos torciukai idealiai apdzibuoti (nepykit, jei ka nepaminejau, beabejo, kad visu super grazus  mirksiukas.gif )!

Kaip tik vaziuosiu i miesta pirkt uogu ir cukraus uogienems, tai ir antgali paieskociau.


Va šitu dzibavau , bet yra gražesnis , tik žiūriu dabar pas juos jo nėra , jis labiau karpytas schmoll.gif

662411 ....5 mm...............user posted image
Atsakyti
tik jau senukuose nepirk antgalių, nieko jie neišpjauna, geriau jau atgailėt bent minimaliam rinkiniui bet pirkti normaliu metalinius, va ten tai darbas, na ir nyuo grietinėlės daug kas priklauso be abejonės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 22, 16:31)
Mergaites, as vel su maisiuku  ax.gif Tik dabar viduje bananinis tortas. Tik nelabai gerai nufotkina. Jis visas blizgantis, tai labai atspindi. Visi pinigeliai valgomi tongue.gif


Inočka, tu jau pas mus torčiukų-maišiukų specė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jau toooks dailus wub.gif wub.gif

Cipciuk, mašiniukas-šypsenėlė liuksiškas thumbup.gif Graži spalvytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 23, 13:15)
tik jau senukuose nepirk antgalių, nieko jie neišpjauna, geriau jau atgailėt bent minimaliam rinkiniui bet pirkti normaliu metalinius, va ten tai darbas, na ir nyuo grietinėlės daug kas priklauso be abejonės ax.gif


Tikrai tikrai nepirk senuku konditerinio maiselio su plastmasiniais antgaliais doh.gif As pagaliau uzsisakiau ir laukiu savu, nes net ir 36 % grietinele iseina snyyypstas su plastmasiniais senuku antgaliais doh.gif

Kepiau braskini torta pagal Olesta - kvepia skaniai, pjausim siandien. Viskas butu ciki, nu bet BEZE doh.gif sirupas siuliukais tyyyyso, vos pakunkuliavo, net visas nesubego i baltymus sutirstejes (gal cia beda g.gif ) na ir vistiek netvirta mase doh.gif Nu nervas ima ir torto nedesiu - geeeda ir nieko naujo neparodyciau - viskas kopijuota doh.gif
Atsakyti
Cipciuk liuks feraris ir as tokio noriu! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingerele: 23 birželio 2009 - 13:45
kad jau liepet ateinu nedrasiai su savo kopijomis, tortukas medutis puosta grietinele, gelytes pirktines

user posted image

cia taip pat medutis, puosta meian dengimo mase, svoris gerokai virs 5 kg, dovana draugui ax.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neramuole: 23 birželio 2009 - 14:06
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 23, 11:20)
Labas  ax.gif .....senokai buvau , džiaugiuosi savo brangenybe  wub.gif , nėra kada ir prisėsti .

Tortas Ratai- 2 , Jonuko 2 metukų gimtadieniui .
Medutis , puoštas beze ( kad išgaučiau tokią ryškią spalvą , prireikė 1,5 pokiuko raudonų dažų , miltelių  doh.gif ) , ratai dengti padengimo mase......na turbūt ir viskas  blush2.gif

user posted image

user posted image

cia musu tortukas didis.gif didis.gif didis.gif tokio grozio dar nebuvom nei mate nei tureje swoon.gif swoon.gif swoon.gif net tetis neteko zado karsta.gif jonukui labai patiko jau ir pirstukus spejo ikist y papuosimus blush2.gif
CYPCIUKDIDELIAUSIAS JUMS ACIU aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gal galit man pasakyt is kru gaut to beskonio ir bespalvio aliejaus ,darysiu mase tortui dengt
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 06 23, 11:35)
Tortas turetu buti baltas, o puosimo elementus noriu padazyti g.gif Turiu tik kazkokius rusiskus milteliu pavidalo dazus g.gif kaip man dabar ta mase nudazyt g.gif

Miltelius suberti ant mases, kelis kartus sulankstyti, paminkyti, palikti kelias pastoveti (kad milteliai istirptu) ir tada gerai isminkyti.

Buna labai prastos kokybes milteliu -- dideles granules, dazo nevienodai, sunkiai tirpsta; tai va tokius dazus galima laselyje degtines istirpdyti ir tik tada mase jais dazyti (tada tiesiog minkai ir viskas). Geriau, kai degtines neprireikia, bet jei milteliai ne itin aukstos kokybes -- geriau nerizikuot.

QUOTE(padima @ 2009 06 23, 15:28)
gal galit man pasakyt is kru gaut to beskonio ir bespalvio aliejaus ,darysiu mase tortui dengt

Is kur gaut? Prekybos centre ieskot.

Maziausiai spacifinio skonio ir maloniausia kvapa turi riesutu aliejai. Migdolu, graikiniu riesutu ir kt. Bet jie brangesni (~30 - 35 LTL iprastai). Kiek maziau kainuotu nusipirkti alyvuogiu aliejaus; tada reiketu rinktis salto spaudimo. Tik su alyvuogem visada truputi loterija yra: priklausomai nuo to, kaip konkreciai aliejus buvo gamintas, is kaip paruostu alyvuogiu (netgi, sako, ir nuo pacios alyvuogiu veisles cia priklauso), toks ir skonis / kvapas bus. Tad vienos rusies gali but ypac svelnus ir malonus, kitos jau kur kas aitresnis -- nors abu vienodai kokybiski...

Tiesa, jei nenorit pirkt viso butelio aliejaus vien del mases, galima rinktis linu semenu alieju -- jis ypac tinka i salotas (nuostabu prieskoni duoda) ir yra labai, labai sveikas organizmui; be to, ji paprasciausia rast mazose pakuotese. Tad ko nesunaudosit masems, suvartosit sumaisyta su kopustais ir morkytemis mirksiukas.gif Na, zodziu, rinkites savo nuoziura.

Alieju perkant reiketu, kad butu 100% riebumo. Jei ant pakuotes to konkreciai neraso, paziurekit mitybos informacijos lentele; riebalai (fat) turi buti "100".

Cipciuk, masiniuko grozis -- zodziu nera wub.gif Super, geriau, nei filmuke. Betgi kas tokios dienos isvakarese masiniuka kepa hihihi.gif Ir dar Jonukui bigsmile.gif Reikia paparcio zieda kept! biggrin.gif

Neramuoles tortukai irgi va tokie: thumbup.gif Cia ne kuklintis, o su marsais zengt reikia tongue.gif
Atsakyti