Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(naitas @ 2009 06 22, 20:40)
jėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėė lithuania.gif:
gautųsi, ir stovėtų. Gal ant formelės reiktų šiek tiek padžiovint, kad nesubliukštų, o po  to detales suklijuot kad ir kiaušinio baltymu. Ir nusidažytų, jeigu dažytum. dar gali lipdyti iš marcipano, kur parduotuvėse pardavinėjamas. Jau iš marcipano tai tikrai turėtų gautis iš pat pirmo karto. thumbup.gif

Aciu labai aciuks.gif
Torto reikia sestadieniui, tai torta sutepsiu ketvirtadieni, o dengsiu mase penktadieni, kazi jei ryt pasidaryciau ta mase, jai nieko nenutiktu iki penktadienio g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 06 22, 20:48)
Aciu labai aciuks.gif
Torto reikia sestadieniui, tai torta sutepsiu ketvirtadieni, o dengsiu mase penktadieni, kazi jei ryt pasidaryciau ta mase, jai nieko nenutiktu iki penktadienio g.gif

jei pertepinėsi grietinėle nieko nenutiks, o jei grietine, masė ištirps doh.gif , nebent apteptum dar atskirais sviestiniu kremu rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai supratau, kad klausė, ar pasidariusi masę - kaip pačią masę, o ne apdengusi tortą - gali ją laikyti keletą dienų.
tai jeigu šito klausei, tai tikrai, gali laikyti keletą dienų, tarkim iki savaitės laiko kambario temperatūroj, o jeigu ilgiau, tai reikia dėti į šaldytuvą.

Iš šaldytuvo išėmus masę, ją pašildai mikrobangėj 10 - 15 sek, ir ji vėl idealiai tinka minkyti.( Gumulas kaip moters kumštuks)
Papildyta:
QUOTE(padima @ 2009 06 22, 18:49)
gal galit imesti nuoroda dengimo mases ,su kuria labai lengav butu dirbti smile.gif

aš pati tai neturiu išsiaugojus nuorodos kur Meian parašė dengimo masės receptą. Kažkur 8 ar 9 temoj turėtų būti.
Kad TIKRAI gautųsi, tai tada nusipirk marcipano mirksiukas.gif Meian masę kad padaryt, tai reikia ten cukrų virti.. tai esu susimovus ne kartą toj vietoj hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 22, 22:14)
aš pati tai neturiu išsiaugojus nuorodos kur Meian parašė dengimo masės receptą. Kažkur 8 ar 9 temoj turėtų būti.
Kad TIKRAI gautųsi, tai tada nusipirk marcipano  mirksiukas.gif Meian masę kad padaryt, tai reikia ten cukrų virti.. tai esu susimovus ne kartą toj vietoj hihihi.gif

Mergaites, nueikit i virsutine papuosimu tema, ten viskas yra
Atsakyti
Inočka, labai gražus maišiukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Jei nesunku, galėtum plačiau papasakoti, kaip padaryti tokį maišiuką? Kokį geriau kepti tortą: apvalų ar stačiakampį? Kaip priduoti tinkamą formą?

Ir dar klausimas: kaip tu išgavai tokią gražią spalvą? Maišei kokius nors dažus ar turėjai gatavus?

Iš anksto dėkoju.

Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 22, 21:33)
jei pertepinėsi grietinėle nieko nenutiks, o jei grietine, masė ištirps doh.gif , nebent apteptum dar atskirais sviestiniu kremu rolleyes.gif

Aha, zadu plonai aptepti sviestiniu kremu 4u.gif

QUOTE(naitas @ 2009 06 22, 22:14)
Aš tai supratau, kad klausė, ar pasidariusi masę - kaip pačią masę,  o ne apdengusi tortą - gali ją laikyti keletą dienų.
tai jeigu šito klausei, tai tikrai, gali laikyti keletą dienų, tarkim iki savaitės laiko kambario temperatūroj, o jeigu ilgiau, tai reikia dėti į šaldytuvą.

Iš šaldytuvo išėmus masę, ją pašildai mikrobangėj 10 - 15 sek, ir ji vėl idealiai tinka minkyti.( Gumulas kaip moters kumštuks)


aciuks.gif uz atsakyma 4u.gif
Eisiu tadum snd bandyt gamint ta mase doh.gif gal ir as susimausiu, tai tada dar bus laiko kitiems bandymams bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 06 23, 09:04)
Aha, zadu plonai aptepti sviestiniu kremu 4u.gif
aciuks.gif uz atsakyma 4u.gif
Eisiu tadum snd bandyt gamint ta mase doh.gif gal ir as susimausiu, tai tada dar bus laiko kitiems bandymams bigsmile.gif

nebijok tos masės, viskas Tau gausis, jinai labai nekapryzna 4u.gif
Atsakyti
Inocka,tavo maisiukai tai superiniai!!!! thumbup.gif
Atsakyti
pritariu, ir dar su auksinukais, iš viso jau Tavo tortai, tai kruopštumo viršūnė thumbup.gif
Atsakyti
Labas ax.gif .....senokai buvau , džiaugiuosi savo brangenybe wub.gif , nėra kada ir prisėsti .

Tortas Ratai- 2 , Jonuko 2 metukų gimtadieniui .
Medutis , puoštas beze ( kad išgaučiau tokią ryškią spalvą , prireikė 1,5 pokiuko raudonų dažų , miltelių doh.gif ) , ratai dengti padengimo mase......na turbūt ir viskas blush2.gif

user posted image

user posted image





Atsakyti
wou blink.gif o tai patenkintas bus JOnukas, super thumbup.gif
Atsakyti
Oho kokie ratai blink.gif thumbup.gif

Na rodos, kad mase pagal meian pavyko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Bet dabar turiu dar keleta klausimu blush2.gif
Tortas turetu buti baltas, o puosimo elementus noriu padazyti g.gif Turiu tik kazkokius rusiskus milteliu pavidalo dazus g.gif kaip man dabar ta mase nudazyt g.gif Ir dar vienas klausimas blush2.gif Tuoj eisiu gamint sokoladines mases pagal Inocka rozem bigsmile.gif ir mastau kaip man pavyks jas ten ant to apdengto torto prilipdyti g.gif
Dar nenusprendziau ar as jas ten kibdysiu, ziuresiu kaip bendras vaizdas gausis, kai apdengsiu torta rolleyes.gif , na bet atsakymo noreciau blush2.gif
Dar karta aciu, kad dalinates savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti