Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(mmergyte @ 2009 06 22, 09:56)
merginooooos,iskocioju ta mase uzdengiau bet ji man tokia kaip miltuota?su kuo ja padaryt kad butu tokai kaip naturali spalva,kaip blizgi?nu ta prasme nepudruota tokia unsure.gif

Pradzioje nuvalyk su teptuku visas pudros likucius. Paskui gali su degtine pravalyt. Bet man visada uztenka tik likucius nuvalyt ir gerai atrodo. Su degtine nevalau. Dar darau taip. Dedu švaru balta popieriaus lapa, jeigu reikia, tai du, ant virsaus lentute kokia ir pajudinu kartu su tais lapais (paslifuoju). Tada buna labai lygus pavirsius, beveik blizgantis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 22 birželio 2009 - 09:03
QUOTE(Inočka @ 2009 06 22, 10:02)
Pradzioje nuvalyk su teptuku visas pudros likucius. Paskui gali su degtine pravalyt. Bet man visada uztenka tik likucius nuvalyt ir gerai atrodo. Su degtine nevalau. Dar darau taip. Dedu švaru balta popieriaus lapa, jeigu reikia, tai du, ant virsaus lentute kokia ir pajudinu kartu su tais lapais (paslifuoju). Tada buna labai lygus pavirsius, beveik blizgantis.


as jautiek i ji darbo idejau,kad jei dar kas nukristu isproteciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 06 22, 10:12)
as jautiek i ji darbo idejau,kad jei dar kas nukristu isproteciau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O kas ten gali nukrist? g.gif . Tu gal kalbi ne apie pati pavirsiu o apie geles ir detales?. Tai dtada jas nuvalyk su degtine
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 22, 10:17)
O kas ten gali nukrist? g.gif . Tu gal kalbi ne apie pati pavirsiu o apie geles ir detales?. Tai dtada jas nuvalyk su degtine


apie pavirsu apie pavirsiu,tik viskas is ranku krenta siandien lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labukas gal kam pravers mirksiukas.gif
My Webpage
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 06 20, 01:15)
Aš irgi su tortu. Jis buvo skirtas dviejų žmonių gimtadieniui:

stebuklingas kūrinys wub.gif

QUOTE(Inočka @ 2009 06 20, 04:01)
As ir vel su tortuku. Mergaitei gimtadieniui. Labai norejo su undinele.

labai gražus. Kiek širdies įdėta, kiek fantazijos.. wub.gif žinai, pavydžiu kruopštumo

QUOTE(rembiene @ 2009 06 20, 16:59)
gėlės ale tai šokoladinės ( tik išėmus iš šaldytuvo pradėjo leipaliot,bet niekas net nepastebėjo rolleyes.gif

gražus tortas. Svarbiausia, kad visiems patiko thumbup.gif
tai normaliai. SKLEISTIS pradėjo rolleyes.gif

QUOTE(daividija @ 2009 06 20, 18:13)
Idedu ir as savo...

aš jau sakiau.. man LABAI graži ši mergytė.. tokia lūpą prikandus truputį.. labai fainutė wub.gif

QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 06 21, 16:01)
sveikos mergaites vat ir mano bugnas berniukui,man sis tortas kazkaip nelabai patinka,kazko truksta labai tuscias,o kaip jums?

hmm, kai pasakei, kad kažko trūktų.. na gal.. kokios tada skautiškos kepurės.. kareivėlį jau siūlė..
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 20, 03:01)
[As ir vel su tortuku. Mergaitei gimtadieniui. Labai norejo su undinele.
user posted image
user posted imageuser posted image

Ko tik cia nera  doh.gif  Ir zuvyte, ir krabukas, ir kriaukles, ir zoles, ir koralai. Vienu zodziu Jura ir jos grozis. Viduje medaus tortas. Krabukas ir zuvyte is marcipano, Didesnes spalvotos kriauskles ir gyvunija is sokolado, mazesnes ir saldainiu mases. Puosta beze. Mergaite aprengta saldainiu mase. Uzsiknisau su lelyte negyvai  doh.gif . Jau dave dievas kojas  lotuliukas.gif , nu jau niekaip nenorejo rengtis.


Sveiki Inočka 4u.gif Cia buvo mano panelytes uzsakymas butent tokio torto smile.gif

Tai buvo nuostabaus grozio tortas wub.gif wub.gif wub.gif , nerealus thumbup.gif Ispudi visiems paliko. O skonis pasakiskas. As nesu tortu megeja, bet tik ne sito meno kurinio smile.gif Aciu Jums labai uz ideta savo fantazija, meile ir siluma, kuri sklido bevalgant torciuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif O vaikai vandens gyventojus "sunaikino" dar benesant torta ant stalo lotuliukas.gif Sekmes Jums 4u.gif
Atsakyti
angeliuks, Aciu uz gerus ir siltus zodzius, dziaugiuosi, kad patiko rolleyes.gif

Mergaites, as vel su maisiuku ax.gif Tik dabar viduje bananinis tortas. Tik nelabai gerai nufotkina. Jis visas blizgantis, tai labai atspindi. Visi pinigeliai valgomi tongue.gif

user posted image


Atsakyti
gal galit imesti nuoroda dengimo mases ,su kuria labai lengav butu dirbti smile.gif
Atsakyti
kiek tortuku daug prikepet bigsmile.gif

labai grazi raudona spalva pirasos tortuko thumbup.gif

daividija pagaliau pasirode su mergyte-bobyte ant tortuko 4u.gif

rembiene grazios rozes, kaip tikros bigsmile.gif o lapeliai tikri ar valgomi?

vaidulyteee orginalus torukas tas bugnas smile.gif
Atsakyti
Atejau prasyt pagalbos blush2.gif
Savo mazajai krikstynu proga zadu kepti dvieju aukstu meduti, siandien jau issikepiau lakstelius, sumasciau, kad dengsiu Meian mase ir noriu nulipdyti batelius, sakykit ar is tos pacios mases man gautusi jie ir ar stovetu g.gif ar verciau rinktis kita mase bigsmile.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 22, 17:31)
Mergaites, as vel su maisiuku 

jėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėė lithuania.gif:

QUOTE(rasyte_ @ 2009 06 22, 20:01)
Atejau prasyt pagalbos blush2.gif
Savo mazajai krikstynu proga zadu kepti dvieju aukstu meduti, siandien jau issikepiau lakstelius, sumasciau, kad dengsiu Meian mase ir noriu nulipdyti batelius, sakykit ar is tos pacios mases man gautusi jie ir ar stovetu g.gif ar verciau rinktis kita mase bigsmile.gif
Aciu 4u.gif

gautųsi, ir stovėtų. Gal ant formelės reiktų šiek tiek padžiovint, kad nesubliukštų, o po to detales suklijuot kad ir kiaušinio baltymu. Ir nusidažytų, jeigu dažytum. dar gali lipdyti iš marcipano, kur parduotuvėse pardavinėjamas. Jau iš marcipano tai tikrai turėtų gautis iš pat pirmo karto. thumbup.gif
Atsakyti