Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(mmergyte @ 2009 06 21, 16:08)
merginooooos,skubiai cia..kuo prikibdyti detales?jei dengiu cipciuko apdengimo mase? g.gif  g.gif


bandyk degtine, arba is dengimo mases pasidarius klijus ( i dengimo mase siek kiek vandens ir maisyt kol kosele pasidarys) as taip darau su meian mase super prikimba
Atsakyti
Vaidute, labai saunus bugnas! Visiskai pritariu Olestai, netruksta nieko, nebent kareivelio ar kokio spragtuko mirksiukas.gif

QUOTE(padima @ 2009 06 21, 13:35)
gal galite kuri ideti kokia nuorodele kaip dirbti su marcipanu kiek pudros reikia dadeti,kaip detales suklijuojat?

Cia priklauso nuo gamintojo, visada reikia ziureti nurodymus ant pakuotes. Buna jau paruostas darbui (t.y., cukraus pudros is viso nereikia imaisyti), o buna, kad reikia imaisyt ir didele dali (net iki puses marcipano mases). Kai kurie gamintojai paruosia tokia mase, i kuria be pudros dar ir kiausinio baltyma reikia imaisyt, kad tiktu lipdymui -- bet tai taip pat buna nurodyta ant pakuotes.

Maksimose parduodama prasosi 100 gramu jei gerai pamenu, taciau geriausia butu deti kiek maziau -- tik tiek, kad nebebutu per lipnu.

Marcipanines mases dalys puikiausiai sukimba viena su kita be jokiu "kliju", taciau, jei norisi uztikrinciau, galima vandeniu vos padrekinti.

QUOTE(mmergyte @ 2009 06 21, 16:08)
merginooooos,skubiai cia..kuo prikibdyti detales?jei dengiu cipciuko apdengimo mase? g.gif  g.gif

Galiu tik paantrinti Neramuolei... degtine, kiausinio baltymas, jei reikia stipriau -- praskiesta geliu mase arba praskiesta ta pati apdengimo mase...
Atsakyti
O aš šiandien dariau rožytes iš cukrinės masės, ir norėjau pabandyt padažyt kraštelius raudonai. Tai pabandymui sunmaišiau lašelį spirito ir dažų raudonų, bet jie pakeitė spalvą, pažaliavo doh.gif biggrin.gif Gal žinot kodėl man čia taip gavosi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vusia @ 2009 06 21, 21:02)
O aš šiandien dariau rožytes iš cukrinės masės, ir norėjau pabandyt padažyt kraštelius raudonai. Tai pabandymui sunmaišiau lašelį spirito ir dažų raudonų, bet jie pakeitė spalvą, pažaliavo doh.gif  biggrin.gif  Gal žinot kodėl man čia taip gavosi? smile.gif

Neįsivaiduoju kodėl taip atsitiko, nuo gryno spirito to būti tikrai neturėtų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 21, 21:10)
Neįsivaiduoju kodėl taip atsitiko, nuo gryno spirito to būti tikrai neturėtų... g.gif


Tada pabandžiau vandens įpilt, pasidarė oranžinė. Tai mečiau viską lauk, neberizikavau
Atsakyti
QUOTE(Vusia @ 2009 06 21, 21:12)
Tada pabandžiau vandens įpilt, pasidarė oranžinė. Tai mečiau viską lauk, neberizikavau

O tikrai spiritas buvo, ne kokia salicilo rūgštis pvz? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 21 birželio 2009 - 20:38
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 21, 21:15)
O tikrai spiritas buvo, ne kokia salicilo rūgštis pvz? tongue.gif


Spiritas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vusia @ 2009 06 21, 20:02)
O aš šiandien dariau rožytes iš cukrinės masės, ir norėjau pabandyt padažyt kraštelius raudonai. Tai pabandymui sunmaišiau lašelį spirito ir dažų raudonų, bet jie pakeitė spalvą, pažaliavo doh.gif  biggrin.gif  Gal žinot kodėl man čia taip gavosi? smile.gif



Su spiritu niekad nemaišiau dažų, tai nieko ir nepasakysiu. Maišau tik su degtine ir niekada spalva nesikeitė. Bandyk su degtine. Jei nepavyks, tai turbūt kažkas negerai su dažais.
Atsakyti
[quote=daividija,2009 06 20, 18:13]
saunu,kad tau pavyko,o ir atrodo labai graziai,ir rozes lapeliai puiki ideja thumbup.gif

Idedu ir as savo...kaip cia pasakius blush2.gif Nesigavo eilini karta taip kaip norejau.Dariau kaspinelius is cipciuko geliu mases,bet ji taip greit dziusta,tai tokie


man ji irgi labai greit dziuvo kai dariau pirma karta, o vakar pabandziau daryti antra karta. taciau ismislyjau kad idesiu sauksta aliejaus i ta mase. ir ka bent jau man pasiteisino. Ji nedziuvo taip greit o siandien gelytes jau sudziuvusios ir liuksiskai atrodo. Konkreciai kiek dejau aliejaus negaliu pasakyti, nes mase dariau "Is akies" labai patiko sis budas bent jau man. pabandykit ir jus gal pavyks smile.gif
Atsakyti
[quote=Ingerele,2009 06 22, 08:10]
[quote=daividija,2009 06 20, 18:13]
saunu,kad tau pavyko,o ir atrodo labai graziai,ir rozes lapeliai puiki ideja thumbup.gif

Idedu ir as savo...kaip cia pasakius blush2.gif Nesigavo eilini karta taip kaip norejau.Dariau kaspinelius is cipciuko geliu mases,bet ji taip greit dziusta,tai tokie
man ji irgi labai greit dziuvo kai dariau pirma karta, o vakar pabandziau daryti antra karta. taciau ismislyjau kad idesiu sauksta aliejaus i ta mase. ir ka bent jau man pasiteisino. Ji nedziuvo taip greit o siandien gelytes jau sudziuvusios ir liuksiskai atrodo. Konkreciai kiek dejau aliejaus negaliu pasakyti, nes mase dariau "Is akies" labai patiko sis budas bent jau man. pabandykit ir jus gal pavyks smile.gif
[/quote]
pavykti tai pavyks neabejotinai, aš irgi jau išbandžiau, bet deja džiaugtis nėa kuo verysad.gif NES uždėjus padarytas papuošimo detales ant grietinėlės, nuo drėgmės krašteliai ima keisti po kiek laiko spalvą ir gaunasi apdžiūvusios šlapiankos dešros efektas, daugiau taip nebedarysiu schmoll.gif geriau jau išsispaudžiu daug detalių ir paslepiu jas po drėgna šluostele ax.gif
Atsakyti
merginooooos,iskocioju ta mase uzdengiau bet ji man tokia kaip miltuota?su kuo ja padaryt kad butu tokai kaip naturali spalva,kaip blizgi?nu ta prasme nepudruota tokia unsure.gif
Atsakyti
[quote=Inočka,2009 06 21, 10:15]
pirasa , kokia ryski spalva. Pasakyk su kokiais dazais galima tokia spalva isgaut. Na jau roziu grazumas, tiesiog permatomos tokios, kaip tikros, mielos labai.

Čia turėjo būt ryškiai raudona, bet aš netyčia iš pradžių įbėriau orandžinių, o paskui tik apsižiūrėjus, kad ne tuos miltelius įbėriau, dar truputėlį ir raudonų įbėriau, todėl ir gavosi tokia spalva blush2.gif . Šiaip tai aš naudoju prancūziškus dažus milteliais, kuriuos pirkau Lenkijoje.
Atsakyti