Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(padima @ 2009 06 20, 21:59)
sveikutes,gal galit kas nors man tundrai pasakyti kur rast to marcipano,kuriose pardese labiau tiketina rast,ir kurioje vietoje ieskot pacioj parduotuveje,ir gal kuri turetu kokia foto dezutes,kad butu lengviau orentuotis kaip atrodo,jau tikrai buciau dekinga aciuks.gif

marcipano pirkau maximoi, ten kur kepimo milteliai, pabarstukai sudeti, sviesiai gelsva dezute su raudona juosta virsui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 06 20, 22:13)
marcipano pirkau maximoi, ten kur kepimo milteliai, pabarstukai sudeti, sviesiai gelsva dezute su raudona juosta virsui  smile.gif

didelis aciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!! smile.gif o as tundra ieskojau saldytuvuose doh.gif
Atsakyti
na va ir as isssikepiau sau maza ir paprasta tortuka,net nejauku cia det tarp tokiu grozybiu unsure.gif kadangi mes nevalgom tu papuosimu tai uzdejau tai kas liko nuo praeito torto.nenorejau gadint nauju produktu ax.gif
user posted image

Atsakyti
Merginos FANTASTIKA user posted image ištikro prieš einant čia reikėjo korvalolio lyžtelt kaip Cipciukas patarė lotuliukas.gif
Miglės pintinė paliko labai didelį įspūdį - kaip tikra, įsivaizduoju, kiek daug kruopštaus darbelio reikėjo įdėt thumbup.gif Šaunuolė thumbup.gif
Inočkos tortas su undinėle - kaip iš kokios pasakos wub.gif tikras jūros pasaulis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Norėjau paklaust kaip tu tokias blizgančias spalvas išgauni, pvz., bordavos žvaigždės/penkiakojo to blush2.gif čia gal tie blizgūs miltukai su degtinyte pamaišyti ir teptuku tepi g.gif ar dar kažkaip blush2.gif

Daividija, nuostabus ir labai dailus tortas thumbup.gif vasariškas toks su ramunėm wub.gif kaspinėliai labai efektingai atroso thumbup.gif ir beabejo mergytė fainuolė wub.gif

rembiene, puikus tortas thumbup.gif gražios rožytės ir lapukai thumbup.gif
pirasa, o jau rožių gražumėlis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 06 21, 00:41)
Merginos FANTASTIKA user posted image


drinks_cheers.gif tobulybes 4u.gif
Atsakyti
Daividija, man labai mielas tortukas tavo, ir labai grazus bantukai, ten rastas kaz kos? Del mases, man irgi su ja neiseina ilgai dirbt, tai parasysiu siek tiek kita recepta, man tas pastilazas labai patinka. Labai malonu dirbt.
rembiene, Rozes labai grazios, o ypac man patiko kaip jos sudetos, tas padekliukas uzbaigia visa akcenta, tiesiog pratesia roziu linija biggrin.gif
pirasa , kokia ryski spalva. Pasakyk su kokiais dazais galima tokia spalva isgaut. Na jau roziu grazumas, tiesiog permatomos tokios, kaip tikros, mielos labai.

QUOTE(Domi95 @ 2009 06 19, 17:46)
......... O is kur galmetu suzinoti tavo PASLAPTINGOJO PASTILIAZO recepteli??

Rasau Pastilazo recepta:
1 val. saukstas zelatinos
60 ml. vandens
1 a. s. citrinu rugsties
2 a. s. gliukozes (neturiu, tai dejau dirbtini medu)
250 gr. cukraus pudros
120 gr. krakmolo.

Vandenuka sumaisyti su citrinos rugstimi, uzpilti zelatina, palaikyti, paskui istirpinti ir supilti kartu su gliukoze/medumi i krakmolo, cukraus pudros mase.
Na jau man, tai super daiktas. Labai malonus darbo metu, ilgai galima dirbt, labai elastingas, o paskui kaip isdziuna, tai laiko super. Man gavosi is pirmo karto.

QUOTE(RiMami @ 2009 06 21, 00:41)
..................Norėjau paklaust kaip tu tokias blizgančias spalvas išgauni, pvz., bordavos žvaigždės/penkiakojo to  blush2.gif čia gal tie blizgūs miltukai su degtinyte pamaišyti ir teptuku tepi  g.gif ar dar kažkaip  blush2.gif  

Jo, cia miltukai. Tik jeigu tepu ant sokolado, tai neskiedziu, tiesiog pudrinu miltukais, sokoladas riebus, tai praskiesti nuteka. O jeigu ant mases, tai tada su degtine iki koses padarau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 21 birželio 2009 - 09:29
Ačiū labai už šiltus žodžius dėl mano torto aciuks.gif

Krepšelis pintas iš šokoladinės saldainių masės (receptas čia), viduje - riešutiniai lakštai, grietinės+grietinėlės kremas, abrikosai.

Inočka, labai originalus, spalvingas vaikiškas tortukas. O jau undinėlė kokia madinga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kriauklytėms turbūt turi specialių formų?

rembiene, labai mielas tortas. Gėlytės kaip tikros 4u.gif

daividija, labai dailus, švelnus tortas thumbup.gif

neramuole, aišku gali imti idėją smile.gif Tikrai negaila.

pirasa, koks spalvingas tortas lotuliukas.gif Rožytės labai gražios, dailios thumbup.gif

Vaidulyteee, faini drugeliai 4u.gif

Atsakyti
gal galite kuri ideti kokia nuorodele kaip dirbti su marcipanu kiek pudros reikia dadeti,kaip detales suklijuojat?
Atsakyti

Jooo ... bigsmile.gif tortu grozis nerealus - man pritruksta zodziu, nes visi atrodo per silpni mano susizavejimui isreiksti bigsmile.gif

QUOTE(akvadigi @ 2009 06 20, 08:25)
o man nesigavo sokoladines rozes.... dejau naturalu medu... viskas sustingo super, prisidariau rutuliuko. kai reikejo daryti lapelius, sokolado mase, labai greitai rezta, tai man tie lapeliai nestovi, o linksta.... jei darau storesnius - negrazu...  verysad.gif

skaiciau, kad kazkas daro su naturaliu medum, o pagal Cipciuna dirbtinis. Gal kitaip butu?? ne taip tyztu???



Na, o dabar apie zemiskus dalykus mirksiukas.gif
As kaip tik sia savaitele praktikuojuosi sokoladines rozes. Darau su naturaliu medumi, dedu is akies kaip ir Inocka sake pilna sauksta ir gaunasi puikiai. Pirma irgi tokia storoka gavosi, bet kitos sakyciau normaliai, man graziai ziurisi.
Kazkaip dziugu sirdy - taip paprastai tokie groziai gaunasi.
Akvadigi, gal sokolado gamintoja kita pabandyk, o gal laaaabai laaabai plonycius lapelius nori padaryt. Man keli irgi suplyso, bet jie ryskiai nuploninti buvo.
Bandyk, manau turi pasisekti.

Atsakyti
sveikos mergaites vat ir mano bugnas berniukui,man sis tortas kazkaip nelabai patinka,kazko truksta labai tuscias,o kaip jums?
user posted image
user posted image
Atsakyti
idealiai apdengtas, puikus būgnas, nieko netrūksta schmoll.gif nebent kokio alavinio kareivėlio kaip iš multiko hihihi.gif
Atsakyti
merginooooos,skubiai cia..kuo prikibdyti detales?jei dengiu cipciuko apdengimo mase? g.gif g.gif
Atsakyti