Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Vusia @ 2009 06 20, 13:03)
Gal galit paaiškint ką Jūs su ta skarbonke darot? blush2.gif

Čia parodyta mirksiukas.gif Suprasit iš paveiksliukų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 20, 13:13)
Čia parodyta  mirksiukas.gif  Suprasit iš paveiksliukų bigsmile.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, o kam Jus is vis ant tos skarbonkes statot g.gif Nejaugi taip patogiau? Nei sonus paspausi, nei palyginsi, nei patempsi kur reikia. Tik ziurek, kad nuo skarbonkes nenukristu doh.gif
Atsakyti
na štai ir aš rodaus smile.gif čia mano torčiukas sesutės didžiajai dienai smile.gif lepcucų daug, bet svarbiausiai jauniesiams patiko smile.gif tortas medutis ( su juo irgi nuotykių apturėjau, tai gerai kad ankčšiau susitepiau, o kitą dieną puošiau, nes visas išsiskėtė ir vienoj vietoj sutrūko, bet nieko viską ištaisiau smile.gif ), pirmą kartą kepiau, bet PASAKIŠKAI skanus tortas!!! gėlės ale tai šokoladinės ( tik išėmus iš šaldytuvo pradėjo leipaliot,bet niekas net nepastebėjo rolleyes.gif ) papuoštas grietinėle, o svarbiausias akcentas žali žali lapeliai biggrin.gif kurie turėjo būt šokoladiniai, bet nieko man nesigavo o ir spalvos tinkamos neturėjau, tai paėmiau tikros rožės lapelius per du kart merkiau į želatiną ir puikiausiai sustingo ir atlaikė kaip švieži 3 dienas šaldytuve ir vakarą ant torto cool.gif lotuliukas.gif
user posted image
čia dar ne visi lapukai sudėti, bet kokybė gal geresnė.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rembiene: 20 birželio 2009 - 15:00
Merginos, tiek visokiu grozybiu pridejote, net silpna paziurejus wub.gif visu jau neisvardinsiu, nors tikrai visi tortukai verti didziausiu pagyru oro_buckis.gif Betgi vienas istrigo giliai sirdin, tai tiesiog negaliu asmeniskai neisgirti Migles 79 sedevro... blink.gif Na tiesiog neapsakomai grazu, as paprastai tikrai labai priekabiai ziuriu, betgi cia tiesiog nera, ka pridurt. Neitiketino grozio sedevras wub.gif

Rembiene tikra saunuole, kad isdriso ir ryzosi rimta torta tokiai progai kepti, ir sekmingai isprende visas nelaimes 4u.gif Tikrai siltas ir mielas tortukas!

QUOTE(Olesta @ 2009 06 20, 09:39)
ar įmanoma minkštą tortą (juodą mišką, ar bet kokį kitą biskvitinį) apdengti cukrine mase ir tikėtis, kad viskas bus gerai rolleyes.gif o jei dengti tai kaip, ant skarbonkės nepasidėtų, susmegtų viskas doh.gif

Tikrai taip! Mano 90% tortu buna minksti, purus, su labai storais puriais pertepimo sluoksniais -- ir puikiausiai jauciasi apdengti. Del dengimo -- as dengiu arba leksteje, kurioje tortas bus patiekiamas (jei namams), arba pasidejusi ant apvalios leksteles lygiu pavirsium, kartais ant jos dar ir servetele po tortu bunu pasitiesusi (jei ne namams -- nuo tokios leksteles jis patogiai "nusliuozia" i dezute). Paprastai naudojuosi skardine (placia, nuo konsercuotu persiku), nors leksteles krastai ir islenda gerokai uz torto -- man patinka, kad, pakelus torta ant skardines, galima laisvai ji "apdoroti" ir alkunes nesidauzo i stala blush2.gif Be to, kartais tiesiog patogu, kai tortas auksciau ir nereikia taip stipriai lenktis.

Jei tortas tikrai minkstas ir turi nesiaurus pertepimo sluoksnius, bus patogiausia ji dengti gerai atsaldyta.

Galiausiai (nors jau ne karta tai rasiau) noriu pridurti, atsargiai su vaisiu sultimis. Jei ju daug (ypac biskvito sulaistyme), net ir minksta torta saugiau butu aptepti sviestiniu kremu.
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2009 06 20, 12:59)
na štai ir aš rodaus smile.gif čia mano torčiukas sesutės didžiajai dienai

saunu,kad tau pavyko,o ir atrodo labai graziai,ir rozes lapeliai puiki ideja thumbup.gif

Idedu ir as savo...kaip cia pasakius blush2.gif Nesigavo eilini karta taip kaip norejau.Dariau kaspinelius is cipciuko geliu mases,bet ji taip greit dziusta,tai tokie negrazus gavosi doh.gif O tortas zele,apteptas grietinele.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 06 19, 23:15)

Vos nuo kedes nenukritau doh.gif
nerealus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Merginos, jūsų visų tortai nuostabūs. Šaunuolės 4u.gif .

Pagaliau ir aš baigiau mokslus ir iškepiau tortą anytos gimtadieniui. Na bet ir nesisekė man šiandien. Čia turėjo būti Cipciuko "Margarita", o gavosi paprastas tortas su grietine, želatina ir braškėmis, nes grietinėlę sutraukė blink.gif . Puoštas grietinėle ir rožėmis iš šokolado. Norėjau daryti raudoną viršų, nes anyta dievina šią spalvą, bet išėjo taip, kad sumaišiau dažus ir pripyliau orandžinių, kurių paskui raudona jau nenuėmė. Ai, yra kaip yra blush-anim-cl.gif.
user posted image
Atsakyti
Kokie grazuuuus tortukai,saunuoles kepejeles,o Migles 79 tortukas tai kaip is paveislelio thumbup.gif

QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 06 19, 23:00)
dazus pirkau parduotuveje asda bet ir tecko juos maciau jie labai pigus.bet tai cia uk.o Lietuvos parduotuvese net nzn ar yra.


Man sese atsiunte is uk asdos skystu dazu,dejau i saldainiu mase raudonos spalvos bet vistiek boruze gavosi ruzava doh.gif



Atsakyti
mergaites as be zodziu thumbup.gif kokius grozius sukuret, bijau ka nors praleisti, visu tortukai smekscioja akyse bigsmile.gif puikiai pasidarbavot, inockos meskutis jau toks meilutis atrodo wub.gif labai kruopstu ir be galo grazu, migles79 krepseliui nera lygiu, labai gera ideja, jei galima kopinu ax.gif
Atsakyti
Inocka jau tavo tortukas kaip visada FANTASTISKAS bigsmile.gif
rembiene ir pirasa jusu gelytes kaip tikros,neatskirsi,sauniai padirbeta thumbup.gif
daividija labai grazi mergaite ir bantukai grazus,tortukas toks svelnus.
saunuoles mergaites thumbup.gif
eiwile as kaip tik siandien daziau saldainiu mase tais raudonais dazais ir gavau raudona spalva,bet anksciau daziau cipciuko geliu mase zaliais,tai niekaip negalejau gauti zalios tamsios spalvos,vis tokia sviesi sviesi gaudavosi nors dazu daug pyliau,tai nusipirkau tada zaliu geliniu dazu biggrin.gif ir viskas buvo ok ax.gif
Atsakyti
sveikutes,gal galit kas nors man tundrai pasakyti kur rast to marcipano,kuriose pardese labiau tiketina rast,ir kurioje vietoje ieskot pacioj parduotuveje,ir gal kuri turetu kokia foto dezutes,kad butu lengviau orentuotis kaip atrodo,jau tikrai buciau dekinga aciuks.gif
Atsakyti