Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(naitas @ 2009 06 19, 19:26)
tuomet pasisakysiu... gerai, kad pradėjau vakar  doh.gif Vakar išsikepiau visą biskvitą ir pjoviau  doh.gif  džyzuz kraist.. nu kaip ir sakiau.. vienas gavos storas, kitam - skylė a la amfiteatras. Diedas kaip visada, urgzt pradėjo...  doh.gif
čia kandžioji biskvito pusė..
išaušo rytas. Iiiiiiš naujo viskas. Susimaišiau, tik viską padauginau iš 0,3 plius. Mat gi mano skardelė surenkama 28 cm diametro. Kepiau po vieną biskvitą.
Kaip ir sakiau, kvepia kiaušiniene, ir kai gerai krimstelėjau vieną gabaliuką, "kirpo" į liežuvį citrinos žievelės kartumas.
Tiesa, visą recepte nurodytą normą padidinus 0,3, man gavos trys normaliai ploni  ir ketvirtas kiek storėlesnis biskvitas (28cm). Pyliau į skardą po 3,5 - 4 plastmasinius šaukštus tešlos.
Na bet biskvitus suliejau nurodytu sirupu, kuris man pasirodė gaivus, pritepiau šviežių braškių tyrele, plaktos grietinėlės ir maskarponės mišiniu ir pabarsčiau kakava. Puošiu rytoj arba šiąnakt, jei ateis nemiga.
Galvoju, kad jeigu dar grietinėlėn puošdama pribarstysiu šokolado drožlių, tai biskvito skonio  bėdos turėtų pranykti. O jei dar papuošimo braškes padažysiu karštam šokolaaaaade rolleyes.gif

Nežinau, kaip Jums gaunasi biskvitai. Man šio recepto biskvitas nesigavo purus. Kai nulupau "skūrelę", tai iš po jos atsidengė tokie "vamzdeliai", na lyg kokio baravyko kepurėlės vamzdelius būčiau perpjovus. Atrodytų, jeigu neklystu, per mažai miltų.. nu bet tiek nurodyta  doh.gif

žinot.. kepkit.. baisiai blogai nesigaus.. bet už tai žinosit, kiek jis atitinka Jūsų lūkesčius. Kitam kartui. bigsmile.gif


aš ir iškepiau šitą biskvitą ir dabar eisiu pjaut ir žiūrėt kaip su tais vamzdeliais ax.gif ai bet dėl to nepergyvenu, tik nežinau kaip per naktį papuošt ir vidų pertepti, gal chaltūrinsiu: vienas bus cipciuko Margaritos, o kitas glace doh.gif
Atsakyti
eiwile bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jezau, kokis grazumas tortuko bigsmile.gif , kad man nors kiek panasus gautusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 06 19, 21:10)
Domi95 aciu smile.gif nusipiest tokia princese lengva,is pradziu nusipiesiu ant popieriaus iskirpau ja ir tada perkeliau ant iskociotos marshmellow saldainiu mases,tada ispjoviau ja,ir po to spalvinau.Naudojau juoda valgoma flomasteri ir skystus Dr.Oetker valgomus dazus.vsio.


O kur tu skystu Dr.Oetker valgomu dazu buna pirkti?

QUOTE(*sniegena* @ 2009 06 19, 21:29)
eiwile      jezau, kokis grazumas tortuko    , kad man nors kiek panasus gautusi 


Aciu,as dar tik mokausi,cia mano isviso ketvirtas tortukas ax.gif Pabandyk tikrai gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 06 19, 22:27)
aš ir iškepiau šitą biskvitą ir dabar eisiu pjaut ir žiūrėt kaip su tais vamzdeliais ax.gif ai bet dėl to nepergyvenu, tik nežinau kaip per naktį papuošt ir vidų pertepti, gal chaltūrinsiu: vienas bus cipciuko Margaritos, o kitas glace doh.gif

ir kaip vaizdas?

die, kiek man dar mokytis mega_shok.gif margarita, nevėžis ir t.t. ir pan...

kaip tik pasidariau Inočkos napoleoną. Kol barsčiau trupiniais iš visų pusių, teko nemenkai išsimozot... Jėėėėėė.. koks niamnis. Jau laukiu rytdienos. Tokį aukštoką padariau, gal iš 9 sluoksnių. Dabar gailiuosi, kad nenusiteikiau padaryt pinigų maišo iš to gardaus torto.... o gal bandyt.. naktis dar prieš akis... "susivėliau"..
Atsakyti
eiwile tavo tortukas lelyte labai grazutis biggrin.gif
dazus pirkau parduotuveje asda bet ir tecko juos maciau jie labai pigus.bet tai cia uk.o Lietuvos parduotuvese net nzn ar yra.
Atsakyti
naitai, koks didelis tortas thumbup.gif Šaunuolė.

Olesta, su praėjusiu tortadieniu 4u.gif Fainutis tavo tortukas thumbup.gif

eiwile, kodėl nesėkmingas tortukas? Aš tai matau labai linksmą boružėlę.

Vaidulyteee, švelnus tortas, kaip tik mergaitei. O kokia mase dengei tortą ir kas jo viduje?

Cipciuk, labai jau dailūs tie raštai ant torto. Su gėlyte ir batuku tortas dar mielesnis thumbup.gif
Tortas su rožėmis irgi labai gražus. O kokiu antgaliu jūs darėt tuos raštus (balta spalva)?

rugiagele26, įdomus papuošimas thumbup.gif

Inočka, labai dailus, švelnus tortukas. Bet man jame kažko trūksta, pvz. keletos gėlyčių ar kokių žaisliukų, gal užrašo. Tik nepyk rolleyes.gif

rozmarinai, įvairaus dydžio servetėlių stačiakampiui tortui mačiau Saigaidoje (tai parduotuvė esanti Panerių 20a, Vilniuje).

Aš irgi su tortu. Jis buvo skirtas dviejų žmonių gimtadieniui: broliui ir seseriai, kurie gimė vieną dieną tik 10 metų skirtumu. Todėl viena torto pusė skirta jam, kita - jai. Vyro hobis - sodas, moters - mezgimas. Ilgai galvojau, kaip sutalpinti viską į vieną tortą, štai kas gavosi:

user posted image

user posted image

Torto pjūvis čia.
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 06 19, 22:15)


krepsiukas nerealus, jubiliatai turejo but labai patenkinti...
Atsakyti
migle79,nu nerealaus grozio tavo tortas, thumbup.gif wub.gif wub.gif tiesog fantastika...
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 06 20, 00:15)

Aš irgi su tortu...[/url]


user posted image Vaaauuuu...... OHOOO..... va cia tai bent!!! Tiesoooog negaliu akiu atitraukt!!!! Zinok, ilgai ziurejau ir galvojau, koks nuostabus atvirukas. Bet, tik veliau perskaiciau, kad cia tavo darytas doh.gif Nu fantazija, o darbo kruopstumas!!!! Bet jau krepsiuko realumas!!!! Kaip jus cia toki supynete??? As - netekau amo!!!
O koks receptukas torto ir is ko krepselis pintas? Gal is marshmalow?
Atsakyti
Migle79 wau koks tavo tortas,jau grozis nuostabus,bet kokia laki tavo fantazija,sugalvok gi taip,tikrai superinis tortas,atrdo kaip atvirute thumbup.gif
mano tortukas buvo kakaviniai biskvitai petepinejau grietinele,apklojau saldainiu marshmellow mase mirksiukas.gif
Atsakyti
Migle79, jau koks apetitnas krepselis. Super, kaip ne tortas. Didziuliai pagyrimai. O kas del mano. Tai cia baik, ko cia pikt. Kuo daugiau pastabu, tuo daugiau geresniu darbu drinks_cheers.gif . Nors naturoje tortas graziau atrodo.

As ir vel su tortuku. Mergaitei gimtadieniui. Labai norejo su undinele.
user posted image
user posted imageuser posted image

Ko tik cia nera doh.gif Ir zuvyte, ir krabukas, ir kriaukles, ir zoles, ir koralai. Vienu zodziu Jura ir jos grozis. Viduje medaus tortas. Krabukas ir zuvyte is marcipano, Didesnes spalvotos kriauskles ir gyvunija is sokolado, mazesnes ir saldainiu mases. Puosta beze. Mergaite aprengta saldainiu mase. Uzsiknisau su lelyte negyvai doh.gif . Jau dave dievas kojas lotuliukas.gif , nu jau niekaip nenorejo rengtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 20 birželio 2009 - 02:11
Ciociuk
Migle79
Inočka

blink.gif
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Kaip grazu wub.gif


o man nesigavo sokoladines rozes.... dejau naturalu medu... viskas sustingo super, prisidariau rutuliuko. kai reikejo daryti lapelius, sokolado mase, labai greitai rezta, tai man tie lapeliai nestovi, o linksta.... jei darau storesnius - negrazu... verysad.gif

skaiciau, kad kazkas daro su naturaliu medum, o pagal Cipciuna dirbtinis. Gal kitaip butu?? ne taip tyztu???

dabar tie sokoladiniai rutuliukai gal savaite tupi saldytuve, gal prisireiks kada ax.gif gaila ismesti... blush2.gif
Atsakyti