Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Kaune URMO BAZĖJE ir AREVITOJE , išsikirpk iš kardono stačiakampį padėkliuką , yra popieriaus gėlėms vynioti , nusipirk gražų raštą ir apklijuok , arba folija tam tinka smile.gif ......tiesa , servetėlių IKI pardėse yra ir su 50 procentų nuolaida , tik nedidukės .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 19, 14:11)
Mano napoleono variacija tongue.gif .....lakšteliai - vieno , pertepimas - kito , bet visumoj gaunasi super geras napoleonas .


O gal pertepimo receptuką išduosit? Kaip tik dairinėjuos kuo lakštelius pertepti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 19, 13:15)
kokie gražūs tortai  wub.gif  kaip kokybiškai dirbat su cukraus pudros mase thumbup.gif
dabar kepu... nžn.. biskvitas kvepia kiaušiniene  doh.gif nutarkavau geltoną citrinos žievelės spalvą - biskvito skonis "kerpa" liežuvį. Pradedu nerimauti, ar braškės pajėgs nurungti šiuos skonius  unsure.gif

kaip gavosi biskvitas,aš ir mastau kurį kept ar šitą ar plikytos tešlos g.gif
Atsakyti
Vaidulyte- nuostabu princesė, su kuo ją piešei?
Cipciuk- neturiu žodžių, kokia dailūs jūsų tortai! wub.gif wub.gif wub.gif
Inočka- nuostabus meškutis clap.gif O is kur galmetu suzinoti tavo PASLAPTINGOJO PASTILIAZO recepteli??
rugiagele 26- labai mielas kiemelis clap_1.gif
Atsakyti
Tortai tikrai visi superiniai bigsmile.gif

o aš dariau masę apdengimui pagal mein ir nesigavo doh.gif kažkaip optimistė buvau, galvoju, kad tik nepavyksta su beze verysad.gif žodžiu man gavos labai mažai skysčio (tirpalo), aš pudros nesudėjau net puse pakuotes. Cukraus sirupą tikriausiai čiut perviriau, nes vėsdamas labai tirštėjo. Nu ką bandysiu dar vieną kart doh.gif
Atsakyti
FANTASTIŠKI TORTAI, SUNKU NET IŠVARDINTI VISUS, iNOČKA AŠ PASPRINGUS SEILĖMIS blush2.gif blush2.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 06 19, 15:08)
Naitas, kaip tau sekėsi su biskvitu ax.gif - aš vis neapsisprendžiu kokį čia su braškėm tortą savaitgaliui susikurpt doh.gif šitas - vienas iš kandidatų, tai labai laukiami tavo atsiliepimai būtų blush2.gif


QUOTE(adriu @ 2009 06 19, 17:18)
kaip gavosi biskvitas,aš ir mastau kurį kept ar šitą ar plikytos tešlos g.gif

tuomet pasisakysiu... gerai, kad pradėjau vakar doh.gif Vakar išsikepiau visą biskvitą ir pjoviau doh.gif džyzuz kraist.. nu kaip ir sakiau.. vienas gavos storas, kitam - skylė a la amfiteatras. Diedas kaip visada, urgzt pradėjo... doh.gif
čia kandžioji biskvito pusė..
išaušo rytas. Iiiiiiš naujo viskas. Susimaišiau, tik viską padauginau iš 0,3 plius. Mat gi mano skardelė surenkama 28 cm diametro. Kepiau po vieną biskvitą.
Kaip ir sakiau, kvepia kiaušiniene, ir kai gerai krimstelėjau vieną gabaliuką, "kirpo" į liežuvį citrinos žievelės kartumas.
Tiesa, visą recepte nurodytą normą padidinus 0,3, man gavos trys normaliai ploni ir ketvirtas kiek storėlesnis biskvitas (28cm). Pyliau į skardą po 3,5 - 4 plastmasinius šaukštus tešlos.
Na bet biskvitus suliejau nurodytu sirupu, kuris man pasirodė gaivus, pritepiau šviežių braškių tyrele, plaktos grietinėlės ir maskarponės mišiniu ir pabarsčiau kakava. Puošiu rytoj arba šiąnakt, jei ateis nemiga.
Galvoju, kad jeigu dar grietinėlėn puošdama pribarstysiu šokolado drožlių, tai biskvito skonio bėdos turėtų pranykti. O jei dar papuošimo braškes padažysiu karštam šokolaaaaade rolleyes.gif

Nežinau, kaip Jums gaunasi biskvitai. Man šio recepto biskvitas nesigavo purus. Kai nulupau "skūrelę", tai iš po jos atsidengė tokie "vamzdeliai", na lyg kokio baravyko kepurėlės vamzdelius būčiau perpjovus. Atrodytų, jeigu neklystu, per mažai miltų.. nu bet tiek nurodyta doh.gif

žinot.. kepkit.. baisiai blogai nesigaus.. bet už tai žinosit, kiek jis atitinka Jūsų lūkesčius. Kitam kartui. bigsmile.gif

o aš, kad labai nesusimaučiau, dar pasiruošiau napoleono tortuką hihihi.gif mama sakė, kad jai nepatinka tokie tortai... nu lai pasako man rytoj tą patį cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 19 birželio 2009 - 18:30
nieko panašaus nepatyriau unsure.gif o torto vėl noriu, jei mamai nepatiks, siųsk man per az lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kokie TORTAAAII!!!! wub.gif
Cipciuk o jusu ,,paprastucio,, Napoleono rozytes is baltojo sokolado su dazais,t.y. kai jau medu istirpdom su sokoladu tada ir dazu iberti(turbut nereikia praskiesti su vandeniu?)ar pertepimo mase irgi tokia rausva,kaip ir virsus ir sonai?jei ne ,tai kas ten?grietinele?ar sviestinis nudazytas kremas?
Atsakyti
Laba diena,na kiek graziuuuu tortuuuu thumbup.gif saunuoles kepejeles thumbup.gif

Dariau torta mergaitei gimtadienio proga ax.gif Viduje medutis perteptas grietinele dar dejau viena suoksni braskiu viena avieciu zele idomu kas gausis blush2.gif
Dengiau saldainiu mase ax.gif
user posted image


Atsakyti
grazi lelyte smile.gif
Atsakyti
Domi95 aciu smile.gif nusipiest tokia princese lengva,is pradziu nusipiesiu ant popieriaus iskirpau ja ir tada perkeliau ant iskociotos marshmellow saldainiu mases,tada ispjoviau ja,ir po to spalvinau.Naudojau juoda valgoma flomasteri ir skystus Dr.Oetker valgomus dazus.vsio.
Atsakyti