Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(padima @ 2009 06 18, 10:06)
sveikos kepejeles,gal man galit patar kaip tuos ,,papukus,,issipjauti,kaip jus juos pjaunat ar mazejancia tvarka ir kokia gudrybe zinot,noriui vyrui ant gimkes krucine padaryti biggrin.gif


As kai dariau torta-papus (juos dejau ant kito torto), tai nusipirkau du metalinius bliudelius Maximoj, ir juose kepiau biskvitus, tai reikejo tik perpjaut, sulaistyt ir pertept kremu. thumbup.gif
Atsakyti
Naitas - as pafotkinsiu tau tuos visus padekliukus ir parodysiu, kokius turiu. Kaina priklauso nuo padekliuko skersmens, jo storio ir is kokio jis stiklo(tonuoto, veidrodinio ) Prie kiekvieno parasysiu, keik mokejau, ok?
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2009 06 18, 17:15)
boruze,na bet nesagavo ji man 

gavos gavos thumbup.gif mažiausiai pergyvenk dėl spalvos šiuo atveju. Vaikams tai tikrų tikriausia boružė. Labai graži.

QUOTE(meduolytee @ 2009 06 18, 20:16)
Naitas - as pafotkinsiu tau tuos visus padekliukus ir parodysiu, kokius turiu. Kaina priklauso nuo padekliuko skersmens, jo storio ir is kokio jis stiklo(tonuoto, veidrodinio ) Prie kiekvieno parasysiu, keik mokejau, ok?

kaip faina. tai gal ne tik man, o ir kitoms bus įdomu, gal net patrauklu ir geidžiama turėti. Padėklas yra svarbi dalis torto išvaizdoje.
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus mano boruzei,vaikai liko lb patenkinti wub.gif suvalge visa torta per 5 min ir net nepastebejo kad boruze ruzava o ne raudona biggrin.gif
Atsakyti
Eiwile- nuostabus boružiukas, šaunuolė!!
Atsakyti
Sveikos mergaites,atrodo tik savaite cia nebuvau o jau kiek prikepete pripuosete,visos tikros saunuoles,darbstuoles biggrin.gif
vat ir as su nauju tortuku vienai mergaitei
user posted image
user posted image
Atsakyti
CODE
meduolytee Paskelbta Šiandien, 19:16
 Naitas - as pafotkinsiu tau tuos visus padekliukus ir parodysiu, kokius turiu. Kaina priklauso nuo padekliuko skersmens, jo storio ir is kokio jis stiklo(tonuoto, veidrodinio ) Prie kiekvieno parasysiu, keik mokejau, ok?

CODE
kaip faina. tai gal ne tik man, o ir kitoms bus įdomu, gal net patrauklu ir geidžiama turėti. Padėklas yra svarbi dalis torto išvaizdoje.


Sorry, nezinau ar man galima i si pokalbi kistis blush2.gif bet as taip pat labai, labai noreciau pamatyti tuos padekliukus ir suzinoti kur jus juos uzskainejate. Labai jau jie mane sudomino, isivaizduoju, kad graziai atrodo, ypac kai ant ju tortas biggrin.gif O padekliuku visai neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 06 18, 18:04)
Sveikos mergaites,atrodo tik savaite cia nebuvau o jau kiek prikepete pripuosete,visos tikros saunuoles,darbstuoles biggrin.gif
vat ir as su nauju tortuku vienai mergaitei

labai grazus tavo tortukas wub.gif wub.gif wub.gif
Kuo piesei???
eiwile,simpatiska tavo boruzele thumbup.gif
Atsakyti
Tiesiog ........GIMTADIENIO TORTAS ...... rinkitės patinkantį variantą ....


user posted image

user posted image....user posted image
Atsakyti
Kaip sakant ner cia kuo pasigirt, ale gal kam kaip ideja bus sis mano papuosimas... Tai Snikersas musu gimines susitikimui. Namas ir sulinys kaip akcentai musu tuscio kaimo kiemo... Dar turejo buti kastonas, kuris simbolizuoja daug kartu, bet nesugebejau jo padaryti...

Namelis is sviesto-rududu mases su biskvitu.

Sulinys is Cipciuko dengimo mases.

user posted image

user posted image

Cipciuk, su gimtadieniu!!! Sveikatos, meiles seimoje ir skaniu tortu!!! 4u.gif
Atsakyti
wau Cipciuk koks batelis,o ornamentai ant tortuko tai grazumelis biggrin.gif
Daividija aciuks blush2.gif piesiau skystais dazais,pirktais is asdos:)tai is kart teptuka mirkiau i juos ir piesiau ant jau padziuvusios marshmellow saldainiu mases biggrin.gif

Atsakyti
Vaidulyteee, labai graziai nupiesta lelyte.

Cipciuk, labai vis gi ispudingai atrodo sitie rastai. Bet kas tie rastai, BASANOZKE, tai tiesiog superine, ir gele labai grazi wub.gif

rugiagele26, nu jau, nu jau, ner kuo pasigirt. Man labai mielas gimines susitikinui skirtas tortas
Atsakyti