Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

smile.gif+2009 06 17, 16:12-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 06 17, 16:12)
Atsiprasau siek tiek ne i tema, bet sioje temoje radau nuoroda i si puslapi, bet dabar neberandu kas ji nurode  doh.gif
Gal galite atsiliepti kas esate pirke is sios parduotuves http://cakestuff.bpw..._...=20a&page=2

spanguolia smile.gif, "atvilkau" dėl Tavęs šį postą

QUOTE(urgit@ @ 2009 06 10, 11:50)
Tikrai UK pigiau nei LT  schmoll.gif LT permokesi 2-3 kartus  doh.gif
Siulau pirkti is cia.
Kainos mazesnes nei Surbiton, asortimentas panasus, siuntimas i LT uz 1 kg apie 7 GBP. Ten net yra palyginimai kainu keliu firmu  ax.gif
Mokek per Pay Pala, busi apdrausta jei kartais siuntinys neateitu, nors siaip jie siuncia registruotu, tai problemu nebuna  4u.gif
Perku viska uzsieni, jei kas neaisku, parasyk, kuo galesiu, padesiu  4u.gif
Sekmes  4u.gif


o daividija noriu paklausti:
QUOTE(daividija @ 2009 06 10, 13:42)
karsta.gif Tris dienas dariau sita mergaite.O gavosi kazkokio seno veido moteryte einanti pirmos komunijos verysad.gif
user posted image
Ji is marcipano,tik suknyte is icingo,bijau,kad nesutrupetu.


kaip taip gražiai akytes padaryti (tokie aiškūs taškučiai) ir kaip antakių liniją taip gražiai plonai padaryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 17, 13:02)
spanguolia smile.gif, "atvilkau" dėl Tavęs šį postą
o daividija noriu paklausti:
kaip taip gražiai akytes padaryti (tokie aiškūs taškučiai)  ir kaip antakių liniją taip gražiai plonai padaryt?  g.gif

Akytems su plonu teptuko galu isduriau skylutes.Tada suvoliojau mazus ruruliukus ir juodos spalvos marcipano ir ten ikisau blush2.gif ..O antakiukus nupiesiau su labai plonu teptuku(teptuku turiu visokiu dydziu) juodais dazais.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 17, 16:02)
spanguolia smile.gif, "atvilkau" dėl Tavęs šį postą



Oi sirdingai aciu, Naitas 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kiba visai abzlibau, perzvelgiau sia ir praeita temas, nu neuzkliuvo nors tu ka doh.gif o zinojau kad cia pat turi buti.
Dar karteli aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 06 17, 18:59)
Akytems su plonu teptuko galu isduriau skylutes.Tada suvoliojau mazus ruruliukus ir juodos spalvos marcipano ir ten ikisau blush2.gif ..O antakiukus nupiesiau su labai plonu teptuku(teptuku turiu visokiu dydziu) juodais dazais.

man tos akytės labai patinka. rutuliukai g.gif o aš maniau, dažų kleckiukai.. kad rutuliukai, tai todėl taip gerai atrodo.

smile.gif+2009 06 17, 21:01-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 06 17, 21:01)
Oi sirdingai aciu, Naitas  4u.gif  4u.gif  4u.gif Kiba visai abzlibau, perzvelgiau sia ir praeita temas, nu neuzkliuvo nors tu ka  doh.gif o zinojau kad cia pat turi buti.
Dar karteli aciu  4u.gif

kad tik mačytų mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos kepejeles,gal man galit patar kaip tuos ,,papukus,,issipjauti,kaip jus juos pjaunat ar mazejancia tvarka ir kokia gudrybe zinot,noriui vyrui ant gimkes krucine padaryti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos kepjeles,ateinu pas jus su savo nesekmingu tortuku verysad.gif Pats tortukas tai medutis perteptas grietinele ir svieziom braskem ax.gif Vaziuosim i svecius ir sugalvojau vaikams padaryto torta - boruze,na bet nesagavo ji man verysad.gif norejau kad butu raudona,ir ko tik nedariau ir raudonu dazu dejau ir braskiniu ir vysniavu ir vistiek ji man gavosi ruzava doh.gif Dengiau saldainiu mase,galva is meducio laksteliu trupiniu ir grietineles,galva ir "ragus" pritvirtinau ant mediniu pagaliuku ax.gif
I padekliuka neziurekit tuoj perkelsiu i dezute ant serveteles supakuosiu ir isvaziuos blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai grazi barboske wub.gif
Vat man tai sian nesiseka, nebeze diena sian, jau 3 skardas morengu iskepiau is nesigaunancios beze doh.gif Nu pravalas sian kazkoks, dar karta bandysiu ir jei nesigaus, teks puosti grietinele doh.gif
Problema jauciu syrupe, man jis kazkais kristalizuojasi sakyciau, cia matyt kad per daug perverdu, ar kame kampas g.gif Nu zodziu pikta sian kaip velnias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2009 06 18, 15:15)
norejau kad butu raudona,ir ko tik nedariau ir raudonu dazu dejau ir braskiniu ir vysniavu ir vistiek ji man gavosi ruzava  doh.gif Dengiau saldainiu mase,galva is meducio laksteliu trupiniu ir grietineles,galva ir "ragus" pritvirtinau ant mediniu pagaliuku  ax.gif
I padekliuka neziurekit tuoj perkelsiu i dezute ant serveteles supakuosiu ir isvaziuos  blush2.gif

nenukabink nosies grazi boruze ,neseniai as bandziu padaryti vabaliuka ,dazu dar neturiu ,tai padariau balta ,o nunesus vaikams jis atrode kaip aviukas sonas lotuliukas.gif ,taip kad vaikai turi savo pasauliuka ir ta vabaliuka ivardins kaip jiems reikes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(urgit@ @ 2009 06 18, 14:23)
Labai grazi barboske  wub.gif
Vat man tai sian nesiseka, nebeze diena sian, jau 3 skardas morengu iskepiau is nesigaunancios beze  doh.gif  Nu pravalas sian kazkoks, dar karta bandysiu ir jei nesigaus, teks puosti grietinele  doh.gif
Problema jauciu syrupe, man jis kazkais kristalizuojasi sakyciau, cia matyt kad per daug perverdu, ar kame kampas  g.gif Nu zodziu pikta sian kaip velnias  doh.gif

Arba tu kazka per daug imerki, noredama paziureti ar jau isvire, arba ant per stiprios ugnies verdi mirksiukas.gif Man viena kart taip buvo. Galvoju, greiciau isvirsiu, deja, cukrus nespeja istirpt, vanduo greit garuoja ir cukrus kristalizuotis pradeda doh.gif Sugadinau daugiau nei puskili cukraus, kol supratau kame reikalas blush2.gif Gal cia ir tavo problema rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2009 06 18, 16:15)
Sveikos kepjeles,


Kokia fainuole boruzele thumbup.gif Niu, labai, labai gerute! Man kaip tik ji nuotaika praskaidrino ir sypsena ant mano lupu uzkele mirksiukas.gif Net neabejoju, kad vaikuciams patiks, jiems patinka kas rysku, jie mato viska kitom akytem, negu mes suauge. Ech... kaip noreciau sugrizti i vaikyste wub.gif .... ir dar gauti toki torciuka!
Lauksim atsiliepimu nuo vaiku! Jie yra geriausi musu vertintojai thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2009 06 18, 16:15)
Sveikos kepjeles,ateinu pas jus su savo nesekmingu tortuku  verysad.gif Pats tortukas tai medutis perteptas grietinele ir svieziom braskem  ax.gif Vaziuosim i svecius ir sugalvojau vaikams padaryto torta - boruze,na bet nesagavo ji man  verysad.gif norejau kad butu raudona,ir ko tik nedariau ir raudonu dazu dejau ir braskiniu ir vysniavu ir vistiek ji man gavosi ruzava  doh.gif Dengiau saldainiu mase,galva is meducio laksteliu trupiniu ir grietineles,galva ir "ragus" pritvirtinau ant mediniu pagaliuku  ax.gif


Sauni boruzuzele thumbup.gif
man ir buna, kad nesu patenkinta savu tortu ax.gif
bet nenusimink ir tu tikrai saunuz tortukas ir aukstyn nosi ir pirmyn wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2009 06 18, 16:51)
Arba tu kazka per daug imerki, noredama paziureti ar jau isvire, arba ant per stiprios ugnies verdi  mirksiukas.gif Man viena kart taip buvo. Galvoju, greiciau isvirsiu, deja, cukrus nespeja istirpt, vanduo greit garuoja ir cukrus kristalizuotis pradeda  doh.gif Sugadinau daugiau nei puskili cukraus, kol supratau kame reikalas  blush2.gif Gal cia ir tavo problema  rolleyes.gif

Einu bandyti dar karta, paskutini, jei nepavyks, puosim grietinele.
Atsakyti