Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

olesta, tortukas labai skaniai atrodo, kaip to gabaliuko noreciau............... wub.gif
Atsakyti
nu ka nebėra, eik į daržą, skink braškes ir raitykis rankoves lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu mergaičiai, juk plakat grietinėlę su ketvirtadaliu jos svorio cukraus, pusę šaukštelio citrinos rūgštelės ir dzibuojat lotuliukas.gif viskas turi gautis, jei antgalius gerus turit ax.gif su senukų antgaliais neišeidavo ir man doh.gif o dabar tai stačiai smagu puošti grietinėle, viskas gaunasi, va šitame torte jokių standiklių, jokių stipriklių, plakiau, išsiplakė puikiausiai ir nei pavendenijo, nei ką, nes vakar vbuvo šalta namie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 17, 00:05)
Vaišinamės nuostabaus skonio Glacee braškių tortu


SU GIMTADIENIU happybday.gif oro_buckis.gif
žinau ką reiškia tokios šventės.. pas mane jos šiuo metu dvigubinasi karsta.gif
Taip "užvežei" su šiuo išgirtuoju tortu, kad reiks bandyt daryt unsure.gif

bet tas maskarpooonėėėės sūūūūūūris.. net nesu ragavus, tačiau VBS (viena boba sakė) žiniomis, nėra jis skanus pats vienas.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2009 06 17, 12:38)
nu ka nebėra, eik į daržą, skink braškes ir raitykis rankoves

nu raitaus ir aš..
28 cm skardai prašom duot nurodymus blush2.gif
Torte tik trys biskvito sluoksniai? Du pertepimai? ir nebuvo jis žemokas?
Atsakyti
Tikrai labai grazus dzibukai Olestos, jau seniau pastebejau juos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vusia @ 2009 06 17, 12:44)
Tikrai labai grazus dzibukai Olestos, jau seniau pastebejau juos thumbup.gif

aš irgi tai pastebėjau drinks_cheers.gif dar jos tortų šonai būna labai gražiai apipinti grietinėle. Klaidų nedaro.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 17, 10:43)
28 cm skardai prašom duot nurodymus  blush2.gif
Torte tik trys biskvito sluoksniai? Du pertepimai? ir nebuvo jis žemokas?

is kart toki dideli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rikke @ 2009 06 17, 12:58)
is kart toki dideli  mirksiukas.gif

tai kad tik tokią išardomą skardą turiu doh.gif be to, ir vėl dvigubas gimtadienis... bet jei susimausiu su tortu, tai irgi dvigubai cool.gif
Atsakyti
aš kepiau 24 cm skardoje, biskvitas vienas, pjaunamas į tris dalis, tikrai ne žemas, kokie 8 cm tai tikrai. 28-ių centimetrų skardai tešlą reikėtų išsiskaičiuoti kokiu trečdaliu daugiau produktų. Taip tikrai pats mascarpone vienas jis jokio praktiškai skonio neturi, bet sumaišytas su grietinėle, cukrumi ir kitais priklausiniais, yra nuostabus kreminis pertepimas tortams, jau antrą tortą dariau su mascarpone ir nei vienu iš jų neteko nusivilti. Susimauti jį kepant nėra kur, daryk pagal instrukcijas viską ir viskas gausis. Tik gal kiek mažiau reikia laistyti, ypač jei braškės pasitaikys sultingesnės, mano matot apatinis sluoksnis, toks ne itin prekinės išvaizdos. Tiesa, mascarpone sudėjau visus 500 g, per brangus reikalas kam nors kitam panaudoti ir 420 g grietinėlės indelis buvo, papuošimui 450 sunaudojau....nu va daugiau neturiu ką pridurti, prisišaldykite braškių žiemai šitam tortui lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
išlepinsite mane savo pagyromis blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 17 birželio 2009 - 12:03
QUOTE(Olesta @ 2009 06 17, 13:27)
aš kepiau 24 cm skardoje, biskvitas vienas, pjaunamas į tris dalis, tikrai ne žemas, kokie 8 cm tai tikrai. 28-ių centimetrų skardai tešlą reikėtų išsiskaičiuoti kokiu trečdaliu daugiau produktų. Taip tikrai pats mascarpone vienas jis jokio praktiškai skonio neturi, bet sumaišytas su grietinėle, cukrumi ir kitais priklausiniais, yra nuostabus kreminis pertepimas tortams, jau antrą tortą dariau su mascarpone ir nei vienu iš jų neteko nusivilti. Susimauti jį kepant nėra kur, daryk pagal instrukcijas viską ir viskas gausis. Tik gal kiek mažiau reikia laistyti, ypač jei braškės pasitaikys sultingesnės, mano matot apatinis sluoksnis, toks ne itin prekinės išvaizdos. Tiesa, mascarpone sudėjau visus 500 g, per brangus reikalas kam nors kitam panaudoti ir 420 g grietinėlės indelis buvo, papuošimui 450 sunaudojau....nu va daugiau neturiu ką pridurti, prisišaldykite braškių žiemai šitam tortui lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
išlepinsite mane savo pagyromis blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

nu ašššš žžžžžinok tai dar kokio likeruko pavaryyyysiu. Man dabar reikia.. su uošviais ufonautišką kontaktą apturėjus esu..
va dėl grietinėlės kiekių tai didis ačiū. Du dideli indeliai reikalingi. išsiskaičiusiu produktus ir šiam šeštad jau kepsiu.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 17, 13:14)
nu ašššš žžžžžinok tai dar kokio likeruko pavaryyyysiu. Man dabar reikia.. su uošviais ufonautišką kontaktą apturėjus esu..
va dėl grietinėlės kiekių tai didis ačiū. Du dideli indeliai reikalingi. išsiskaičiusiu produktus ir šiam šeštad jau kepsiu.

jei didinsi produktų skaičių, tai ir jos pasidaugink, čia aš parašiau, kiek sunaudojau puošimui tas antras pakelis mirksiukas.gif o krepšelio pynimas yra taupiausias dzibavimo būdas, išskyrus aišku lygų aptepimą be dzibų doh.gif ax.gif iš esmės pačios grietinėlės nemėgstu kabliuoti, tai stengiuosi kuo ploniau jos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 17, 14:25)
jei didinsi produktų skaičių, tai ir jos pasidaugink, čia aš parašiau, kiek sunaudojau puošimui tas antras pakelis mirksiukas.gif o krepšelio pynimas yra taupiausias dzibavimo būdas, išskyrus aišku lygų aptepimą be dzibų doh.gif  ax.gif iš esmės pačios grietinėlės nemėgstu kabliuoti, tai stengiuosi kuo ploniau jos blush2.gif

man irgi nepatinka, kai padauginta grietinėlės, išskyrus vieną atvejį - kai yra braškių. Tada jau nebaisu.
Atsakyti
Atsiprasau siek tiek ne i tema, bet sioje temoje radau nuoroda i si puslapi, bet dabar neberandu kas ji nurode doh.gif
Gal galite atsiliepti kas esate pirke is sios parduotuves http://cakestuff.bpw..._...=20a&page=2

4u.gif
Atsakyti