Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

ačiū ax.gif kaip mano svečiai sakė, vertas nuodėmės, ir galiu tik pritarti - vienintelį, ką padaryčiau kitaip, mažumėlę, bet labai mažumėlę mažiau sulaistyčiau apatinį biskvitą, nes kai braškės paleido sultis, tai gavosi labai jau drėgnas ir minkštas, bet skonis tai bus mano favoritinis ir jau žinau šaldiklio turinį žiemai ax.gif ax.gif ax.gif juodą mišką perspjovė šitas oi kaip toli rolleyes.gif bus mano mėgiamiausias, teta jau gimtadieniui už dviejų savaičių užsiprašė - sako, užsakymas manau aiškus bigsmile.gif
Atsakyti
Olesta, koks vasariškai nuostabus tavo gimtadienio tortas, matosi, kad tikras skanėstukas wub.gif thumbup.gif Didžiuliai sveikinimai gimtadienio proga user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 17 birželio 2009 - 00:43
o i grietinę geriau želatiną ar standiklį dėt? ryt pertepinėsiu savo pirmajį gyvenime medutį, tai labai jaudinuos, o ir proga neeilinė 4u.gif kažkaip labai bijau, kad pakankamai nesudrėgs nes lakšteliai tokie kaip ir kietoki... na bet reik tiketis, kad viskas ok gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2009 06 17, 01:43)
o i grietinę geriau želatiną ar standiklį dėt? ryt pertepinėsiu savo pirmajį gyvenime medutį, tai labai jaudinuos, o ir proga neeilinė  4u.gif  kažkaip labai bijau,  kad pakankamai nesudrėgs nes lakšteliai tokie kaip ir kietoki... na bet reik tiketis, kad viskas ok gausis smile.gif


Natūralu, kad medaus torto lakšteliai kieti - tokie jie ir būna mirksiukas.gif Jei žadi pertepinėti grietine - tai geriau dėk želatiną mirksiukas.gif pertepk tortą prieš gerą parą iki valgymo, nepagailėk kremo ir sudrėks tikrai normaliai mirksiukas.gif Sėkmės 4u.gif Lauksim atsiliepimų ir fotkių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 06 17, 01:55)
Natūralu, kad medaus torto lakšteliai kieti - tokie jie ir būna mirksiukas.gif Jei žadi pertepinėti grietine - tai geriau dėk želatiną  mirksiukas.gif pertepk tortą prieš gerą parą iki valgymo, nepagailėk kremo ir sudrėks tikrai normaliai  mirksiukas.gif Sėkmės  4u.gif  Lauksim atsiliepimų ir fotkių  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif sutinku su RiMami, viskas Tau puikiai gausis, tik nepadaugink želatinos, litrui grietinės gerą riebų šaukštą želatinos išbrinkintos kokiuose 3 šaukštuose vandens - persigers tikrai, tas pertepimas gaunasi toks šlapias. Man asmeniškai geriau persigeria nei su grietinėle. Patarimas iš mano pusės, grietinę paplak su cukraus pudra, gali kvapelių įsipilt kokių mėgsti ax.gif laukiam vaizdų bigsmile.gif

širdingai dėkoju už sveikinimus wub.gif teta mano sakė, tikras tortadienis lotuliukas.gif
Atsakyti
Olesta didziausi sveikinimai tortadienio proga! Linkiu nuostabiu kepiniu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2009 06 17, 08:17)
Olesta didziausi sveikinimai tortadienio proga! Linkiu nuostabiu kepiniu! smile.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
na ,olesta,pakerėjai su tortu smile.gif laukiu savo daržo braškių kol užderės ir pirmyn rolleyes.gif .skanumėlis matos nerealus 4u.gif
Atsakyti
Oleste su tortadieniu 4u.gif
o torciukas thumbup.gif
Atsakyti
ačiū labai už sveikinimus, o braškių sezono metu būtinai išbandykite šitą receptą thumbup.gif labai vertas dėmesio thumbup.gif nors na v kus i cvet podružek net, bet man jis laaaaabai mirksiukas.gif
Atsakyti
Olesta, tau first.gif už grietinėlės dzibukus wub.gif nu nesuprantu, kaip tu tokius gražius padarai doh.gif
Atsakyti
Olesta,nuosirdziausi sveikinimai tortadienio proga 4u.gif user posted image

Tortas labai grazus it itariu skanus,nes kremas su mascarpones suriu,man su tuo suriu kremai skanus wub.gif
Atsakyti