Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Abejoju ar į rankinį bagažą leis pasiimti tortą, neleidžia net gėrimų ne vietoj pirktų,o čia tortas.
Į didįjį lėktuvo bagažą nepatarčiau dėti, nes teko matyt per langą kaip juos krauna. O ir pačios daiktai buvo lengviai apsilamdę. O čia juk tortas, ten nepaprašysi kad atsariau, pasaugokit ir t.t.
Atsakyti
O as siulyciau tetai sakyt, kad veztusi tave i UK, kad ten torta galetum iskept biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 16, 18:31)
Abejoju ar į rankinį bagažą leis pasiimti tortą, neleidžia net gėrimų ne vietoj pirktų,o čia tortas.
Į didįjį lėktuvo bagažą nepatarčiau dėti, nes teko matyt per langą kaip juos krauna. O ir pačios daiktai buvo lengviai apsilamdę. O čia juk tortas, ten nepaprašysi kad atsariau, pasaugokit ir t.t.

na,mano giminaiciai tai vezesi sakocius i Airija,rankiniam bagaze ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2009 06 16, 18:54)
na,mano giminaiciai tai vezesi sakocius i Airija,rankiniam bagaze ax.gif


Gal šakočiai sausi, o tortas su pertepimais jau kaip skystis skaitomas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2009 06 16, 17:54)
na,mano giminaiciai tai vezesi sakocius i Airija,rankiniam bagaze ax.gif


Sakoti ir as i Airija veziau, bet jis tikrai gi sausas, o torte jau ir bomba galima paslept biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citriniukas @ 2009 06 16, 19:46)
O as siulyciau tetai sakyt, kad veztusi tave i UK, kad ten torta galetum iskept biggrin.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(Pintikė @ 2009 06 16, 19:54)
na,mano giminaiciai tai vezesi sakocius i Airija,rankiniam bagaze ax.gif

tiesiog viskas priklauso nuo aviakompanijos politikos. Pasiteiraukit tam aviakompanijos biure, su kuria skrisit.
Šakočiai būna ir sprindžio dydžio, ir metriniai.. nelygu kokį vežėsi.
Atsakyti
QUOTE(pukiena @ 2009 06 15, 17:04)
Teks baltus zuikius lipdyti  ax.gif

tai gali lipdyti baltus zuikius ,o su spalvom nupiesti nosyte ,akytes bei rubelius "aprengti"-gausis spalvoti ir zaismingi.
Atsakyti
nieko nenutiks tam tortui, tik nera ko svajot daryt dviauksti ir dar su didziuliais papuosimais, koki kuklu su kukliais papuosimais, kad bevezant nebutu gaila jei truputi nukentes.

visad vezu metrinius sakocius ir kartais net du niekas nieko neburnoja, tik dar aikcioja, ir paema pas save, kad neapsilauzytu, kartais dar daugiau apsilauzo, kol vietoj lt parsinesam, nei kad nusivezt uzsienin, siaip juk daug tetu yra kur lietuves ir uzsieny pakepa ir pardese ruskiu, lenku, lietuviu galima papirkti, pati maciau su dezem, nieko nenukenteje, aisku pasirinkimo didelio ner, bet 2-3 rusys, manau galima ir bedos issirinkt, arba, jei taip kaip man nelabai patinka treniruotis ir kept belieka...
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 16, 18:19)
aviacinis saugumas leis pranešti tortą į lėktuvą? torto dėžė atitiks rankinio bagažo išmatavimus 
nevežčiau torto lėktuvu..


Teta nori lauktuviu parvezti vaikams lietuviska torta,as jos paprasiau kad atveztu maistiniu dazu o ji manes uz tai paprase torta iskepti ax.gif Darysiu meduti jei ji neapsigalvos ax.gif
Atsakyti
Vaišinamės nuostabaus skonio Glacee braškių tortu wub.gif gaila, bet beliko tik foto ax.gif ir RECEPTAS
user posted image
atsiprašau už pjūvio foto, bet vos spėjau nufotkinti paskubomis ir tą patį, nes svečiai vis reikalavo dar gabalėlio blush2.gif svoris 2,7 kg bigsmile.gif
user posted image
gėlytės, kaip visada, ir grietinėlė kaip visada lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 16, 23:05)
Vaišinamės nuostabaus skonio Glacee braškių tortu wub.gif gaila, bet beliko tik foto ax.gif


As be zado bigsmile.gif Jau skanumas nerealus atrodo thumbup.gif ir grozis wub.gif
Kaip tik ziurineju koki cia braskini tortuka pabandzius, sitas laaabai skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 16, 21:05)
Vaišinamės nuostabaus skonio Glacee braškių tortu wub.gif

bigsmile.gif vau koks grazuolis,koks spalvu derinys....kokios gelytes grazios...saunuole thumbup.gif
Atsakyti