Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(*sniegena* @ 2009 06 13, 21:24)
bigsmile.gif  labai grazi boruzele  4u.gif   pasakykit prasau kaip paruosiat grietinele papuosimui ? isplakat ir viskas ?  4u.gif  g.gif


labai aciu mergaites uz grazius zodzius 4u.gif

o grietinele puosiau pirma karta, tai as ja paprasciausiai isplakiau, kaip pertepimui ir viskas smile.gif pirkau 36% zemaitijos pieno grietinele, puikus dziubukai gavosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglejk: 14 birželio 2009 - 16:29
ačiū, o ir Jūs kiek grožių čia pridėjot bigsmile.gif boružėlė labai miela ax.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kas nors prie progos kai busit issiplake grietinele dzibukams gal galetumet nufotografuot ir imest, nes man vistiek neiseina, nzn arba per mazai paplaku arba gal per daug doh.gif
Atsakyti
Sveikutes!
Oi Olesta - saunuole, sukiesi is padieties.

Labai sauni boruzele bigsmile.gif 4u.gif



Dabar reikia konsultacijos- puosiau torta beze. Is pradziu labai isejo grazus dzibukai, o paskui pradejo nebesiformuot, kaip ir nebelaikyti formos. Kame saknys?
gal per daug idejau i konditerini maisa ir nuo ranku ji man susilo?
blink.gif
Atsakyti
sako mergaičiai, kad šitą reikia čia dėti, tai klausau ir dedu pioneer.gif
čia buvo mamyčių susitikimui skirtas juodasis miškas, dzibuotas grietinėle, rudas kontūras iš saldainiukų-vyšnių kauliukų smile.gif
user posted image

ir šonu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 14, 17:41)
sako mergaičiai, kad šitą reikia čia dėti, tai klausau ir dedu pioneer.gif
čia buvo mamyčių susitikimui skirtas juodasis miškas, dzibuotas grietinėle, rudas kontūras iš saldainiukų-vyšnių kauliukų smile.gif

blink.gif Nu tu sauniai pasidarbavai,saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kokio jis dydzio????
Atsakyti
dėkui 4u.gif biskvito dydis 35x25 cm, plius dzibavimas, mano svarstyklės sveria gramų tikslumu iki 5 kg, tai kartu su padėklu svėrė daugiau nei 5, nėjo pasvert blush2.gif dėti 4 biskvitai ir visa kita kaip įprastai, tik į kiekvieną biskvito normą dadėta po 1 kiaušinį, 50 g miltų ir cukraus, papildomai 1 šokolado plytelė viduriniam pertepimui, na žodžiu, trečdaliu normos padidintos ax.gif padėklas sveria 1452 g, tai kažkur geri 4 kg torto buvo g.gif
Atsakyti
Domi95 bigsmile.gif ....jetau aš tiek vazų neturiu , be to nenusipelniau jų blush2.gif

Visų koki šaunūs tortukai wub.gif .....tiesa klausė kokį tortą dariau , ar keksą lotuliukas.gif ...ne , ne keksą , morenginį , daug morengo ( storai , ir nedaug kremo smile.gif .
Atsakyti
eglejk- labai mielos boružės. laugh.gif
olesta- labai mielas ir spalvingas tortas thumbup.gif
Atsakyti
dėkui, dėkui 4u.gif Tavo paskutinis irgi įspūdingas buvo, jaučiu išgaravo greitai nuo stalo bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oleste koks torciukas bigsmile.gif
Atsakyti
Olesta, labai gražus torčiuks wub.gif

kaip tik įlindau apie padėklus pasiklausti. Kokius naudojat?
Mama mano turi tris labai gražius plono stiklo apvalius padėklus, su rankenėlėm, su gėlytėm paauksuotom, ant mažų kojyčių, tortų padėklus (nu kaip nupasakojau, tai gana pigiai turėtų atrodyt, bet taip tikrai nėra), aš pati turiu krištolinį apvalų...

o kaip ir kur padėt keturkampį tortą? arba tortą - figūrėlę - a la kiškutis, meškutis.. Gal turit minčių?

Olesta. paskutinis Tavo tortas lygtai ant stiklinio padėklo padėtas g.gif
Atsakyti