Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Domi95, koks grizis 4u.gif Butinai receptuka 000164.gif
Atsakyti
Domi 95,tikra meno kurini padarei,idomiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 06 12, 17:41)
Stai mano dvieju dienu darbas  mirksiukas.gif 
Biskvitas rudas ir baltas, su baltiminiu riesutiniu sluoksniais(morengu), aviečių uogienė, greitinėle ir rududu su razinomis mirkytomis brendyje, Suleistytas praskiestu brendzius, aplietas sokoladu su riesutais. Puostas keliomis braskėmis(nors planavau rieutais) ir sokolado dekoracijomis. Galesiu veliau tikslu receptuka parasyti  mirksiukas.gif


labai ispudingai tavo meno kurinys atrodo thumbup.gif Receptuka prasom parasyti...
Atsakyti
Ačiū, lb tik pirma gal palaukit kol paragausiu, ar tikrai valgomas laugh.gif Nes biskvitu deriniai mano pacios sugalvoti smile.gif BEja lb aciu cipciukui, kad tiek daug nuveikė super mamose ir mes galime kepti nuostabius tortus blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domi95: 12 birželio 2009 - 21:40
QUOTE(Wild Flower @ 2009 06 12, 13:43)
Gal galima plačiau? smile.gif Kokį tortuką darei ir kuo būtent viskas baigės? smile.gif

as ji tik puosiau,man buvo pristatyti keksai jau iskepti... lotuliukas.gif zinoma is tu keksu galima padaryti ka tik sirdis geidzia,bet uzsakove buvo maciusi puosta torta beze,taigi taip ir uzsake,nepyk nelabai kokia nauda is manes,va cipciukas tau jau patare ir laikykis jos nuomones,jos nuomone kaip meian vertos aukso...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apple tree: 12 birželio 2009 - 22:13
nu dar tokių čiūdų nėra buvę, aš vėl su nuotykiais, ale nieko nebesakysiu, va ką pridirbau su likučiais nuo vakar torto ir iš Zebros šokoladinio torto - „su pavasario saule aš bėgau į slėnį, krepšelį gėlių nešdamaaa....“ blush2.gif lotuliukas.gif puošta praskydusios grietinėlės likučiais blush2.gif ir kas trūko - kokoso drožlėmis doh.gif gėlytės Cipciuko cukrinukės - žodžiu, kaip visada lotuliukas.gif krepšelis toks apytuštis, bet kaip naminiam vartojimui, tai tų kvietkencijų gana, o be to sodas apvogtas, pačios žinot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 12 birželio 2009 - 22:40
Tiesa, pagaliau savo iki uztikau 36 % greitinele. Tik norejau paklaust, kai tik pradejau puosti tai dzibugai gavosi lygus lygus be spigliuku, o taliau kazkas pasidare ir visalaika man papuosimai su spygliukais islenda is tuteles doh.gif .. Galkas zino kdl man cia taip?? schmoll.gif

Olesta- nuostabus tortukas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domi95: 13 birželio 2009 - 06:51
olesta,tu kaip visad su nuotykiais lotuliukas.gif ,saunuole,tortas labai fainas wub.gif
Atsakyti
domi95 koks idomus tortukas bigsmile.gif labai grazu thumbup.gif
olesta o tu pasirodo isradinga motera thumbup.gif sauniai likuciai panaudoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 06 12, 20:41)
Stai mano dvieju dienu darbas  mirksiukas.gif 
Biskvitas rudas ir baltas, su baltiminiu riesutiniu sluoksniais(morengu), aviečių uogienė, greitinėle ir rududu su razinomis mirkytomis brendyje, Suleistytas praskiestu brendzius, aplietas sokoladu su riesutais. Puostas keliomis braskėmis(nors planavau rieutais) ir sokolado dekoracijomis. Galesiu veliau tikslu receptuka parasyti  mirksiukas.gif



Koks idomus tortas, labai orginaliai atrodo thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2009 06 12, 23:35)
krepšelis toks apytuštis, bet kaip naminiam vartojimui, tai tų kvietkencijų gana, o be to sodas apvogtas, pačios žinot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


tortukas grazutis smile.gif
o krepselis tegu buna pustustis, kad nesti lengviau butu biggrin.gif mirksiukas.gif

----------------------------------------------------------


Stai naktinis mano gaminys smile.gif
Gigantas Juodasis miskas puostas grietinele smile.gif
Is tikruju tortas turejo buti visai ne boruzele, bet del laiko stokos taip jau isejo ax.gif
bet nieko, dukryte sako ant torto "cia au au" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tortas jai ir skirtas, siandien valgysim rolleyes.gif
Papildyta:
Didesnes foto galite paziureti
CIAir
CIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglejk: 13 birželio 2009 - 10:44
sakau nuosirdziai,labai miela boruze wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 06 13, 11:43)

Gigantas Juodasis miskas puostas grietinele smile.gif


bigsmile.gif labai grazi boruzele 4u.gif pasakykit prasau kaip paruosiat grietinele papuosimui ? isplakat ir viskas ? 4u.gif g.gif
Atsakyti