Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(apple tree @ 2009 06 12, 00:36)
man nesukieteja,teko ju atsisakyti,nors su sia mase malonu dirbti,gali pasizaisti  lotuliukas.gif

nesukietėja padauginus sviesto, darykit be sviesto bus kaip kaulas mirksiukas.gif 50 g saldainių, 1 v.š. vandens, 1,5 a.š. citrinos sulčių. Saldainius sudėti į dubenį, užpilti vandeniu ir citrinos sultimis. Dėti į mikrobangę 25-30 s, maišyti šaukštu, palaipsniui berti sijotą cukraus pudra, nu toliau viską žinot kaip daryti. Gaunasi geriausios gėlytės. Aš paskutinį kartą darydama padauginau irgi sviesto, tai rožių žiedlapiai iki šiol minkšti lankstosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2009 06 11, 23:24)
Labai labai ačiū už atsakymą 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Bandysiu daryt blush2.gif

man tik šįryt mintis atėjo, kad žinai, tie tortai iš išorės nuotraukose tai baisiai gražūs. Tačiau jau kaip ne kartą buvo pasakota, tai jie puošia paprasčiausius keksus, t.y. vientisas bulkas. Todėl jiems ir labai lengva daryti visokius "pakrypusius balkonus". O jeigu taip pakreiptum kokius 5 perteptus biskvito sluoksnius, tai dar nežinia, ar išsilaikytų.

Aš irgi daryčiau taip, kad tvirtai būtų - t.y. kažkaip stengčiausi "įgręžti" į pirmą aukštą.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 12, 07:26)
jie puošia paprasčiausius keksus, t.y. vientisas bulkas. Todėl jiems ir labai lengva daryti visokius "pakrypusius balkonus

drinks_cheers.gif taip ir yra...pati ta patyriau...
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2009 06 11, 17:59)
Pirmą kartą nedrąsiai reiškiuos šitoj temelėj garsiai, nors skaitau tai ištikimai - taip pat ištikimai kaip alpstu nuo jūsų kuriamų grožių bigsmile.gif

Reikia pagalbos konstruojant tortą ir, pamaniau, kad galbūt - iš karto atsiprašau, jei klystu - čia mano klausimui labiausiai tiktų būti. Situacija tokia, kad noriu pirmąkart gyvenime iš Cipciuko medučio daryti dviaukštį tortą ir jį gražiai papuošti. Torto noriu ne tradicinio, o tokio.. "kreivo". Kad būtų aiškiau, tokios formos, kaip prisegtame paveikslėlyje smile.gif

O dabar klausimai ir mąstymai garsiai. Tarkim, iškepu didesniuosius biskvitus apačiai, juos sutepu ir viršų nupjaunu skersai. Turiu pirmą aukštą. O kaip tepti antrą aukštą? Ant to skerso pirmojo? Ar tiesiog sutepti mažesnį tortuką ir maždaug, taikant pagal didžiojo nuolydį, nupjauti ir to mažojo apačią? Ar, išvis, padaryti tame didesniąjame skersąjame mažesniojo dydžio skylę tokią, kad galėčiau jau toje skylėje pradėt sluoksniuot mažesnįjį? (tarkim, kad antrojo aukšto torto kraštai tiesūs, statmeni, tik viršus skersai nupjautas, kaip ir apatiniojo).
Antras klausimas, susijęs su papuošimu. Tarkim, turiu baltos ir žydros spalvų apdengimo masę ir noriu skirtingomis spalvomis apdengti viršutinįjį ir apatinįjį. Taigi, apatinį padarau, skersai nupjaunu ir apdengiu tiesiog? O kaip viršutinysis? Čia didžiausias klaustukas, nes labai jau sunkiai įsivaizduoju.. Nebent taikant tą technologiją, kad didesniajame pjaunu skylę ir į ją įstatau mažesnįjį.. Tuomet tiesiog apdengiu didįjį, išpjaunu skylę. Padarau mažąjį (tada jo apačia tiesi), apdengiu jį, įstatau į skylę. Tą susijungimo tarpą apdėlioju tarkim iš masės formuotais rutuliukais ir voila! Bet tada torto viduje, kur susijungia didysis ir mažasis, atsirastų apdengimo masės.. Irgi pieva...

Taigi.. padėkit help.gif 4u.gif  4u.gif  4u.gif

[attachmentid=179053]



Viską į savo klausymą tu atsakiai pati , ir teisingai , bet ....aš dariau tokios formos tortą , ir jo niekur nebrukau , kodėk ????....todėl , kad ta masė , puikiai prilimpa viena prie ritos sudrėkinus ( čiut čiut ) degtine , ir tikrai viršutinis tortas nė 1 mm. nepajudėjo iš savo vietos , jis tiesiog prilipo bigsmile.gif

Tik patarasiu vieną , į grietinėlė nepagailėk standiklio , jei kepsi mano medaus tortą , bent į apatinį , arba dėk mažiau kremo , kaip sakė naitas , šitiems tortams rekomenduojama kepti keksus - be kremų , ar vos vos perteptus ( daugiaisia džemu ) . Sėkmės tau ... mirksiukas.gif


Inočką , baikeriai fantastiški ....kaip ir visas tortas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 12, 06:54)
nesukietėja padauginus sviesto, darykit be sviesto bus kaip kaulas mirksiukas.gif 50 g saldainių, 1 v.š. vandens, 1,5 a.š. citrinos sulčių. Saldainius sudėti į dubenį, užpilti vandeniu ir citrinos sultimis. Dėti į mikrobangę 25-30 s, maišyti šaukštu, palaipsniui berti sijotą cukraus pudra, nu toliau viską žinot kaip daryti. Gaunasi geriausios gėlytės. Aš paskutinį kartą darydama padauginau irgi sviesto, tai rožių žiedlapiai iki šiol minkšti lankstosi blush2.gif


As sviesto vos laseli dejau... manau ne del to man minkstos gavosi...
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 12, 09:26)
man tik šįryt mintis atėjo, kad žinai, tie tortai iš išorės nuotraukose tai baisiai gražūs. Tačiau jau kaip ne kartą buvo pasakota, tai jie puošia paprasčiausius keksus, t.y. vientisas bulkas. Todėl jiems ir labai lengva daryti visokius "pakrypusius balkonus". O jeigu taip pakreiptum kokius 5 perteptus biskvito sluoksnius, tai dar nežinia, ar išsilaikytų.

Aš irgi daryčiau taip, kad tvirtai būtų - t.y. kažkaip stengčiausi "įgręžti" į pirmą aukštą.


QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 12, 13:17)
Viską į savo klausymą tu atsakiai pati , ir teisingai , bet ....aš dariau tokios formos tortą , ir jo niekur nebrukau , kodėk ????....todėl , kad ta masė , puikiai prilimpa viena prie ritos sudrėkinus ( čiut čiut ) degtine , ir tikrai viršutinis tortas nė 1 mm. nepajudėjo iš savo vietos , jis tiesiog prilipo  bigsmile.gif

Tik patarasiu vieną , į grietinėlė nepagailėk standiklio , jei kepsi mano medaus tortą , bent į apatinį , arba dėk mažiau kremo , kaip sakė naitas , šitiems tortams rekomenduojama kepti  keksus - be kremų , ar vos vos  perteptus ( daugiaisia džemu ) . Sėkmės tau ... mirksiukas.gif

Ačiū, mergaitės aciuks.gif
Hm, kekso nesinorėtų g.gif Vis dėlto, manau, bandysiu daryti Cipciuk, Jūsų medutį, tik, kaip ir sakot, nepagailėsiu standiklio, biskvitus darysiu storesnius, o pertepimus - plonesnius. Pirmą kartą vis tiek darysiu namų vartojimui, tai jei gausis - valio, o jei ne - ką gi, medutiškas sugriuvęs tortas irgi, neabejoju, bus skaniai sukabintas nors iš šaukštais lotuliukas.gif

O, Cipciuk, kokį tortą jūs darėt to kreivo grožio viduje? Ar Jūs keksą darėt? smile.gif

QUOTE(apple tree @ 2009 06 12, 10:41)
drinks_cheers.gif taip ir yra...pati ta patyriau...

Gal galima plačiau? smile.gif Kokį tortuką darei ir kuo būtent viskas baigės? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wild Flower: 12 birželio 2009 - 14:44
Laba vakara 4u.gif

atkeliauju, su maziukais torciukais.

Vienas siam vakarui, kitas rytdienai blush2.gif apsivalgysim....


"Neveziukas"
user posted image

"Snikersiukas"
user posted image
Atsakyti
kokie fainuoliai bigsmile.gif thumbup.gif su ganašu kaip matau viskas gerai gavosi, papasakok, kaip sekėsi daryti, matei čia mergaitėms kiek nuotykių ir man tame tarpe irgi su juo buvo bigsmile.gif
Atsakyti
mergiukai, buvo temukė perkam-parduodam ir ji yra perkelta kaži kur, bet nerandu niekaip schmoll.gif gal kas žino kur ieškot maistinių dažų ? blush2.gif galima ir į až mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos kepejeles:) vis paziuriu, pavarvinu seile.. Fainai puosiat ir gaminat, komplimentas!!!
idesiu nuoroda apie tortus, ten gal pasisemsite ideju? http://blog.pinkcake...s/wedding-cakes
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2009 06 12, 15:22)
Laba vakara  4u.gif

atkeliauju, su maziukais torciukais.


Kokie fainuoliai maziukai thumbup.gif
Atsakyti
Stai mano dvieju dienu darbas mirksiukas.gif
Biskvitas rudas ir baltas, su baltiminiu riesutiniu sluoksniais(morengu), aviečių uogienė, greitinėle ir rududu su razinomis mirkytomis brendyje, Suleistytas praskiestu brendzius, aplietas sokoladu su riesutais. Puostas keliomis braskėmis(nors planavau rieutais) ir sokolado dekoracijomis. Galesiu veliau tikslu receptuka parasyti mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

Manu, tūrėtų būt lb skanus, tik rytoj teks ragauti smile.gif

Pošimt kodėl nuotraukoj neatrodo, taip kai tikrovej doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domi95: 12 birželio 2009 - 19:43