Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Inočka @ 2009 06 10, 21:11)

Motociklas ir baikeriai padaryti is Cipciuko mases maisytos su tortu dengimo mase. Cia yra mano pirmos nulipdytos figureles  blush2.gif
Kelias - tortu dengimo mase, kaktusai saldainiu mase

nieko sau inocka,stebini kaskart vis nauju isradimu,koks motociklas...as atkreipiau demesi i ratus,kiekvienas karbiukas ispaustas,o baikeriai kokie nu tu pavarai bigsmile.gif ,kiek laiko uztruko ta grozi nulipdyt...jai istikruju iskarto pagalvojau kad cia pirktines plastmasines figureles,kol neperskaiciau kad tai tavo kuryba,na ka cia ir kalbeti,tiesiog super.....
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 10, 23:11)
As irgi atejau su griliaziniu karameliniu tortuku su baikeriais  lotuliukas.gif


Va čia tai bent tortas blink.gif baikeriai išvis nepakartojami thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Šaunuolė - viskas kuo puikiausiai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, ačiū labai už pagyriamuosius žodžius apie mano krikštynų tortą aciuks.gif

Daividija, graži mergytė thumbup.gif

Inočka, superinės figurėlės. Net nesitiki, kad pirmą kartą lipdyti thumbup.gif
Norėjau dar paklausti dėl torto - krepšelio: iš kokios masės geriau pinti krepšelį?


Dėl batukų

user posted image

Iš pradžių reikia turėti vaikiško batuko schemą, kurią galima susirasti internete. Padą dariau iš saldainių masės, leidau jam padžiūti keletą dienų. Toliau iš medžiagos iškirpau batuko viršų ir priklijavau jį prie pado aisingu. O toliau vėl gi aisingu "apipaišiau" batuką. Viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 10 birželio 2009 - 23:27
QUOTE(meduolytee @ 2009 06 10, 09:28)
As perku marcipanie mase didesniais kiekiais, t.y po 3kg. pakas. Kg gaunasi 25 Lt.

hmm, tai dar gal parašytum, kur perki? ačiū. Nes PC perkant, tai gautųsi 40 litų kg.

QUOTE(urgit@ @ 2009 06 10, 11:50)
Tikrai UK pigiau nei LT  schmoll.gif LT permokesi 2-3 kartus  doh.gif
Siulau pirkti is cia.
Kainos mazesnes nei Surbiton, asortimentas panasus, siuntimas i LT uz 1 kg apie 7 GBP. Ten net yra palyginimai kainu keliu firmu  ax.gif
Mokek per Pay Pala, busi apdrausta jei kartais siuntinys neateitu, nors siaip jie siuncia registruotu, tai problemu nebuna  4u.gif

ačiū už adresą. PayPal ir man labai patinka, keletą kartų jau esu pasinaudojusi...
O Surbitonas visgi brangi parduotuvė, bet kad joje didžiausias pasirinkimas. Bent kiek susidūriau beieškodama iki šiol.

QUOTE(daividija @ 2009 06 10, 13:42)
Tris dienas dariau sita mergaite.

žinai, turi talentą wub.gif
gal problema ne veide net, o plaukų spalvoje, sruogose. Gal tai ją šiek tiek sendina. Tačiau tikrai labai miela mergytė, nereikia daugiau sukti galvos apie pakeitimus.

QUOTE(Inočka @ 2009 06 11, 00:11)
kaktusai saldainiu mase

JĖĖĖĖGA. O tie kaktusai - tai kaip tikri. Tai geriau ir sakytum - turėjau va ant palangės tris tokius, ir sukišau hihihi.gif

QUOTE(Migle79 @ 2009 06 11, 01:25)
Toliau iš medžiagos iškirpau batuko viršų ir priklijavau jį prie pado aisingu. O toliau vėl gi aisingu "apipaišiau" batuką. Viskas.

Migle79, tai tie brūkšneliai "kabo" ant medžiagos? Bateliai atrodo permatomais kraščiukais.. Labai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 10, 20:11)
Motociklas ir baikeriai padaryti is Cipciuko mases maisytos su tortu dengimo mase. Cia yra mano pirmos nulipdytos figureles  blush2.gif
Kelias - tortu dengimo mase, kaktusai saldainiu mase

Atrodo viskas

thumbup.gif Nu baikeriai tai superiniai!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 10, 23:11)

As irgi atejau su griliaziniu karameliniu tortuku su baikeriais  lotuliukas.gif . Nelabai moku fotkint, dar labai atspindi nuo blico doh.gif



koki baikeriai swoon.gif swoon.gif swoon.gif
sunku patiketi, kad cia pirmos lipdytos figureles thumbup.gif
Atsakyti
susispakuoju ir išeinu meet'an, šakės koks torčiukas su baikeriais thumbup.gif vakare pasirodysiu aš savo kaip čia pavadinus rolleyes.gif nu tarkim tortu lotuliukas.gif
Atsakyti
Naitas- perku UAB Dasita
Nors paskutini karta man nelabai patiko ju marcipanas. kazkokia kita rusis pateko.
Sakiau Minordijoje pabandyti, gal jie turi .


Olesta - tos dvi pakuotes daziukai smile.gif

Inocka- super baikeriai
Daividija- mergyte liuks!!!!!!!!


Tiesa........... pagelbekit su vestuvinio torto receptuku............ please, ka rekomenduojat?
Atsakyti
aš tai medutį darysiu, nes tvirčiausias.
Atsakyti
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa swoon.gif o viešpatie.....čia gi man....
aš be žado..........jėzau kaip džiaugiuosi... thumbup.gif kad kas matytų dabar mane...išsišiepusi ligi ausų... thumbup.gif lotuliukas.gif
Jėzau, mergina kaip tau ačiū aciuks.gif
jau nekantrauju atvažiuot pamatyt.....ir pasijamt... clap.gif
VISKAS....AŠ TAVO FANĖ... 4u.gif
QUOTE(Inočka @ 2009 06 10, 22:11)
Mergaites, labai sauniu tortu prigaminot   bigsmile.gif
Lauksim nauju tortuku.

Olesta, atrodo  ne per seniausiai klausiai patarimo, o dabar jau pati patarineji mergaitems, saunuole, labai greitai tobuleji.  thumbup.gif

Daividija, o man tavo mergaite labai net gi superine. Tokia miela ir nepakartojama.

As irgi atejau su griliaziniu karameliniu tortuku su baikeriais  lotuliukas.gif . Nelabai moku fotkint, dar labai atspindi nuo blico doh.gif

user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

Motociklas ir baikeriai padaryti is Cipciuko mases maisytos su tortu dengimo mase. Cia yra mano pirmos nulipdytos figureles  blush2.gif
Kelias - tortu dengimo mase, kaktusai saldainiu mase

Atrodo viskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drakosa: 11 birželio 2009 - 12:31
atnesu ir as savo gamini smile.gif
Viduje Juodasis miskas, puostas cukraus pudra + baltymas+citrinos rugstele, geles cukrines mases, figurele nevalgoma ax.gif ir karoliukais pabarstyta.
prase kuklaus, o ir del laiko stokos nieko mandresnio negalejau padaryti, egzaminai uzpuole verysad.gif



ir nuorododos i didesnes tortuko foto smile.gif

foto 1

foto 2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglejk: 11 birželio 2009 - 12:40
Inockos motociklistai nerealus thumbup.gif ir kaktusai ir kelias, labai puku, net mano mb puikiai ivertino, kuris tokius dalykus vadina nesamonem...

eglejk, irgi labai puikus ir visai nekukliai papuostas tortukas thumbup.gif tik man asmeniskai dar maziau gelyciu galetu but, bet del skonio nesigincyjam...




Atsakyti