Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 07, 15:51)
Man karamelinis ganašas vistik neišsiplakė  doh.gif naudojau 35 proc grietinėlę, medučiui labai gerai išsiplakė, o šįkart matyt nebuvo lemta jos išplakt net ir iš ketvirto karto  doh.gif įdėjau želatinos, biškį apstingo, tai supykus aptepliojau belekaip  doh.gif Niekaip aš neišmoksiu gražiai padaryt tortų doh.gif Pats snikersas skanus pasidarė tik į trečią dieną, iš pradžių mums per saldus buvo, dabar  thumbup.gif
Bet pasak vyro, niekas neprilygsta medučiui  rolleyes.gif

Sveiki 4u.gif Nugi ir aš šiandien vargstu su ganašu. beplakant pradėjo skystėti. Grietinėlę irgi 35 proc. naudojau. Dabar įmečiau į kamerą su visu indu.Ir galvoju ką toliau daryti- kankinti mikserį toliau ar nusispjauti ir trupiniais puošti g.gif
O puošti norėjau tai "Snikersą".
Dar klausimėlis- ar mano Snikersas spės pakankamai susistovėti, jei apie apie pietus sutepliojau viską, o valgysim vakare?
Atsakyti
QUOTE(vildar @ 2009 06 10, 14:29)
Sveiki 4u.gif Nugi ir aš šiandien vargstu su ganašu. beplakant pradėjo skystėti. Grietinėlę irgi 35 proc. naudojau. Dabar įmečiau į kamerą su visu indu.Ir galvoju ką toliau daryti- kankinti mikserį toliau ar nusispjauti ir trupiniais puošti g.gif
O puošti norėjau tai "Snikersą".
Dar klausimėlis- ar mano Snikersas spės pakankamai susistovėti, jei apie apie pietus sutepliojau viską, o valgysim vakare?


Na jam geriau pastoveti ilgiau, bet valgomas bus vistiek, ka jau padarysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vildar @ 2009 06 10, 14:29)
Sveiki 4u.gif Nugi ir aš šiandien vargstu su ganašu. beplakant pradėjo skystėti. Grietinėlę irgi 35 proc. naudojau. Dabar įmečiau į kamerą su visu indu.Ir galvoju ką toliau daryti- kankinti mikserį toliau ar nusispjauti ir trupiniais puošti g.gif
O puošti norėjau tai "Snikersą".
Dar klausimėlis- ar mano Snikersas spės pakankamai susistovėti, jei apie apie pietus sutepliojau viską, o valgysim vakare?


Man ganasas antra karta pavyko puikiai - pasinaudojau nepamenu kurios merginos patarimu - kelias val palaikiau saldytuve ir plakiau, pavyko thumbup.gif
O Snikersa sutepiau sekmadieni, tai pirmadieni buvo siek tiek sausokas, o vat vakar net nustebom - skonis liuks. Bumbejau kad biskvita per storai supjausciau, o vat vakar jau buvo zymiai geriau. Matyt tikrai jis megsta pastoveti - kaip sakant i trecia diena mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 06 10, 15:05-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 06 10, 15:05)
Man ganasas antra karta pavyko puikiai - pasinaudojau nepamenu kurios merginos patarimu - kelias val palaikiau saldytuve ir plakiau, pavyko  thumbup.gif
O Snikersa sutepiau sekmadieni, tai pirmadieni buvo siek tiek sausokas, o vat vakar net nustebom - skonis liuks. Bumbejau kad biskvita per storai supjausciau, o vat vakar jau buvo zymiai geriau. Matyt tikrai jis megsta pastoveti - kaip sakant i trecia diena  mirksiukas.gif

Ai, įdėjau grietinėlės standiklio.Kažkas gavosi blush2.gif , bet faktas, kad ne toks kaip turėjo būti.
Žiūrėsim vakare, kaip tas skonis tongue.gif Kitąkart žinosiu, kad reik iš anksto suteplioti šį tortą rolleyes.gif
Atsakyti
daividija, o is ko libdei ta mergina? lb graziai padariai smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domi95: 10 birželio 2009 - 16:36
QUOTE(Domi95 @ 2009 06 10, 14:36)
daividija, o is ko libdei ta mergina? lb graziai padariai smile.gif  thumbup.gif

Is marcipano,uztai ir dariau kelias dienas,nes jis minkstas ir linksta.Tai nulipdziau galva,atskirai kuna ir palikau parai,,kad apdziutu,po to aplipdziau suknele,kai apdziuvo-apipavidalinau.(vaikai vis taikosi ja nukniaukt zaidimams lotuliukas.gif )
Atsakyti
O kaip tuos zandelius taip paraudoninai?
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 06 10, 10:42)
karsta.gif Tris dienas dariau sita mergaite.O gavosi kazkokio seno veido moteryte einanti pirmos komunijos verysad.gif

o man ji labai patinka,nes daugiau tokiu nera,tai vienintelis egzempliorius...ir nieko keisti nereikia thumbup.gif
Atsakyti
Mergaitės , jūsų tortukai vienas už kitą gražesni wub.gif bigsmile.gif wub.gif bigsmile.gif wub.gif .....nu bet tas su 4 bateliais ..... wub.gif wub.gif wub.gif ....kopinu , jei autorė leis blush2.gif

Daividija , nieko tu nekeisk schmoll.gif , žinok padaryti gerą veiduką be galo sunku .....o be to , labai simpatiška bobulytė ( anot tavęs ) tongue.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 10 birželio 2009 - 17:42
QUOTE(Domi95 @ 2009 06 10, 15:16)
O kaip tuos zandelius taip paraudoninai?


Turiu valgomu dazu milteliu pavidalo,tai iberiau kelias kruopeles ir truputi krakmolo,krakmolas padaro ne tokia ryskia spalva ir teptuku padaziau.
QUOTE(apple tree @ 2009 06 10, 15:28)
o man ji labai patinka,nes daugiau tokiu nera,tai vienintelis egzempliorius...ir nieko keisti nereikia  thumbup.gif

Aciu,as ir norejau netradicines lelytes,buciau padariusi ir kitokiu veiduku,bet norejau tokios linksmo veiduko,tik gavosi biski seno lotuliukas.gif Bet dabar ji galutinai isdziuvo,nieko nepakeisiu ir kuo toliau ziuriu,tuo darosi graziau lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaites, labai sauniu tortu prigaminot bigsmile.gif
Lauksim nauju tortuku.

Olesta, atrodo ne per seniausiai klausiai patarimo, o dabar jau pati patarineji mergaitems, saunuole, labai greitai tobuleji. thumbup.gif

Daividija, o man tavo mergaite labai net gi superine. Tokia miela ir nepakartojama.

As irgi atejau su griliaziniu karameliniu tortuku su baikeriais lotuliukas.gif . Nelabai moku fotkint, dar labai atspindi nuo blico doh.gif

user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

Motociklas ir baikeriai padaryti is Cipciuko mases maisytos su tortu dengimo mase. Cia yra mano pirmos nulipdytos figureles blush2.gif
Kelias - tortu dengimo mase, kaktusai saldainiu mase

Atrodo viskas
Atsakyti
nuostabu, nerealu!!!!!! Kaip grazu Inočka thumbup.gif thumbup.gif laugh.gif clap.gif
Atsakyti