Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Pirkau as is Wilton karta. Uzsisakiau, laukiu moteryte savaite, dvi, menesi, pusantro g.gif kol truko kantrybe ir nusiunciau el. laiska. o tie zmoneliai kad sujudo - pasirodo mano siuntinys dingo LT.
Tada jie savo saskaita persiunte antra siuntini, kuri gavau po savaites.

O tas pasimetelis atejo gal po 2 men.............ir dar praplestas......

Reziume- turiu 2 paketus, su tom paciom prekem lotuliukas.gif



P.S. surbitone man pasirode didesnis pasirinkimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolytee: 10 birželio 2009 - 09:55
Nesiginciju ax.gif
Mano sugebejimams uztenka is sito puslapio lotuliukas.gif Buitiniam anudojimui, tai per akis priemoniu ten lotuliukas.gif
O del siuntiniu kalidziojimo, buna ir man taip, kad issiuncia antra ir gaunu greiciau nei pirma, visada susimoku uz abu, ka padarysi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urgit@: 10 birželio 2009 - 10:03
QUOTE(meduolytee @ 2009 06 10, 10:54)
Pirkau as is Wilton karta.  Uzsisakiau, laukiu moteryte savaite, dvi, menesi, pusantro    g.gif  kol truko kantrybe ir nusiunciau el. laiska. o tie zmoneliai kad sujudo - pasirodo mano siuntinys dingo LT.
Tada jie savo saskaita persiunte antra siuntini, kuri gavau po savaites.

O tas pasimetelis atejo gal po 2 men.............ir dar praplestas......

Reziume- turiu 2 paketus, su tom paciom prekem  lotuliukas.gif
P.S.  surbitone man pasirode didesnis pasirinkimas.

dėk tuoj į skelbimus saldumynų ir gal merginos paims ką ten dvigubo turi, greit pasirodai bigsmile.gif
Atsakyti
karsta.gif Tris dienas dariau sita mergaite.O gavosi kazkokio seno veido moteryte einanti pirmos komunijos verysad.gif
user posted image
Ji is marcipano,tik suknyte is icingo,bijau,kad nesutrupetu.
Atsakyti
Merginos, atsiprasau uz off topic,

bet gal kuri nors turi po ranka ananasinio torto biskvito ingridientus? Reikia skubiai, neturiu laiko ieskoti doh.gif

busiu be galo dekinga!
Atsakyti
[quote=daividija,2009 06 10, 13:42]karsta.gif Tris dienas dariau sita mergaite.O gavosi kazkokio seno veido moteryte einanti pirmos komunijos verysad.gif

thumbup.gif tikrai buvo verta vargti. mergyte ideali. o del veido nesuk sau galvos juk yra visokiu tautybiu zmoniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingerele: 10 birželio 2009 - 12:08
QUOTE(Fregata @ 2009 06 10, 13:03)
Merginos, atsiprasau uz off topic,

bet gal kuri nors turi po ranka ananasinio torto biskvito ingridientus? Reikia skubiai, neturiu laiko ieskoti  doh.gif

busiu be galo dekinga!

greit įmanoma surasti įvedus į paiešką raktinius žodžiu, čia ateičiai, o dabar gaudyk jeigu šito ieškojai 4u.gif
Atsakyti
daividija,o jei nosyte ne priklijuot,o padaryt is veiduko mases tokia smailesne?nu naturalesne blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 06 10, 10:14)
daividija,o jei nosyte ne priklijuot,o padaryt is veiduko mases tokia smailesne?nu naturalesne blush2.gif  blush2.gif

Nosis tai cia gera lotuliukas.gif tokia grazi apvali nosyte,tik su burnike kazkas ne taip g.gif ,is tikruju naturoj kai ziuriu i ja tai ji visai grazi blush2.gif
Atsakyti
niu man tai nosyte biski kliuva i akis pirmiausia blush2.gif nu cia mano nuomone aisku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 06 10, 13:25)
Nosis tai cia gera lotuliukas.gif tokia grazi apvali nosyte,tik su burnike kazkas ne taip g.gif ,is tikruju naturoj kai ziuriu i ja tai ji visai grazi blush2.gif

Man tai labai graži, nors biški pamaši į senutę. Gal tą šypseną platesę reikėtų daryti, tai pajaunėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 06 10, 12:42)
karsta.gif Tris dienas dariau sita mergaite.O gavosi kazkokio seno veido moteryte einanti pirmos komunijos verysad.gif


tikiu, kad vargo buvo, as karta lipdziau striptizo sokeja, bet buvo visiskas fiasko doh.gif
bet sita mergyte-bobyte visai simpatiska smile.gif
Atsakyti