Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(mickute7 @ 2009 06 07, 19:42)

Pyragas irgi skanus gavosi  mirksiukas.gif

2 stiklinės miltų,
2 stiklinės manų kruopų
2 stiklinės cukraus
10 obuolių
200 gr sviesto

Miltus, manų kruopas ir cukrų kartu sumaišyti.  Skardą ištepti sviestu, užpilti vieną sluoksnį sumaišytų miltų , tada sudelioti nuluptų, supjaustytų obuolių sluoksnį, galima pabarstyt cinamonu, tada vėl piltų miltų mišinį ir vėl delioti obuolius.Ant viršaus supilti likusius miltus. tada ant viršaus nedideliais gabalėliais išdelioti sviestą . Ir kepam  mirksiukas.gif 
Šįkart turėjau tik 3 obuolius, tai antrą sluoksnį dėjau rabarbarus. Rabarbarai daugiau rūgštelės duoda. bet iš obuolių daugiau sirupo išsiskiria.



help.gif help.gif mergaites o kiek kept ta pyraga? ir kokioj temp.? blush2.gif pasoviau kept ir dabar nzn kiek ten laikyt ji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2009 06 14, 23:04)
help.gif  help.gif mergaites o kiek kept ta pyraga? ir kokioj temp.?  blush2.gif pasoviau kept ir dabar nzn kiek ten laikyt ji  4u.gif

aš kepu valandą laiko. puse valandos paprastu rėžimu, o kitą puse valandos su ventiliatoriumi. visada kepu ta pačia temperatūra 180 laipsnių. Man tas pyragas tai auksas dabar, toks greita sir toooks skanus, vakar vyras jį kepė
user posted image
Atsakyti
Oi, kaip niam niam atrodo bigsmile.gif
Labas rytas, mergaitės 4u.gif
Pas mus šiandien pusryčiams sumuštiniai su kava ir arbata.
Pietums bus plovas (rudieji ryžiai+vištiena+šaldytos daržovės-saldžiarūgštis padažas)
Vakarienei bus miežinių kruopų košė.
O rytoj valgiaraštis bus toks pats ax.gif
Atsakyti
pusryciams gustavo blyniukai.
pietums kopustiene ir vistiena kepinta su sviestuku ir grietine. valgysim su bulvemis is salotomis.
Atsakyti
baliaus likučiai ir ukrainietiški barščiai
Atsakyti
vakar dariau ceburekus tai pusryciai ir pietus -ceburekai tik nezinau ka vakarienei padaryt verysad.gif bandau semtis ideju is jusu 4u.gif
Atsakyti
Saltibarsciai ir zemaitiski blynai
Atsakyti
Pusryciai - man sumustiniai su slapenke, suriu ir pomidoru, vyrui - desreles, bulviu kose, agurkai, pietus-vakariene makaronai su desrelemis ir salotos (salotos, svogunu laiskai, krapai, grietine), virtu bulviu ir varskes blyneliai su grietine, dar pagaminau namini olandiska suri su kmynais
Atsakyti
pusryčiai sumuštiniai, pupai košė, pietums bulvės su žuvyte, mums karbonadas su daržovėmis, vakarienei vyro pagautas lynas
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 06 13, 16:23)
Dalis mūsų vakarienės-naktipiečių  blush2.gif
user posted image

Dalis bigsmile.gif o tai kaip tada dar likusį dalis atrodo ? Normalūs naktipiečiai sakyčiau lotuliukas.gif

Na aš jau tik šiandien mastau ką čia gamint ax.gif o tai po savaitgalio išvykų visi sotūs, savaitgalis liuks thumbup.gif dar parsivežiau virtų ryžių, tai vakar MB į darbą pietums sukroviau, o šiandien padariau ryžių mišrainės su daktariška dešra, pomidorais , agurkais, majonezu
Atsakyti
oj kiek cia tos mamses receptuku prigalvojusios thumbup.gif
As tai snd darysiu sojos pupeliu, nes jas labai megstu. Man be galo skanu. darau taip: pakepinu atskirai svogunus ir morkas su druskytes ir kokiais mesos prieskoniukais, isverdu sojos pupeles be druskos ir ivska sumaisau. man tai labai skanu ir sotu, nes sojosp upeles turi daug baltymu thumbup.gif


Papildyta:
o tas pyragas su manu kruopomis, tai kazkokia fantastika. butinai ir as darysiu. nepakartojamas receptas thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,ta pyraga ir as gaminsiu susigudziau vaizda pamacius lotuliukas.gif pusryciams ir pietums vakarykste makaronu sriuba,o vakarienei darysiu lydekos kuria vyras suzvejojo troskini radau zurnale receptuka pasirode visai nieko ir kazkas naujo bigsmile.gif
Atsakyti