Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Pusryciams buvo tynginys su kavute
pietums saltiena su sildytom bulvem, krienais ir majonezu
vakarieniai bulviniai blyneliai su grietine
naktipieciai-stikline jogurto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 06 10, 17:04)
man tai neriebus, juk tas 200g vienintelis rišiklis kad iš tos birios masės taptu kaip ir tešla, juk nieko nesideda nei vandens, nei pieno, nei grietinės, nei kiaušinių, nieko. tai būtent sviestas viską ir suriša su obuolių skysčiu išsiskyrusiu

neriebus schmoll.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif
pusryciai: kava su tynginiu (jau snd baigsiu ) tongue.gif
pietums: kepsiu karbikus su bulvemis virtomis, o prie ju bus labai skanios salotos su Fetos suriu ir kedainiu majonezu su medumi ir grudetomis garstyciomis rolleyes.gif skamba gal ir prabangiai, bet Fetos surio uz 5lt uztenka keliems kartams, o to majonezo irgi reikia tik sauksto tad indelio uz 5lt uztenka labai ilgam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 06 11, 08:57)
neriebus  schmoll.gif

tai aš ir rašiau, kad neriebus.
Grįžo vyras, tai pusryčiavome kartu, aš keptą žuvį su morkytėmis, jis silkę suburokėliais, duona.
Pietums dešrelės, o vakarieniausime gal kavinukėje, reikia atsidžiaugti vienas kitu biggrin.gif papramogauti truputį
Atsakyti
Niu pabandysiu ir aš tą pyragą smile.gif
Panos, apšvieskit mane, kas tie zrazai? g.gif blush2.gif

Oi, pamiršau mūsų šios dienos meniu doh.gif
Taigi: ryte - sumuštiakai, kava, arbata; per pietus man - braškės, bandelė, kava, MB - makaronai su dešrelėm; vakarienei bus kiaušinienė su pomidoais ir agurkais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miau: 11 birželio 2009 - 14:27
QUOTE(miau @ 2009 06 11, 15:25)
Panos, apšvieskit mane, kas tie zrazaig.gif  blush2.gif

tokie kaip kotletai, tik viduje įdaras, dažniausiai iš kiaušinių, bet aš kai dirbau kavinėje, tai nerealius zrazus darydavo, įdaras būdavo tarkuotas sūris, žalieji koncervuoti žirneliai ir tarkuotas per smulkią tarką kiaušinis. Aš niekada nevalgydavau zrazų, man tie kiašiniai dideliais gabalais pykindavo net, o kai tuos paragavau, man už visus kotletus šimtą kartų skanesni
Atsakyti
O juos reikia keptuvėje kepti ar aliejuje virti?
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2009 06 11, 17:08)
O juos reikia keptuvėje kepti ar aliejuje virti?

bent jau aš tai keptuvėje kepu
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2009 06 11, 18:08)
O juos reikia keptuvėje kepti ar aliejuje virti?

As apkepiau juos keptuveje, ir po to troskinau puode vandenyje, galima kepti ir orkaiteje
Siandien pusryciams sumustiniai su slapenke ir suriu, pietums - pakeptos bulves ir desreles, vakariene - troskinti rauginti kopustai su apkeptais sonkauliukais, valgeme su bulvemis ir pomidorais
Atsakyti
pas mus zrazai originalus buna tai tik is mustos jautienos, o ne maltos, o viduj su grybais gali but, arba agurku raugintu arba kiausu virtu, apkepta ant keptuves ir poto troskinta, malti tai jau man apgaule, na tokia musu namu mada...
Atsakyti
Pusryčius vyras atnešė į lovą, o aš visai dar ne apie valgymą galvojau, o kad jis leistų man pamiegoti biggrin.gif
Su musštiniai su dešra ir šviežiu agurku, sausainiai pertepti sviestu, arbata.
Pietūs: dešrelės, nes vakar taip ir nevalgėme.
Vakarienė: kadangi ruošimės baliui, tai tikiu, kad daug ko prisiragausime biggrin.gif
Atsakyti
kadangi šiandien išvarom prie ežero į sodybą, tai jau iš pačio ryto Maximoje prisipirkau akcijinių šašlų, dar turėjau namie faršo, tai į folgą paruošiau faršo kepsniukus su pievagrybiais ( maximoje - 500 gr. 2,60) ir ferm.sūriu. Prisikrovėm makaronų, daržovių, tušonkių, bus ir sriubos ant laužo, ir makaronų, gal vyrai kokią žuvytę pagaus tai kepsim ar žuvienę virsim tongue.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti