Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Šiandien pietums- vakarieniai ( nežinau kada gausis pavalgyti tongue.gif ) keptos orkaitėj bulvės su lupyna ir rugpienio su varške pagardas.
Atsakyti
pusryčiavau guliašą likusį, o šiandien gaminsiu kulninės kepsniukus, bulvės, salotos kokios nors morkų ar agurkų. o dar planuoju avižinių dripsnių su sūriu arba daržovių blynelius kepti
Atsakyti
visgi man tie blynai nesigavo, košė, kuri lipo prie keptuvės kepant, tai išviriau makaronų, į juos įdėjau tą košę (kepintos morkos, svogūnai, prieskoniai, išmirkyti avižiniai dripsniai, kiaušinis, miltai, krapai,cukinija tarkuota), dar įdėjau kečupo išmaišiau ir į stiklinį indą dėjau sluoksnį makaronų, sluoksnį tarkuoto sūrio, sluoksnį makaronų, sluoksnį sūrio. Iškepė, pasaka kaip skanu
Atsakyti
Siandien gaminu svieziu pomidoru sriuba bigsmile.gif 4u.gif kas del pigumo, labai pigu: pomidorai, svogunai, bulve, darzoviu sultinukas...darzoves is kaimo, sultinukas nebrangus...viska isverdi, sublenderiuoji,pakaitini dar siektiek..valgai su skrudinta duonyte 4u.gif proporcijas galesiu parasyti ka domins 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

Aš tai irgi pigiai prasisukau, visa savaitgali ir šiandiena nieko nepirkau, išskyrus pieną ir grietinę.
Vakar prikepiau didžiausia kalną cukinijos blynų, tai valgėme ir šiandiena. Taip pat buvo išvirta šviežių burokėlių sriuba.
Dabar eisiu dar prikepti blynų su varške ( nes draudė penktadienį atvežė 2 kg varškės biggrin.gif už ką aš jai labai dėkinga)
Tai va kilogramą jau suvartojom.
tongue.gif
Atsakyti
apie varske kalbant, snd maximoj varskes pakelis 1,09lt kainuoja 4u.gif
Atsakyti
Apžiūrėjau, kad dar visokių daržovių turiu, tai rytoj troškinsiu vištieną su kalafijorais ir šparaginėmis pupelėmis .
Šiandien nupirkau kepenėlių, išviriau kartu su tomis odelėmis, sumaliau, daug prieskonių, suvyniojau į celofaną ir įkišau į šaldytuvą, žiūrėsim kas gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
mazasis siandien pas mociute, vyras dirba ilgai, tai as tinginiauju visa diena. valgiau sumustiniu, paskui pas mama nuejus uzkandau ryziu koses, paskui leda... tai toks siandien mano meniu. vyrukams grizusiems yra dar vakar virtu varsketuku, tai pakepsiu ant keptuves ir bus gerai.
Atsakyti
Mes šiandien virėm burokėlių sriubą, tai tik Mb valgė, dar vakarykštė makaronų apkepėlę dorojom, bei kulninės kepsniuką, morkų salotos su majonezu, obuoliukai, saldainiai, meduolis, vakarienei virti kiaušiniai su majonezu, duona.
Rytoj bus ta pati sriubytė, vištienos krūtinėlės kepsniukai, bei dar likusi makaronų užkepėlė
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 18, 21:15)
Mes šiandien virėm burokėlių sriubą, tai tik Mb valgė, dar vakarykštė makaronų apkepėlę dorojom, bei kulninės kepsniuką, morkų salotos su majonezu, obuoliukai, saldainiai, meduolis, vakarienei virti kiaušiniai su majonezu, duona.
Rytoj bus ta pati sriubytė, vištienos krūtinėlės kepsniukai, bei dar likusi makaronų užkepėlė

Kurk naujus namučius mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti