Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 06 08, 22:08)

thumbup.gif dėkui
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 06 08, 22:08)

kai kas šaltieną valgo su actu mirksiukas.gif as pvz. valgau su ketčupu ax.gif



geriausiai su krienais mirksiukas.gif arba bent jau su majonezu. Acto naudoju minim ax.gif
Atsakyti
gera ideja bulvine pica bigsmile.gif

as tai neatsivalgau antra diena tortilijom. prikimsu visokiom darzovem, truputi pakepintos vistienos, orkaiteje pasildau ir vaaaalgau
Atsakyti
Šiandien pusryčiams šampaniukas biggrin.gif o ką valgysiu labai nenuspėjama, nebūsiu namuose visą dieną, o pusryčiausiu gal kokių žuvies pirštelių
Atsakyti
Daimapov su gimimo diena happybday.gif
O aš vėl grįžtu pas jus smile.gif , nors toli nebuvau pabėgus skaitinėjau, tik laiko parašyti neturėjau.

O aš kaip tik vakar pridariau visa puodą greitų balandėlių, kad šiandiena turėtume ką valgyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 06 09, 12:25)
Daimapov su gimimo diena  happybday.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 06 08, 21:08)

kai kas šaltieną valgo su actu mirksiukas.gif as pvz. valgau su ketčupu ax.gif



kt dar su citrina valgo vietoj acto, o as su majonezu hellmans man skaniausia rolleyes.gif
Atsakyti
Snd kadangi puse dienos univere buvau, tai uzlekiau i salimais esancia valgykla, uzvalgiau porcija cepelinu (7lt)
O vakarieniai bus saltiena su virtomis bulvemis, ir majonezu smile.gif
Atsakyti
Pusryciams man varskes apkepas su ryziais, vyrui - pakeptas kugelis ant keptuves, pietus - pieniskos desreles su pomidorais, vakariene - kepti sprandines gabaliukai su konservuotomis pupelemis pomidoru padaze, bulviu kose ir salotos (agurkai, salotos, krapai, svogunu laiskai, grietine, kefyras)
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 09, 10:07)
as tai neatsivalgau antra diena tortilijom. prikimsu visokiom darzovem, truputi pakepintos vistienos, orkaiteje pasildau ir vaaaalgau

as tai tortilijas, patepu varške su žalumynais, pridedu dešrytės su agurkais ar lašišos (superneto parduotuvėse lašišos nugarėlės pigios thumbup.gif ) su daaaaug krapų, susipjaustau ir valgau kaip sumuštinius thumbup.gif

QUOTE(deimapov @ 2009 06 09, 11:11)
Šiandien pusryčiams šampaniukas biggrin.gif o ką valgysiu labai nenuspėjama, nebūsiu namuose visą dieną, o pusryčiausiu gal kokių žuvies pirštelių

su gimtadieniu 4u.gif

pusryčiams sumustiniai, pietums bulvinė pica, vakarienei kepti sumuštiniai su kiaušiniu ir darzovėmis
Atsakyti
deimapov, su gimtadieniu 4u.gif
Papildyta:
O pas mus šiandien taip:
Ryte: kiaušai, varškė, kava, arbata.
Per pietus: MB dešrelės su makaronais, man- braškės.
Vakarienė: tas pats kas pietums.
Papildyta:
Tiesa, nuo kolegės nusižiūrėjau tokias ala salotas: pomidorai, agurkai, prieskonines žolelės ir indelis grūdėtos varškės smile.gif Niam niam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 06 09, 12:11)
Šiandien pusryčiams šampaniukas biggrin.gif o ką valgysiu labai nenuspėjama, nebūsiu namuose visą dieną, o pusryčiausiu gal kokių žuvies pirštelių

su praėjusiu gimtadieniu thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti