Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(mickute7 @ 2009 08 14, 19:15)
Dar buvo likę keli vištienos kepsniukai, tai pakepianu svogūnų, morkų, truputį grybų, supjausčiau kepsniukus, pridėjau grietinės, biški pomidorų padažo ir dabar troškinasi  tongue.gif  bus vyrui vakarienė
Savaitgaliui vištytę pamarinavau, kepsiu su obuoliais  thumbup.gif

essen.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 13, 13:10)
o rytoj po darbu kepsiu plonus blynus per visa keptuve ir valgysim su uogiene.Nieko pirkti nereikes biggrin.gif 
Ka cia savaitgaliui susimastyti, kazkaip nesugalvoju g.gif


Lietinių visada prisikepu kalną bigsmile.gif . Tinka ir pietums/vakarienei,pvz., krabų lazdelių ir ferment.sūrio, mėsos įdaru su majonezo-pomidorų ar grietinės-lydyto sūrelio padažu,lieka ir kitos dienos pusryčiams su varškės ar bananų įdaru thumbup.gif
Atsakyti
Man labai patinka virtų bulvių buljonas.
Aš,įdedu virdama svogūno,česnako skiltelę,lauro lapelį,pipirų,sviesto.
Į nupiltą buljoną įsidedu jogurto{išimu virtą svogūną,česnaką,lauralapį}
Man dažnai atstoja sriubą.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 08 15, 00:11)
Man dažnai atstoja sriubą.


skamba nelabai skaniai arba kazka blogai supratau. I verdamas bulves sudedate siuos prieskonius ir viskas? rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Deimapov, tikrai, kas čia per Triuska? blush2.gif ax.gif Nežinau tokio rolleyes.gif

Aš vėl taupau. MB pas tėvus, tai ryte kiaušinienė, o likusią dienos dalį ir rytoj misiu vien pomidorais ir agurkais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(regna @ 2009 08 15, 00:11)
Man labai patinka virtų bulvių buljonas.
Aš,įdedu virdama svogūno,česnako skiltelę,lauro lapelį,pipirų,sviesto.
Į nupiltą buljoną įsidedu jogurto{išimu virtą svogūną,česnaką,lauralapį}
Man dažnai atstoja sriubą.



Eeeee, įdomiai čia kažkaip g.gif Bulvės su jogurtu g.gif g.gif
Atsakyti
aš tai šiandien praisvirsiu kelias šviežias dešreles, kur ketvirtadienį buvo akcija 7,99 Lt/kg. Dar kažką iš kalafijorų darysiu g.gif ar sriubikės ar pasikepsiu unsure.gif dar nežinau
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2009 08 15, 09:37)
Labas rytas  4u.gif
Deimapov, tikrai, kas čia per Triuska?  blush2.gif  ax.gif  Nežinau tokio  rolleyes.gif

Aš vėl taupau. MB pas tėvus, tai ryte kiaušinienė, o likusią dienos dalį ir rytoj misiu vien pomidorais ir agurkais  biggrin.gif
Papildyta:
Eeeee, įdomiai čia kažkaip  g.gif  Bulvės su jogurtu  g.gif  g.gif

Pasistengsiu paaiškinti išsamiau:
aš,nupilu tą bulvių buljoną{jis man atstoja dažnai sriubą,ir į ta skystį aš įsidedu jogurto} valgau ne būtinai su bulvėmis,galima su skrudučiu.
Tą bulvių buljoną reikia žinoti,kaip,ką po ko sudėti.
Reikia vandens+prieskoniai+svogūnas+cesnakas,kas megsta dalima įmesti petražolių,krapų+bulvės.
Vandens reikia tiek kad,tik apsemtų bulves.
Gyvendama Sv. sužinojau,kad jie šviežių bulvių neskuta,o,valgo suodele,visai skanu,tik reikia kruopščiai nuvalyti.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 08 15, 09:59)
Pasistengsiu paaiškinti išsamiau:
aš,nupilu tą bulvių buljoną{jis man atstoja dažnai sriubą,ir į ta skystį aš įsidedu jogurto} valgau ne būtinai su bulvėmis,galima su skrudučiu.
Tą bulvių buljoną reikia žinoti,kaip,ką po ko sudėti.
Reikia vandens+prieskoniai+svogūnas+cesnakas,kas megsta dalima įmesti petražolių,krapų+bulvės.
Vandens reikia tiek kad,tik apsemtų bulves.
Gyvendama Sv. sužinojau,kad jie šviežių bulvių neskuta,o,valgo suodele,visai skanu,tik reikia kruopščiai nuvalyti.

as kaip supratau, tai cia tipo verdamos bulves, paprastai, tik i ta vandeni dar dedami prieskoniai, o paskui kur ta vandeni normaliai nupilame i kriaukle (kai nusunkiam bulves) tai pilam i lekste, dedam jogurto ir valgom sriuba? g.gif taip mano supratimu cia viskas vyksta smile.gif idomiai biggrin.gif
pas mus siandien varsketukai virti. gaminom ta diena kai apkepa kepiau, tai prisidarem ateiciai ir i kamera. dar yra sriubytes vakarykstes makaronu ir misraines ryziu su vistiena. pramisim kaip nors smile.gif
Atsakyti
Dabar apsivirsiu šparagines ir pasikepsiu, paskui prasivirsiu sriubytės su kalafijorais, o kai grįš MB bus šv.dešrelės su bulvėmis ir raugtais agurkėliais.
Dar Cento parduotuvėje nusipirkau vištienos šašlykų po 5,99 , tai jei neišlėksim ir neiškepsim, tai vienas kibiriukas pirmadienį keliaus į kugelį tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 15 rugpjūčio 2009 - 10:46
QUOTE(regna @ 2009 08 15, 08:59)


na ta sriuba kazkaip visgi primine senoliu pasakojimus apie isgyvenima Sibire g.gif rolleyes.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif Dažnai pasiskaitinėju šią temukę ir norėčiau prisijungti,taupyti mum aktualu paskutiniu metu,ne todėl, kad sriuka būtų,o todėl, kad noriu išmokti nebemėtyti maisto. O ir sutaupytus pinigėlius bus kur panaudoti smile.gif
QUOTE(regna @ 2009 08 15, 09:59)
Pasistengsiu paaiškinti išsamiau:
aš,nupilu tą bulvių buljoną{jis man atstoja dažnai sriubą,ir į ta skystį aš įsidedu jogurto} valgau ne būtinai su bulvėmis,galima su skrudučiu.
Tą bulvių buljoną reikia žinoti,kaip,ką po ko sudėti.
Reikia vandens+prieskoniai+svogūnas+cesnakas,kas megsta dalima įmesti petražolių,krapų+bulvės.
Vandens reikia tiek kad,tik apsemtų bulves.
Gyvendama Sv. sužinojau,kad jie šviežių bulvių neskuta,o,valgo suodele,visai skanu,tik reikia kruopščiai nuvalyti.

Aš irgi panašiai verdu, tik vadinu bulbiene tongue.gif skaniausiai gaunasi iš labai miltingų bulvių, tik sultinyje palieku kelias bulves suvirimui,arba jas sutrinu,kad būtų tirščiau,dažniausiai tokią ale sriubytę pasiskaninam grietinės šaukšteliu.

Šiandien vakarieniai makaronų su vištiena apkepas, vištą ( ne broilerį)kepiau prieš kelias dienas ir liko nesuvalgyti sparniukai ir nugarėlė,tai nukaulinau,sumaišiau suvirtais makaroniukais, išplakiau kelis kiaušinius sumaišiau su trupučiu tarkuoto sūrio,supyliau ant makaronų ir orkaitėje užkepiau.Turėtų likti ir rytojaus pusryčiam tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žinoma: 15 rugpjūčio 2009 - 16:08
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 14, 19:12)
Kas cia per do daiktas? blush2.gif 

Sorius biggrin.gif lotuliukas.gif čia truputį ne į tą temą parašiau:D nu čia tai geras hihihi.gif
Atsakyti