Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(mickute7 @ 2009 08 12, 08:01)
Aš tai apsiverdu sūdytame vandenyje, tada į keptuvę ir kepu, dedu prieskonių, kiaušiniį, džiūvesėlių arba manų kruopų, arba su grietine  ax.gif  ai ko  turiu  po ranka.  Kolegė į darbą atsineša apvirtas pupeles, tik verdant deda citrinos rūgšties, tada daro mišrainę pupelės, pomidoras, petražolės, fermentinis sūris, biški aliejaus  ax.gif

Dekinga uz ideja, as paviriau sudytam vandeniuke apie 10 min ir pakepinau essen.gif

O galima uzsaldyti ir kaip paruosti uzsaldymui?
Atsakyti
manau kad galima šaldyti, tik aš nesu bandžiusi tiesą sakant.
Merginos aš čia ne į temą, bet gal kuri turite 2 maximos lipdukus nereikalingus?
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 08 12, 14:56)
Dekinga uz ideja, as paviriau sudytam vandeniuke apie 10 min ir pakepinau essen.gif

O galima uzsaldyti ir kaip  paruosti uzsaldymui?

Papraščiausi nuplaunu, nupjaustau galiukus, leidžiu nudžiūt ir tada į kamerą. Ištraukiu ir tiesiai į verdantį pasūdytą vandenį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(flamencita @ 2009 08 12, 11:42)
o kaip darai tuos blynelius? bigsmile.gif



Tarkuoju cukiniją, morką, papriką, įpjaustau petražolių, krapų, dedu druskos ar šiaip kokių universalių prieskonių, porą kiaušinių ir miltų. Ir su šaukštu kabinu tą masę ir dedu keptuvėn į įkaitintą aliejų . Skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 12, 11:52)
Šiandien guliašas, nes vakar maxei kiaulienos mentė ar kumpis su kaulu 4,99, kadangi nėra vietos kameroje, negalėjau užsipirkti, tai tris pakuotes paėmiau, iš dviejų daug guliašo bus, o iš kitos rytoj kažką darysim

papigiai čia prasisukai thumbup.gif
aš dabar ant daržovių sėdau lotuliukas.gif nors aišku ir be mėsos negalim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 12, 21:28)
manau kad galima šaldyti, tik aš nesu bandžiusi tiesą sakant.
Merginos aš čia ne į temą, bet gal kuri turite 2 maximos lipdukus nereikalingus?


as turiu smile.gif jei klaipeda tinka mielai padovanociau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 12, 20:28)
manau kad galima šaldyti, tik aš nesu bandžiusi tiesą sakant.
Merginos aš čia ne į temą, bet gal kuri turite 2 maximos lipdukus nereikalingus?


Ir aš turiu, bet nebent paštu atsiųsčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 08 12, 23:20)
as turiu smile.gif jei klaipeda tinka mielai padovanociau smile.gif



QUOTE(miau @ 2009 08 13, 08:30)
Ir aš turiu, bet nebent paštu atsiųsčiau smile.gif

Ačiū merginos, tiktų paštu, kad tik ateitų iki šeštadienio, nes sekmadienis paskutinė diena atsiimti juos, būčiau labai labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Aš šįkart nerinkau lipdukų, tai draugėms išdalinau tongue.gif
Atsakyti
Aš šiandien tris kg pupų nupirkau po 1,5lt, tas su ankštimis, dideles, tai jau verdu, oj šventė vyrui bus biggrin.gif
Pietus šiandien vyras usisakys, nes ketvirtadieniais cepelinai būna, kur jiems maistą vežioja, tai negrįš namo pietauti, tad vakarienei bus guliašas vakarykštis.
Pusryčiams vyras likusios daržovių sriubos valgė, aš pirktinę šaltieną su duonyte. Dar virsiu mėsos gabalą, nes kitaip suges, į kamerą tai netelpa biggrin.gif tai gal blynelių su mėsyte padarysiu ar tiesiog vieną suvalgysiu su krienais, druskyte per pietus
Atsakyti
Vakar dar ne visus daržovių blynelius išsikepiau, o kas mėsos norės, tai iškepiau vištienos kepsniukų. šv.kopūstų salotų padarysiu. Dar vakar išsikepiau pyrago su obuoliais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 12, 21:28)
manau kad galima šaldyti, tik aš nesu bandžiusi tiesą sakant.
Merginos aš čia ne į temą, bet gal kuri turite 2 maximos lipdukus nereikalingus?

as turiu biggrin.gif bet visi suklijuoti biggrin.gif draugike jau 4 nusilupo, dar keliolika liko biggrin.gif nusilupt nusilupa, tik uzsiklijuoti is naujo nelabai nori, gali tekti klijuku panaudoti smile.gif bet as vietine smile.gif
siandien virsim vistienos pora kojyciu. tai bus makaronu sriuba ir padarysiu misraine su ryziais 4u.gif
Atsakyti