Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Pas mane tai obuolių ir kriaušių parvarė. Tai jau ryt reikės kept miltinių blynų su obuoliais rolleyes.gif ir dar kokį obuolių pyragą tongue.gif šiandien jau prisiviriau obuolių ir vyšnių kompoto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 10, 14:21)
Visa savaite valgem ...

Aišku 4u.gif Įdomiausia būtent dėl vaiko ir buvo blush2.gif

Priminėt pupas- mes vaikystėje kartais valgydavom... nepamenu su kuo, gal vienas g.gif Virdavo su ankštimis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 10, 14:21)
Mano liniuoteje vaikas lotuliukas.gif  turi atskiras islaidas, mat ji- Rusu melynoji katyte biggrin.gif ir jai viskas kas geriausia musu seimoje. As galiu ir duonos su vandeniu pavalgyt, jei reikes, bet kate es tai, kas man atrodys geriausia...

lotuliukas.gif parodyk savo vaiką ax.gif
Mano vaikas tai išmoko šaldytuvą atsidaryt doh.gif prabundi ryte - šaldytuvas atlapotas, kotletai ant žemės cool.gif na išsirenka ko pati panelė nori. Savarankiška katytė, iš bado nemirs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 08 10, 22:48)
lotuliukas.gif  parodyk savo vaiką  ax.gif
Mano vaikas tai išmoko šaldytuvą atsidaryt  doh.gif  prabundi ryte - šaldytuvas atlapotas, kotletai ant žemės  cool.gif  na išsirenka ko pati panelė nori. Savarankiška katytė, iš bado nemirs  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu po tokios savarankiškuolės žiek ir sausą duoną belieka valgyti šeimininkams, užtat katytė kotletų priritinus būna hihihi.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 10, 23:00)
nu po tokios savarankiškuolės žiek ir sausą duoną belieka valgyti šeimininkams, užtat katytė kotletų priritinus būna hihihi.gif  thumbup.gif

ir vis tuos Cento kotletus nušvilpia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 08 10, 18:08)

ka ponios patartumet daryt is pupu? turiu pilna maisa, nesugalvoju ka daryt, neteko dar tokiu apdoroti niekad biggrin.gif tokios storos ankstys, zalios, dideles, pupos dideles baltos, islupus is luobeles - zalios. na zodziu didziosios pupos, nesugalvoju ka su sitokiom daryti  g.gif


Galiu parupinti nuorodeles is Nerytes blogo mirksiukas.gif Man atrodo labai skaniai.

http://www_neringa-b...bei-sonine.html

http://www_neringa-b...-troskinys.html

Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 08 11, 08:37)
ir vis tuos Cento kotletus nušvilpia  lotuliukas.gif

tai tiems kotletams dar yra akcija?
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 08 10, 22:48)
lotuliukas.gif  parodyk savo vaiką  ax.gif
Mano vaikas tai išmoko šaldytuvą atsidaryt  doh.gif  prabundi ryte - šaldytuvas atlapotas, kotletai ant žemės  cool.gif  na išsirenka ko pati panelė nori. Savarankiška katytė, iš bado nemirs  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Mickute, tigi ar neatsimeni mano Divos? smile.gif Dingai is kaciu temos visai, o as tave atsimenu ax.gif ...
Nu ok, truputi paoftopinam( cia pacios naujausios mano vaiko foto):
[attachmentid=182494]
[attachmentid=182495]




Atsakyti
koks gražus kačius bigsmile.gif
Šiandien mūsų meniu: šviežių dažovių sriubytė su vištienos sparneliais.
Kepta višta, su keptomis bulvėmis orkaitėje, salotos iš agurkų, svogūnų laiškų, krapų ir grietinės. viskas iš kaimo išskyrus bulves, grietinę, kopūstą ir cukiniją
Atsakyti
Sveikos. Turiu kopūstą. Ką iš jo padaryti apart balandėliai ir kopūstų sriuba?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2009 08 11, 12:22)
Sveikos. Turiu kopūstą. Ką iš jo padaryti apart balandėliai ir kopūstų sriuba??  g.gif

Galima patroskinti- supjaustyti kopusta, morka, svoguna, ar taip kokiu darzoviu- mesytes gabaleli apvirti,po to pakepinti kartu su kopustais.Galima salotas kopustu daryti, dar galima su desrelemis rukytomis( esu bandziusi ne tik raugintus kopustus, o ir zalius- irgi labai skanu) , galima pyraga daryti( tesloje patroskinti kopustai) ....
Atsakyti
Mūsų pietūs:
user posted image
Atsakyti