Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(Diva:) @ 2009 08 10, 11:47)
aciuks.gif
O ka daryti, atsitiko kaip atsitiko verysad.gif - niekada nemaniau, kad teks taip gyventi, rasyti, dziaugtis mazais dalykais... Bet yra kaip yra- ir zinot ka? Man netgi idomu pasidare is nieko arba kuo pigiau pasidaryti valgyti, istempti iki kitos savaites ir t.t. smile.gif

Tai vat būtent, kad man irgi tik idomu, ačiū Dievui mums su finansais viskas tvarkoje ir tikrai galime sau leisti daug ką, bet tiesiog man patinka taupyti, turgingas tas, kuris ne daug turi, tas, kuris moka prasisukti iš mažai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 06, 16:54)
Sia savaite prasimaitinau taip:
Turejau 3 pomidorus nemazus...

skaitau skaitau ir truputį nesuprantu blush2.gif Visą savaitę valgėt tai, kas išvardinta? Ir čia tikriausiai tik pietūs, pusryčiai bei vakarienė atskirai? g.gif Ir klausimas dėl liniuotės kilo- jei mažas vaikutis auga, tai ir jo maistas bendras? blush2.gif

QUOTE(deimapov @ 2009 08 10, 12:30)
... man patinka taupyti, turgingas tas, kuris ne daug turi, tas, kuris moka prasisukti iš mažai  thumbup.gif

thumbup.gif
Aš vis bandau bandau taupius patiekalus, bet nemėgstu gaminti, be to , ne visada turiu laiko doh.gif tai vis nusiperku ką nors ne į temą doh.gif Dabar esu išvykusi, bet jau nusimato grįžimas, tai vėl modeliuoju visokius meniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 08 10, 14:10)
skaitau skaitau ir truputį nesuprantu  blush2.gif Visą savaitę valgėt tai, kas išvardinta? Ir čia tikriausiai tik pietūs, pusryčiai bei vakarienė atskirai?  g.gif  Ir klausimas dėl liniuotės kilo- jei mažas vaikutis auga, tai ir jo maistas bendras?  blush2.gif

Visa savaite valgem ( penktadieni jau neuzteko) - pietus tokie ( pas mus pietus apie 18-19val po darbu smile.gif ), vakarienei varske,uogos,medus.Pusryciu mes nevalgom niekada, darbe apie 9 isgeriu kavos, apie 10 uzvalgau dribsniu ar siaip kokio maisto, veliau jogurta ar siaip ka turiu atsinesui - iki kol gryztu namo uztenka man.MB valgo pusrycius pas mama, nes ja veza kiekviena ryta pakeliui i darba, tai vaiku pasirupina moteris biggrin.gif doh.gif ,pietus kavineje ( apie 10 lt isleidzia kiekviena diena, taciau jo islaidu darbo metu as nekontroliuoju, zinau,kad ne pyragai pas ji,zinau,kad taupo), po 18val. namuose ka turim.
Mano liniuoteje vaikas lotuliukas.gif turi atskiras islaidas, mat ji- Rusu melynoji katyte biggrin.gif ir jai viskas kas geriausia musu seimoje. As galiu ir duonos su vandeniu pavalgyt, jei reikes, bet kate es tai, kas man atrodys geriausia...
Sios savaites meniu irgi taip pat- maisto namie ir darbe uzteks iki kokio 4-dienio+ MB 10 lt pietus kasdien..
Savaitgaliais visada kepam kiausiniene is to,kas yra+ kiausiniai, spaudziam sultis, skrebinam skrebucius, arba grikiu kose ,ar siaip kokia 5 grudu kose- siu dalyku kazkaip spintelese yra ir uztenka labai ilgam..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 10 rugpjūčio 2009 - 13:27
QUOTE(Will @ 2009 08 10, 14:10)
Aš vis bandau bandau taupius patiekalus, bet nemėgstu gaminti, be to , ne visada turiu laiko  doh.gif  tai vis nusiperku ką nors ne į temą  doh.gif  Dabar esu išvykusi, bet jau nusimato grįžimas, tai vėl modeliuoju visokius meniu  ax.gif

tai būna ir man taip biggrin.gif manau kiekvienai taip būna smile.gif
Atsakyti
laba diena taupuolytes 4u.gif as po ilgos pertraukos irgi prisistatau su meniu smile.gif
vakar mama kepe kepsniukus orkaiteje (paprastai, mente berods, pamuse, pavoliojo miltuose, kiausiny ir kepe), tai siandienai pietums - keli like gabaliukai papjaustyti, sumakaluoti su likusiomis bulvemis ir pakepti. pusryciams buvo kiausiniene, su galiuku slapenkes. vakarienei iskepsiu lynu su obuoliais, bet itariu nebeprireiks smile.gif taip pat - obuoliu kompociukas.

ka ponios patartumet daryt is pupu? turiu pilna maisa, nesugalvoju ka daryt, neteko dar tokiu apdoroti niekad biggrin.gif tokios storos ankstys, zalios, dideles, pupos dideles baltos, islupus is luobeles - zalios. na zodziu didziosios pupos, nesugalvoju ka su sitokiom daryti g.gif
Atsakyti
Aš tai su pupomis niekada nieko nesu dariusi, dabar tik neseniai šiaip nupirkau pusantro kg nes vyras prašė išvirti, jam prie alaus patinka, bet jei tu ten labai jau didelį maišą turi, tai net nežinau ką su jomis daryti
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 10, 18:34)
Aš tai su pupomis niekada nieko nesu dariusi, dabar tik neseniai šiaip nupirkau pusantro kg nes vyras prašė išvirti, jam prie alaus patinka, bet jei tu ten labai jau didelį maišą turi, tai net nežinau ką su jomis daryti

na tu tokiu kaip buna pupeliu dziovintu tai ir as isverdu kartais. o cia tos dideles tokios, nei nezinau. vyras sake kad isvirti. ale nei kiek anas virti nei ar islukstentas ar su visom geldom nei neisivaizduoju doh.gif lotuliukas.gif na maisas nedidukas, paprastas maximinis, ale mest lauk kazkaip gaila smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 08 10, 17:47)
na tu tokiu kaip buna pupeliu dziovintu tai ir as isverdu kartais. o cia tos dideles tokios, nei nezinau. vyras sake kad isvirti. ale nei kiek anas virti nei ar islukstentas ar su visom geldom nei neisivaizduoju  doh.gif  lotuliukas.gif na maisas nedidukas, paprastas maximinis, ale mest lauk kazkaip gaila smile.gif


mano mama virdavo su visom geldom thumbup.gif skanu budavo, daug druskos thumbup.gif tik ilgai verda, bet skanu ir prie alucio skanu ir siaip skanu wub.gif m kaip uzsimaniau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marimacho: 10 rugpjūčio 2009 - 18:20
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 08 10, 18:47)
na tu tokiu kaip buna pupeliu dziovintu tai ir as isverdu kartais. o cia tos dideles tokios, nei nezinau. vyras sake kad isvirti. ale nei kiek anas virti nei ar islukstentas ar su visom geldom nei neisivaizduoju  doh.gif  lotuliukas.gif na maisas nedidukas, paprastas maximinis, ale mest lauk kazkaip gaila smile.gif

aj nu tai jeigu patiks jums, tai keli kartai ir sudorotumėt. Virti su visomis ankštimis, nu valandą tai tikrai, jos minkštos turi būti ir daaaug druskos dėti, bent mums taip patinka, nes jei tik normaliai, tai jos per tas ankštis nelabai pasisavina. o jau valgyti išsilukštenant.
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 08 10, 18:47)
na tu tokiu kaip buna pupeliu dziovintu tai ir as isverdu kartais. o cia tos dideles tokios, nei nezinau. vyras sake kad isvirti. ale nei kiek anas virti nei ar islukstentas ar su visom geldom nei neisivaizduoju  doh.gif  lotuliukas.gif na maisas nedidukas, paprastas maximinis, ale mest lauk kazkaip gaila smile.gif

biggrin.gif gal su visom geldom nereikia... Zinau tas pupas, pati nesu dariusi, taciau maciau ne karta pas kitus. Galima tas pupas isvirti ir i ant keptuves pakepinti su spirguciais, zaluma ar siaip kokia susmulkinta mesyte - ir tokia pupiene gausis. Galima su kecupu daryti- ideti farso pvz. pakepto su svogunais, morka, pupeles isvirti i i keptuve- viska patroskinti, kecupo, uztarkuoti surio dar .Na, kazka tokio bandyciau konstruoti, jei maiseli tureciau visa biggrin.gif
Kol rasiau paskaiciau, kad ir su geldom verda- nu gal ir taip, tiesiog nesu maciusi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 10 rugpjūčio 2009 - 18:23
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 10, 19:22)
biggrin.gif gal su visom geldom nereikia... Zinau tas pupas, pati nesu dariusi, taciau maciau ne karta pas kitus. Galima tas pupas isvirti ir i ant keptuves pakepinti su  spirguciais, zaluma ar siaip kokia susmulkinta mesyte - ir tokia pupiene gausis. Galima su kecupu daryti- ideti farso pvz. pakepto su svogunais, morka, pupeles isvirti i i keptuve- viska patroskinti, kecupo, uztarkuoti surio dar .Na, kazka tokio bandyciau konstruoti, jei maiseli tureciau visa  biggrin.gif
Kol rasiau paskaiciau, kad ir su geldom verda- nu gal ir taip, tiesiog nesu maciusi...

o aš nesu mačiusi, kad tokį receptą kaip jūs parašėt daro, visgi tos pupos, bent jau su ankštimi verdamos ilgai, o išlukštentas nu gal ir trumpiau... hmz, bet skamba skaniai tas jūsų receptukas, šiaip tai su geldom jas verda suriame vandenyje ir prie alaus, nu jos kaip siemkes ištirpsta tiesiog, na nebent visiškai nepatiktų tai aišku neištirptų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 10, 19:27)
o aš nesu mačiusi, kad tokį receptą kaip jūs parašėt daro, visgi tos pupos, bent jau su ankštimi verdamos ilgai, o išlukštentas nu gal ir trumpiau... hmz, bet skamba skaniai tas jūsų receptukas, šiaip tai su geldom jas verda suriame vandenyje ir prie alaus, nu jos kaip siemkes ištirpsta tiesiog, na nebent visiškai nepatiktų tai aišku neištirptų biggrin.gif

Tokias pupas esu maciusi tik kaime, pas kaimiecius.Tai pas juos ir esu maciusi tokiu "marmalu"padarytu- taip ir like is kaimo prisiminimai. Bet manau, kad pabandyti gal ir nieko butu...Ypac mane su tuo kecupu vilioja...
Kad surios prie alaus tinka ir labai skanu,net neabejoju essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 10 rugpjūčio 2009 - 18:41