Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

labukas smile.gif
siandien kepsiu zuvyte (tetes pagauta) su morkytem ir svoguniukais pakeptais uzpilsiu..prie ju bus ryziai ir darzoves kazkokios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 08 06, 14:51)
labukas smile.gif
siandien kepsiu zuvyte (tetes pagauta) su morkytem ir svoguniukais pakeptais uzpilsiu..prie ju bus ryziai ir darzoves kazkokios smile.gif

mano vyrai ne zvejai schmoll.gif tik valgytojai tongue.gif bet dar jei daug kaulu, tai tada vyrelis nevalgo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 08 06, 15:34)
mano vyrai ne zvejai  schmoll.gif  tik valgytojai  tongue.gif  bet dar  jei daug kaulu, tai tada vyrelis nevalgo  schmoll.gif

ne zvejys ir mano B ir tetis...tiesiog savas ezeriukas su sava zuvimi..pagaunama manau supranti kaip....
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 08 06, 16:26)
ne zvejys ir mano B ir tetis...tiesiog savas ezeriukas su sava zuvimi..pagaunama manau supranti kaip....

tai gerai, kad turit savos zuvies tongue.gif man kartais bratkis kokia zuvyte mestelna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 08 06, 16:31)
tai gerai, kad turit savos zuvies  tongue.gif man kartais bratkis kokia zuvyte mestelna  thumbup.gif

nemegztu as jos znk blush2.gif matyt del to kad namie jos visada daug budavo.....aisku uzeina kartais noras...bet man va file tesloj kepta daug skaniau negu ezeriuko su asakom smile.gif
Atsakyti
Sia savaite prasimaitinau taip:
Turejau 3 pomidorus nemazus-supjausciau, didele bulve,morkyte su svogunu pakepiau ir i puoda. Prieskoniu, krapu,sv.laisku ir sauja ryziu mestelejau.Buvo like pomidoru sulciu- ipyliau ir kecupo 1 sauksta. Gavosi puiki pomidorine.Nekainavo nieko, nes visko radau namie. Toliau is kameros issitraukiau koki tai gabalaiti mesos, net nezinojau kas ten. Atsilo- supjausciau, pakepiau pirma ant keptuves, po to i molinukus sudejau, bulviu ( bulviu pirkau,nes tik viena buvo likusi, kuria i sriuba idejau, tai isleidau 3 lt smile.gif ) , tada ant virsaus dar svogunu pakepinau su 3 grybais, kuriuos radau saldytuve, krapu, sv.laisku ( nu zalumos kazkaip visada turiu ir dedu visur-man skanu) , sauksta grietines baigiant troskintis imeciau ir psio.
Pyragai ir tortai buvo tokie biggrin.gif - balta suri pirkau uz 5 lt , valgau 3 diena su medum+ melyniu turejau parinktu, nepirktu- tai su cukrumi ir pienu.
Taip sukames visa savaite, isleidau 8 lt smile.gif namams, siandien dar visko uzteks, bet vat jau rytoj bus tuscia...
I darba pirkau jogurtus + dziuveselius su razinom ir pieno, nes turejau dribsniu-nu darbe per ta karsti is vis negaliu nieko valgyt... Dar apie 8 lt isleidau.Rytoj nepirksiu nieko ir taip ateis kita savaite biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 06, 16:54)

thumbup.gif būna gerų savaičių,kai visko randi namuose biggrin.gif apsivalymas smile.gif
Atsakyti
Tai aš šią savaitę pirkau batoną -1,30 , grietinė 1,38 ir 10 kiaušinių -3 . Viso 5,68 Lt. Nebent ryt nusipirksiu maximoje akcijinių sparnelių po 5,55 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 08 07, 08:29)
Tai aš šią savaitę pirkau batoną -1,30 , grietinė 1,38 ir 10 kiaušinių -3 . Viso 5,68 Lt.  Nebent ryt nusipirksiu maximoje akcijinių sparnelių po 5,55 ax.gif

ar ne rimi?
Aš šiandien kotletus su cukinija kepsiu ir marinuotus kulninės kepsniukus.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 07, 10:23)
ar ne rimi?
Aš šiandien kotletus su cukinija kepsiu ir marinuotus kulninės kepsniukus.

tiksliai Rimi blush2.gif cia vadinasi kazkur girdejau per telika tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 08 07, 10:41)
tiksliai Rimi  blush2.gif  cia vadinasi kazkur girdejau per telika  tongue.gif

Čia vadinasi saičiau žurnalą ir jame buvo rimi reklama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 07, 11:27)
Čia vadinasi saičiau žurnalą ir jame buvo rimi reklama biggrin.gif

jau internete pasitikslinau tongue.gif
Atsakyti