Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Šią savaitę stengsiuos bet ko nepirkinėti. neskaitant batono ,kiaušinių ar grietinės. Tai vat pirmadienį cukinijas iš kaimo kepiau, vakar šparaginių iš savo daržo prisikepiau, šiandien vakare bus savo pririnkti grybai, bulvės iš kaimo. Ryt jei neužtingėsiu, tai balandėlius darysiu, nes kopūstų turiu prisipirkus maximinių, faršo kameroje irgi yra. Tai balandėlių turėtų kelioms dienoms užtekti tongue.gif savaitgaliui ką nors iš kameros ištrauksiu ir pagaminsiu. a dar kokia dieną reiks barščių puodą pravirti tongue.gif barščiai irgi iš savo daržo ax.gif
Atsakyti
Aš irgi šią savaitę nepirkinėsiu sakiau daugiau nieko apart grietinės, duonos. Šiandien virsiu šviežių daržovių sriubytę, vakarykštes kiaulių kojos nepaliestos dar yra, vyrui pietums dar trys cento kotletukai likę. Jei kas norės dar vakare kiaušinienės iškepsiu. Rytoj žadu guliašą daryti, kameroje yra kumpinės mėsos 3kg, faršo 3kg, tai oj gyvent ir gyvent nieko neperkant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 05, 11:29)
Aš irgi šią savaitę nepirkinėsiu sakiau daugiau nieko

drinks_cheers.gif oi dar ir pas mane keli cento kotletukai yra, kadangi Mb patinka, tai bus jam pietums į darbą sudėti tongue.gif
Dar kamera pilna, net netelpa daugiau nieks, tai vat reikia būtinai pratuštint tongue.gif . Bandysiu ir kitą savaitę papigiai prasisukinėt ax.gif dar aišku dasidės daržovės iš daržo.
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 08 05, 11:55)
drinks_cheers.gif  oi dar ir pas mane keli cento kotletukai yra, kadangi Mb  patinka, tai  bus jam pietums į darbą sudėti  tongue.gif 
Dar kamera pilna, net  netelpa daugiau nieks, tai vat reikia būtinai pratuštint  tongue.gif  . Bandysiu ir kitą savaitę papigiai prasisukinėt  ax.gif dar aišku dasidės  daržovės iš daržo.

man ir tie kotletukai labai patiko, ir MB patiko, MB draugas pagyrė kaip skaniai darau valgyti hihihi.gif o kad tie kotletukai pirktiniai biggrin.gif
O į kamerą pas mus irgi nieko neįdėtum, net svogūno laiško vieno biggrin.gif ant tiek prištabeliuota kad siaubas, reikia valgyti jau tas uogas šaldytas biggrin.gif o tai mėsos negalima užsipirkti, nes nėra kur dėti biggrin.gif vakar kažkaip sugrūdau 6kg mėsytės
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 08 05, 10:55)
drinks_cheers.gif  oi dar ir pas mane keli cento kotletukai yra, kadangi Mb  patinka, tai  bus jam pietums į darbą sudėti  tongue.gif 
Dar kamera pilna, net  netelpa daugiau nieks, tai vat reikia būtinai pratuštint  tongue.gif  . Bandysiu ir kitą savaitę papigiai prasisukinėt  ax.gif dar aišku dasidės  daržovės iš daržo.

Kas ten per Cento kotletai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bru @ 2009 08 05, 13:32)
Kas ten per Cento kotletai doh.gif

cento parduotuvėje yra vištienos kepti kotletai, labai skanūs
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 07 30, 11:31)
Sanitekse agurkai po 0,49cnt.  bigsmile.gif


Labai atsiprasau, gal kas zinote, kur Vilniuje yra darzoviu (vaisiu) bazes tokiom kainom? 4u.gif Aciu.
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 05, 20:19)
Labai atsiprasau, gal kas zinote, kur Vilniuje yra darzoviu (vaisiu) bazes tokiom kainom? 4u.gif Aciu.

kažin kaip čia su tom kainom, kiek mes pamąstėme tai ten tikriausiai jau tie agurkai nebekokie buvo, minkšti ar dar kokie nors, nes šiaulių sanitexe nebuvo tokių kainų
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 05, 22:12)
kažin kaip čia su tom kainom, kiek mes pamąstėme tai ten tikriausiai jau tie agurkai nebekokie buvo, minkšti ar dar kokie nors, nes šiaulių sanitexe nebuvo tokių kainų


esu girdejusi, kad VLN kazkur yra tokios vaisiu ir darzoviu bazes, taciau, ar jos Sanitex nzn. Tad, gal SM zinos? O as butinai aplankysiu ir informuosiu, ar valgoma produkcija.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 05, 13:07)
man ir tie kotletukai labai patiko, ir MB patiko, MB draugas pagyrė kaip skaniai darau valgyti hihihi.gif o kad tie kotletukai pirktiniai biggrin.gif
O į kamerą pas mus irgi nieko neįdėtum, net svogūno laiško vieno biggrin.gif ant tiek prištabeliuota kad siaubas, reikia valgyti jau tas uogas šaldytas biggrin.gif o tai mėsos negalima užsipirkti, nes nėra kur dėti biggrin.gif vakar kažkaip sugrūdau 6kg mėsytės

tai dar nemažai sugrūdai tongue.gif
Kažkaip dar gaila traukt tas uogas, dar ir taip visokių vaisių uogų yra.
O ir neturiu ką traukt kol kas tongue.gif sakiau balandžius darysiu, tai nors faršą būčiau paėmus, bet žiūriu silkės yra dar, vėl šparaginių pupelių parvežė. Na ir lai lieka viskas kaip yra. Bent pirkt nereikia. Net neinu į parduotuvę, kad nekiltų pagundos.
Mums tie kotletukai irgi eina drinks_cheers.gif ir šalti su kokiu majonezu, ir pakepu su daržovėmis, ir patroškinu. Va šiandien MB įdėjau pietums 3 kotletukus, o ant viršaus užverčiau vakar keptų grybų su grietine ir svogūnais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 06, 07:26)
esu girdejusi, kad VLN kazkur yra tokios vaisiu ir darzoviu bazes, taciau, ar jos Sanitex nzn. Tad, gal SM zinos? O as butinai aplankysiu ir informuosiu, ar valgoma produkcija.... biggrin.gif

Viskas aišku smile.gif

QUOTE(mickute7 @ 2009 08 06, 08:26)
tai dar nemažai sugrūdai  tongue.gif
Kažkaip dar gaila traukt tas uogas, dar ir taip visokių vaisių uogų yra.
O ir neturiu ką traukt kol kas  tongue.gif  sakiau balandžius darysiu, tai nors faršą būčiau paėmus,  bet žiūriu silkės  yra dar, vėl šparaginių pupelių parvežė. Na ir lai lieka viskas kaip yra. Bent pirkt nereikia. Net neinu į parduotuvę, kad nekiltų pagundos.
Mums tie kotletukai irgi eina  drinks_cheers.gif  ir šalti su kokiu majonezu, ir pakepu su daržovėmis, ir patroškinu. Va šiandien MB įdėjau pietums 3 kotletukus, o ant viršaus užverčiau vakar keptų grybų su grietine ir svogūnais  thumbup.gif

Nu sugrūst tai sugrūdau, bet ale kai sušalo išimti nėjo, vakar kokį 10min tampiau tą kamerą doh.gif daugiau vyras neleido tiek prikimšti biggrin.gif noriuuuu šaldiklio sad.gif
šiandien girdėjau vyras sriubą vakarykštę šildėsi, pietums darysiu guliašą, vakarienei bus dar likusios sriubos ir kiaulės koja
Atsakyti
Nėr vietos, kur statyt šaldiklį schmoll.gif
Šparaginių pupelių nekepsiu, nes neliko,o tai visas sumarinavau žiemai tongue.gif užteko ir barščių sriubos dabar pavalgiau
Atsakyti