Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

siandien pusryciams ant dvieju (man ir maziukui) blyniukai po sauksta, paprasti standartiniai su jogurto laseliu, cia padazymui tongue.gif
pietus (man ir maziukui) pora desriuku, su duona cool.gif
vakarienei jau visiems trims, vistienos krutinele (akcijos metu pirkta), su ryziais ir agurkiukais rolleyes.gif bei kisieliaus atsigerimui issiviriau biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien valgiau vakarykštį pyragą, sausainių, dabar einu šildytis sriubytę
Atsakyti
Saltiena nespes sustengti snd, tai kepu va bulves su kefyru valgysim, niam niam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 06 08, 15:41)
neraliai skanus, tik kepiau valandą, o ne puse. Karštas tai nepatiko, o va šiandien iš šaldytuvo per naktį pastovėjęs buvo super  thumbup.gif  ačiū už receptuką

Na svarbu gavosi mirksiukas.gif gal mano plonesnis, tai užteko mažiau laiko kepti. Šiaip tai labai skanus, toks kitos, ne taip kaip tešlos, biskvitai tongue.gif

PAs mus šiandien troškinta vištienos ketvirčiai su morkomis, krapų saują įdėjau, šviežių salotų kaip visada padariau. O dabar kava su pyragu tongue.gif ia dar šaltienos turiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nexta @ 2009 06 08, 18:54)
Saltiena nespes sustengti snd, tai kepu va bulves su kefyru valgysim, niam niam bigsmile.gif

Aš penktadienį kai nukaulinau ir supyliau į bliūdelius stengti, tai buvo 8 val vakaro , o MB 12 nakties jau sušveitė bliūdą tongue.gif
Atsakyti
Sugundėt su ta šaltiena, reiks ir man prisimakaluot - pigu, skanu ir daug thumbup.gif
Atsakyti
Baikit apie tą šaltieną, aš jos kaip nroiu, su actu, bulvytėmis wub.gif
Atsakyti
pusryčiams kviečiai su jogurtu, pietums vištienos kepsniukai su agurkais, pomidorais, vakarienei bulvinė pica
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 06 08, 19:10)


Aš penktadienį kai nukaulinau ir supyliau į bliūdelius  stengti, tai buvo 8 val vakaro  , o MB  12 nakties jau sušveitė bliūdą  tongue.gif

jau prikirtom keptu bulviu...saltiena bus jau rytoj, tegu dar stengsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 06 08, 19:38)
pusryčiams kviečiai su jogurtu, pietums vištienos kepsniukai su agurkais, pomidorais, vakarienei bulvinė pica

Kas čia do pica? bigsmile.gif
Atsakyti
Pusryciams sumustiniai, pietus desreles su salotomis (agurkas, ridikeliai, krapai, svogunu laiskai ir grietine), vakariene - kugelis su pienu ir grietine
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 06 08, 19:35)
Baikit apie tą šaltieną, aš jos kaip nroiu, su actu, bulvytėmis  wub.gif

blush2.gif nors šaltienos nemėgstu, bet norėčiau sužinot, kam tas actas??


beje, gal nesupyksit, jei pas jus paklasuiu, kaip padaryt TINGINIŲ BALANDĖLIUS?? tačiua nenoriu tokių ale kotletų, kai fršas,ryžiai ir kopūstai sumaišomi ir kepami kotletukai.. norėčiau tos marmaliūzės recepto - kai kopūstai verda puode, ant viršau dedas mėsa... na kažkas tokio...
gal kuri žinot??? darot?? gal pasidalinsit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2009 06 08, 18:39)
Kas čia do pica?  bigsmile.gif

viskas ant viršaus dedama kaip ir paprastoj picoj (as dėjau agurkelius, dešrą ir sūrį), tik pagrindas kepamas is bulviu. 3 didelėms pagrindams 6 bulvės,tarkuotos per burokinę tarką, 2 kiaušiniai, po pora saukštų grietinės ir miltų, prieskoniai. Išeina labai sotu ir skanu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 08, 20:16)
blush2.gif nors šaltienos nemėgstu, bet norėčiau sužinot, kam tas actas??
beje, gal nesupyksit, jei pas jus paklasuiu, kaip padaryt TINGINIŲ BALANDĖLIUS?? tačiua nenoriu tokių ale kotletų, kai fršas,ryžiai ir kopūstai sumaišomi ir kepami kotletukai.. norėčiau tos marmaliūzės recepto - kai kopūstai verda puode, ant viršau dedas mėsa... na kažkas tokio...
gal kuri žinot??? darot?? gal pasidalinsit? 4u.gif

kai kas šaltieną valgo su actu mirksiukas.gif as pvz. valgau su ketčupu ax.gif

balandėlių apkepas
Atsakyti