Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Pusryčiams su maže valgėm keptą žuvį tešloje (dar buvo likę), dabar pietums verdu šviežių daržovių sriubytę ir kai vyra sgrįš pietums, ai išvirsiu iš kameros ištraukus virtų bulvių cepelinus su mėsa. vakarienė sriubytė ir žadu kepti batoną su kiaušiniu, nes du batonai stovi, niekas nevalgo
Atsakyti
Pietus: tirsta pievagrybiu sriuba(lenkijoj uz 0,5kg 4zl mokejau) ir kukuliai is kiaulienos farso su darzovemis(farsas lenkijoj 0,5kg 4zl) ax.gif
vakarienes dar nesugalvojau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nailea: 03 rugpjūčio 2009 - 11:51
QUOTE(deimapov @ 2009 08 03, 13:18)
vakarienė sriubytė ir žadu kepti batoną su kiaušiniu, nes du batonai stovi, niekas nevalgo

O aš kartais kai lieka batono apskrudinu skrudintuvėje, ant batono užtepu tarkuoto sūrio su česnakiuku ir majonezu ir į akimirką,o jei tokios nėra į orkaitę 2-3 minutėm,skanumėlis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglencija @ 2009 08 03, 14:23)
O aš kartais kai lieka batono apskrudinu skrudintuvėje, ant batono  užtepu tarkuoto sūrio su česnakiuku ir majonezu ir į akimirką,o jei tokios nėra į orkaitę 2-3 minutėm,skanumėlis smile.gif

jo skanu čia, bet mes neturime skrudintuvės, bet orkaitėje manau pskrustų irgi g.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 03, 15:43)
jo skanu čia, bet mes neturime skrudintuvės, bet orkaitėje manau pskrustų irgi  g.gif

tai jo, drąsiai gali tokį sumuštinį į orkaitę mirksiukas.gif jau man kur išsilydęs sūris tai nėr skaniau wub.gif
Atsakyti
moterytes 4u.gif gal galit patrti kur panaudoti likusy nuo balandeliu gaminimo,farsa sumaisyta su ryziais g.gif blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
patarti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 08 03, 14:48)
moterytes 4u.gif gal galit patrti kur panaudoti likusy nuo balandeliu gaminimo,farsa sumaisyta su ryziais g.gif  blush2.gif  4u.gif
Papildyta:
patarti ax.gif

į sriubą kukuliukus daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 02, 21:50)
įmesk nuorodą į tą receptą jei nesunku, dėkui wink.gif

Prasau
cukiniju apkepas

Pas mane snd sirdeliu troskinys su visokiom darzovem, valgysim su bulvemis smile.gif nz ar bus skanu...nes sirdeles naudoju pirma karta blush2.gif bet tikiuosi B ir dukrai sueis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 08 03, 15:49)

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 08 03, 15:35)
į sriubą kukuliukus daryti smile.gif

aš ir frikadeles darau tongue.gif
Na pagaliau išsikepiau cukinijos thumbup.gif tai taip skaniai privalgiau. Net vyrelis kaip sedo prie lėkštės, žiūriu, kad nespėsiu kepti ax.gif na dar ir rytdienai liko išsikepti thumbup.gif dar vyrui makaronui išviriau su rūkyta dešra, bet atrodo, kad čia bus jam rytdienai pietums į darbą ,o vakarienei bus grybai kepti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 03 rugpjūčio 2009 - 19:32
Šiandien turguje nusipirkau kiaulės kojų (1lt/kg), kiaulės snukį biggrin.gif nu ten galva, bet aš snukio dalį ėmiau (1,5lt/kg), faršas 7,90lt/kg, cukinija 1lt, pupos 2lt/kg, agurkai 1,6lt/kg, kiaulienos kumpis su kaulu maximoje 8,99lt/kg.
Tai šiandien virsiu kojytes, snukutį kiaulės ir pupas vakarienei, o pietums cento kotletukai su morkų, svogūnų padažiuku ir bulvytėmis, bei salotomis iš kaimo
Atsakyti
Einu ir aš po turgų pažioplinėt kas gero ax.gif
Atsakyti