Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

pietums šiandien kalafijorus su mojenezu ir česnaku valgiau, vaikai manų košės
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 07 29, 13:14)
pietums šiandien kalafijorus su mojenezu ir česnaku valgiau,


Gal galima plačiau? Virti tie kalafijorai, ar žali?
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 29, 12:49)
jo, tinka ir tas gėris smile.gif ok lekiu gaminti, o tai prasėdėsiu visą dieną prie kompo nieko gero nenuveikusi  doh.gif

liga tas kompas drinks_cheers.gif
Atsakyti
siandien pusryciams desreles. labai tyngejau kazka daugiau mastyt. pietums dar yra sriubos vakarykstes makaronu, taip pat nulupinesiu vistiena virta, isvirsiu bulviu - morku koses, ta vistiena apkepinsiu ir padarysiu padaziuka prie koses toki koki. su salocikem turetu but nieko. vakarienei nezinau, kogero bandysim pabaigti arbuza, turim dideli dideli, kad nesugestu
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 07 29, 13:27)
Gal galima plačiau? Virti tie kalafijorai, ar žali?

žalius pasmulkini, paskui česnako pasipjaustai, majonezo ir vegetos. Gal ir virtus galima, bet nebandžiau. Virtus aš su kiaušiniu plaktu pakepinu.
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 07 29, 15:04)
žalius pasmulkini, paskui česnako pasipjaustai, majonezo ir vegetos. Gal ir virtus galima, bet nebandžiau. Virtus aš su kiaušiniu plaktu pakepinu.

dėkui, eisiu tuoj padaryti, nes prie kotletukų buvau padariusi salotos, laiškai, krapai, grietinė tokias salotas, tai jos jau suvalgytos biggrin.gif tai sakiau reikia kokių nors vakarui padaryti, ateis mamytė, o ji mėgsa kalafijorus, tikriausiai patiks smile.gif
O tie kotletai kokie skanūs išėjo žinokit, vyras kartojo net smile.gif 0,5kg jūros ešerių faršo, 100g kiaulienos faršo, du šaukštai krakmolo, 4 šaukštai manų, vegetos, santos marijos mėsos prieskonių, druskos, sukinijos gabaliukas kaip per 4pirštus tokio storio sutarkuotas, džiūvėssėlių apvoliojimui. Pasaka!
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 29, 15:31)
dėkui, eisiu tuoj padaryti, nes prie kotletukų buvau padariusi salotos, laiškai, krapai, grietinė tokias salotas, tai jos jau suvalgytos biggrin.gif tai sakiau reikia kokių nors vakarui padaryti, ateis mamytė, o ji mėgsa kalafijorus, tikriausiai patiks smile.gif
O tie kotletai kokie skanūs išėjo žinokit, vyras kartojo net smile.gif 0,5kg jūros ešerių faršo, 100g kiaulienos faršo, du šaukštai krakmolo, 4 šaukštai manų, vegetos, santos marijos mėsos prieskonių, druskos, sukinijos gabaliukas kaip per 4pirštus tokio storio sutarkuotas, džiūvėssėlių apvoliojimui. Pasaka!

na šitiek visko pridėjus tikrai skanu turėjo būti.
Atsakyti
BALANDELIUS begu daryti,nes maxej kopustai tik 0.29cnt
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 07 29, 15:49)
na šitiek visko pridėjus tikrai skanu turėjo būti.

hihihi.gif tai jau taip, dar betrūko, kad grikių būčiau įdėjus virtų biggrin.gif

QUOTE(timotey @ 2009 07 29, 16:12)
BALANDELIUS begu daryti,nes maxej kopustai tik 0.29cnt

Oho kokie pigūs, reikia gal ir man ryt saviškį balandėliais stebinti smile.gif g.gif
Atsakyti
Aš šiandien voveraičių su svogūnais pakepinsiu. Dar yra 2 paprikos įdarytos nuo vakar. Garnyrui padariau "sausai sūdytus agurkus", rašo, kad po pusvalandžio skonis kaip porą dienų paraugtų. Žiūrėsim, kas gausis. Receptas iš čia:
http://zaidziamevirt...ti-agurkai.html

Ir dar tortą kepu savaitgaliui.
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 07 29, 15:04)
žalius pasmulkini, paskui česnako pasipjaustai, majonezo ir vegetos. Gal ir virtus galima, bet nebandžiau. Virtus aš su kiaušiniu plaktu pakepinu.

Aš tai žalius smulkiai supjaustau, dar morką įtarkuoju, razinų ir viską su majonezu išmaišau rolleyes.gif niam skanu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(timotey @ 2009 07 29, 16:12)
BALANDELIUS begu daryti,nes maxej kopustai tik 0.29cnt

Kur ? unsure.gif
Atsakyti
Na va ir šiandien ką tik turgelyje buvau - agurkai po 1,3-1,5 thumbup.gif
o kiek grybų turguje bigsmile.gif baravykiukai, raudonviršiai thumbup.gif reiks savaitgalį į mišką varyt tongue.gif
Atsakyti