Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(mickute7 @ 2009 07 28, 21:16)
kad ir aplink Kauną, link Babtų, Vilkijos važiuojant daug agurkų augina    wub.gif
Tai gal po 2 iškart ?  bigsmile.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif

tai tikriausiai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 28, 21:22)
tai tikriausiai hihihi.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
nusipirkau šiandien tų vištienos kotletų iš cento, labai labai man patiko
Atsakyti
o as reklaminiam juos ziurejau ir galvojau valgomi nevalgomi, ar apsimoka nusipirkti tuos kotleciukus is cento, niu reikes nusipirkti rolleyes.gif
vakar pusryciams kavute, bei buterbrodziukai
pietums desreles isvirtos su agurkeliais
vakarienei bulviene su kepta desryte, kazkaip tinginiavimo dienos ax.gif

siandienos meniu neaiskus iskyrus tai kad vaikui manu kose pusryciams rolleyes.gif
Atsakyti
Aš ir pirkau ir vakar troškinau ir labai skaniai gavosi thumbup.gif na jų skonis tai kaip seniau valgyklose būdavo tokie kur daug batono ar manų privaryta. Bet man skanu
Visgi cukiniją atidedam, nes vakar tėvukas biški grybų parvežė, tai vat bus kepti grybukai su svogūnais ir virtomis bulvytėmis, dar keli cento kotletai likę tongue.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Šiandien pusryčiai: čili sriuba.
Pietūs: man - dešrelės su agurkais, o MB prie viso dar ir grikių gaus biggrin.gif
Vakarienė: čili sriuba.
Atsakyti
Nu va kaip ir zadejau - ryte pralekiau pro kioskus - agurkai 1.4-1.6 . Yra ir po 1.2 bet jau tokie didesni, marinavimui ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 28, 14:07)
nu taip ir maniau, aš ir panašiai dariau smile.gif
cukinijų manija dabar visoms biggrin.gif
kaip darei, aš dar puse turiu cukinijos tai irgi planuoju blynus pabandyti, bet šiandien nusipirkau žuvies faršo, turiu dar kokį 200g kiaulienos faršo sakau gal reikia tuos abu faršus sumaišyti ir cukinijos įtarkavus iškepti kepsniukus tokius  g.gif

o pati ryte valgiau savo daržovių troškinį vakarykštį, vakare sakau planuoju iš tų faršų kažką gaminti.
vakar pagaliau baigiau savo vyšnias su agrastais ir serbentais tvarkyti, tai sutryniau viską  blenderiu ir į kamerą, tai kaip skanu mmm, jaučiu ir už braškes skaniau išėjo hihihi.gif

paprasta blynų tešlą pasidarai ir cukinojos jau kiek turi, ar kiek nori pritarkuoji, čia kaip kam patinka. O į faršą irgi gali dėti, nes aš kartais kopūstų į faršą pritarkuoju kad daugiau gautūsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 07 29, 10:14)
Nu va kaip ir zadejau  - ryte pralekiau pro kioskus - agurkai  1.4-1.6 . Yra ir po  1.2 bet jau tokie didesni, marinavimui  ne  schmoll.gif

nu matai kaip smile.gif reikės kada pasižiūrėti

QUOTE(vestė21 @ 2009 07 29, 10:21)
paprasta blynų tešlą pasidarai ir cukinojos jau kiek turi, ar kiek nori pritarkuoji, čia kaip kam patinka. O į faršą irgi gali dėti, nes aš kartais kopūstų į faršą pritarkuoju kad daugiau gautūsi mirksiukas.gif

nu tai taip ir mnaniau, reikės pasidaryti. O sukopūstais ir aš mėgstu kotletus
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 29, 11:27)
nu tai taip ir mnaniau, reikės pasidaryti. O sukopūstais ir aš mėgstu kotletus


kažkaip į kotletus bulvę arba morką tarkuoju g.gif bet reiktu kada ir su kopūstu pabandyt tongue.gif
Atsakyti
aš kartais dar ir grikių ar kitokių kruopų įdedu ir gerai būna
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 07 29, 12:45)
aš kartais dar ir grikių ar kitokių kruopų įdedu ir gerai būna

jo, tinka ir tas gėris smile.gif ok lekiu gaminti, o tai prasėdėsiu visą dieną prie kompo nieko gero nenuveikusi doh.gif
Atsakyti