Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(mickute7 @ 2009 07 28, 08:46)
Na koks čia receptas, ką turėjau tą ir sumečiau - grybus, žirnius, bulves, morkas, kalafijorą, krapų, daug grietinės, tai kad dėjom visi valgyt  tongue.gif  pati net  2 bliūdus ištuštinau  tongue.gif

nu taip ir maniau, aš ir panašiai dariau smile.gif
QUOTE(kacius @ 2009 07 28, 09:20)
Kaip laukiu savaitgalio, nuvažiuosiu pas anyta ir griebsiu cukinijos darytis  biggrin.gif

QUOTE(mickute7 @ 2009 07 28, 09:32)
Šiandien tai jau nebus kada, bet rytoj tai jau tikrai planuoju cukiniąj kept  tongue.gif  nes taip noriu

cukinijų manija dabar visoms biggrin.gif

QUOTE(vestė21 @ 2009 07 28, 12:52)
aš vakar blynų su cukinija

kaip darei, aš dar puse turiu cukinijos tai irgi planuoju blynus pabandyti, bet šiandien nusipirkau žuvies faršo, turiu dar kokį 200g kiaulienos faršo sakau gal reikia tuos abu faršus sumaišyti ir cukinijos įtarkavus iškepti kepsniukus tokius g.gif

o pati ryte valgiau savo daržovių troškinį vakarykštį, vakare sakau planuoju iš tų faršų kažką gaminti.
vakar pagaliau baigiau savo vyšnias su agrastais ir serbentais tvarkyti, tai sutryniau viską blenderiu ir į kamerą, tai kaip skanu mmm, jaučiu ir už braškes skaniau išėjo hihihi.gif
Atsakyti
Mes ir siemet nemazai ir ivairiu uogieniu prisivirem. dar siaip kameroje uzsisaldziau uogyciu. dabar jau i agurkus ikritau. Dar reiks sparaginiu ziemai pasikonservuot ir uzsisaldyt. Ir pomidorus kazkaip darysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
vat aš agurkų irgi noriu prisidaryti, tik niekada nesu dariusi, o ir kada juos pirkti geriausia, kada ne per vėlu, kada jie pigiausi, dabar po 2 lt jau kaip bus toliau?
Atsakyti
Cukinijos su česnakais gavosi super. Net vyras valgė, nors kai pirkau, tai vaipėsi ir klausė, kam man šito reikia.
Šiandien darau faršu įdarytas paprikas. Na ir šimtalapį gaminu, nors anoks jis taupuoliškas saldumynas, bet labai noriu paragauti.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 07 28, 16:28)
Cukinijos su česnakais gavosi super. Net vyras valgė, nors kai pirkau, tai vaipėsi ir klausė, kam man šito reikia.

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 28, 16:07)
vat aš agurkų irgi noriu prisidaryti, tik niekada nesu dariusi, o ir kada juos pirkti geriausia, kada ne per vėlu, kada jie pigiausi, dabar po 2 lt jau kaip bus toliau?

Kur po 2 ? Jaupo 1,3- 1,5 Lt. yra g.gif
ryt kepsiu cukiniją drinks_cheers.gif , reikia šiandien pasiruošt, kad būtų greičiau parėjus iš darbo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 07 28, 19:26)
Kur po 2 ? Jaupo  1,3- 1,5 Lt.  yra g.gif
ryt kepsiu cukiniją  drinks_cheers.gif  , reikia šiandien pasiruošt, kad būtų greičiau parėjus iš darbo  ax.gif

rimtai blink.gif vakar turguje po 2 mačiau
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 28, 19:49)
rimtai  blink.gif vakar turguje po 2 mačiau

Nu šią savaitę nežiūrėjau, nes pati turiu, bet jau praeitą savaitgalį pati pirkau 1,5, o tėvukas grįžęs sakė, kad net po 1 lt galima gaut g.gif na agurkų kaina kaip ir pomidorų nuo oro šokinėja cool.gif
Ryt specialiai eidama į darbą pažiūrėsiu kiek pas mus kioskelyje, nes tam kioskelyje būna pigiau nei turguje tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 28 liepos 2009 - 19:30
QUOTE(mickute7 @ 2009 07 28, 20:29)
Nu šią savaitę nežiūrėjau, nes  pati turiu, bet jau praeitą savaitgalį pati pirkau 1,5, o tėvukas grįžęs sakė, kad net po 1 lt galima gaut  g.gif  na agurkų kaina kaip ir pomidorų nuo oro šokinėja  cool.gif
Ryt specialiai eidama į darbą pažiūrėsiu kiek pas mus kioskelyje, nes tam kioskelyje būna pigiau nei turguje  tongue.gif

aj nu jūs iš Kauno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 28, 20:44)
aj nu jūs iš Kauno  smile.gif

a nu joooooooooooooooooooooo
o pas jus kiaušiniai pigesni lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 07 28, 21:09)
a nu joooooooooooooooooooooo
o pas jus kiaušiniai pigesni  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif jūs arčiau Kėdainių todėl ir agurkai pigūs, o pas mus vištos protingesnės, deda daugiau kiaušinių Šiauliuose hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 28, 21:13)
lotuliukas.gif  jūs arčiau Kėdainių todėl ir agurkai pigūs, o pas mus vištos protingesnės, deda daugiau kiaušinių Šiauliuose hihihi.gif

kad ir aplink Kauną, link Babtų, Vilkijos važiuojant daug agurkų augina wub.gif
Tai gal po 2 iškart ? bigsmile.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 28 liepos 2009 - 20:17