Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(mickute7 @ 2009 07 27, 07:36)
Tai vat aš kaip prieskoniuoju, tai irgi daug česnakų pripjaustau  ax.gif

ir aš prieskoniuodama pripjaustau, bet iškepus vėl dedu, čia svarbiausia kulinarinė paslaptis biggrin.gif
Šiandien kalafojorą ir cukiniją nusipirkau turgelyje, abu draumbliškus, po 3 lt
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 27, 09:51)
ir aš prieskoniuodama pripjaustau, bet iškepus vėl dedu, čia svarbiausia kulinarinė paslaptis biggrin.gif
Šiandien kalafojorą ir cukiniją nusipirkau turgelyje, abu draumbliškus, po 3 lt

ane g.gif nu reiks pabandyt, nes vakar irgi tokią arklišką cukiniją parsivežiau, tai bus dviems kartais.
Šiandine tai virsiu sriubytę su grybais ir šviežiomis daržvovėmis, dar turiu biškeli kalafijoro, žirnių, krapų, petražolių. Bus žalia sriuba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 07 27, 11:25)
ane  g.gif  nu reiks pabandyt, nes vakar irgi tokią arklišką cukiniją parsivežiau, tai bus dviems kartais.
Šiandine tai virsiu sriubytę su grybais ir šviežiomis daržvovėmis,  dar turiu biškeli kalafijoro, žirnių, krapų, petražolių. Bus žalia sriuba  biggrin.gif

o va va prašom man receptuką, nes ir aš planavau šiandien tokią virti, tik neapsisprendžiu ar sriubytę ar tokią kaip košę trintą tš visų daržovių g.gif nes reikia grybus sunaudoti, tas vovieruškas kur pirkau, dar česnako, svogūnų, cukiniją, kalafijorą nusipirkau, krapų, svogūnų laiškų turiu, sakiau reikia kažką daryti
Atsakyti
Ačiū už cukinijos gaminimo receptus. Aš darydavau be česnakų, turbūt todėl ir nebūdavo taip skanu.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 07 27, 14:50)
Ačiū už cukinijos gaminimo receptus. Aš darydavau be česnakų, turbūt todėl ir nebūdavo taip skanu.

bet kas nemėgsta česnakų, jaučiu, kad skanu nepaliks dėl jų hihihi.gif
Atsakyti
pas mus siandien virtinukai su mesa smile.gif privalgem pilvuzai pilni dabar. ryt virsim vistiena (pora kulseliu ir nugaryte), bus makaronu sriuba ir greiciausiai desreliu misraine (pakeptos pjaustytos desreles, marinuotas agurkelis, zirneliai ir majonezas)
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 27, 11:30)
o va va prašom man receptuką, nes ir aš planavau šiandien tokią virti, tik neapsisprendžiu ar sriubytę ar tokią kaip košę trintą tš visų daržovių  g.gif nes reikia grybus sunaudoti, tas vovieruškas kur pirkau, dar česnako, svogūnų, cukiniją, kalafijorą nusipirkau, krapų, svogūnų laiškų turiu, sakiau reikia kažką daryti

Na koks čia receptas, ką turėjau tą ir sumečiau - grybus, žirnius, bulves, morkas, kalafijorą, krapų, daug grietinės, tai kad dėjom visi valgyt tongue.gif pati net 2 bliūdus ištuštinau tongue.gif
Atsakyti
Vakar Cento parduotuvėje prisipirkau vištienos kotletų 6,99 Lt/kg, galvojau marinuosiu agurkus, tai nebus kada čia terliotis su vakariene. Bet visiems užteko sriubos, kam neužteko, tai kokia pienišką dešrelę sukirto ar varškės
Tai vat šiandien pakepsiu tuos kotletukus, bulvyčių iš kaimo turiu, svogūnų laiškai, agurkai irgi iš kaimo thumbup.gif
Atsakyti
Na va vakar priviriau šonkauliukų, paskui daržoviu sriubos. Šiandiena galės mano šeimyna valgyti tongue.gif
Kaip laukiu savaitgalio, nuvažiuosiu pas anyta ir griebsiu cukinijos darytis biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien tai jau nebus kada, bet rytoj tai jau tikrai planuoju cukiniąj kept tongue.gif nes taip noriu
Atsakyti
Tai vat patroškinau tuos kotletukus, morkytės pripjausčiau, biški miltų įkrėčiau,kad tirščiau, grietinės, krapų, petražolių tai dabar taip skaniai niamnioju rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
aš vakar blynų su cukinija prikepiau tai dar ir šiandien pietums liko thumbup.gif o vakare lapinių barščių privirsiu, o jei dar MB rimčiau norės tai iš "šlapenkės" blynelius padarysiu
Atsakyti