Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 07 24, 00:54)
aš kaip ir matau kad apie balandėlius rašė, o ne apie bandeles biggrin.gif

pietums bulviniai blynai su mėsa, vakarienei bulvių košė, vištienos kepsniukai ir pomidorai.

tikrai balandėliai mirksiukas.gif mačiau šį savaitgalį kopūstas MAximoje akcija 0,59 tai jau tikrai reiks užsipirkt ax.gif
Atsakyti
Na va mano planuose irgi balandėliai, vakar švogeris toki didelį kopūsta atnešė. Nes jie išvažiuoja tai bijo kad suges smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 07 24, 00:54)
aš kaip ir matau kad apie balandėlius rašė, o ne apie bandeles biggrin.gif

ne visi akli mato biggrin.gif lotuliukas.gif
Pusryčiai grybai, bulvės, agurkas, morkų salotos.
Pietūs tas pats, vakarienė kepta sukinija, mažei gal dar dešrelės
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 24, 10:09)
ne visi akli mato  biggrin.gif  lotuliukas.gif
Pusryčiai grybai, bulvės, agurkas, morkų salotos.
Pietūs tas pats, vakarienė kepta sukinija, mažei gal dar dešrelės

turbūt labai bandelių nori lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 07 24, 10:21)
turbūt labai bandelių nori  lotuliukas.gif

nu būtų neblogai, bet kad labai tai nea biggrin.gif
Atsakyti
o as vakar is po ezeru grizus prisnudau, pabudau ir atsiminiau kad sonines is kameros neistraukiau. pusiau miegodama nulekiau istraukt,, ziuriu mesos gabalas dar vienas. o, istraukiau, sakau bus guliaso, ar isvirsim visa gabala ar dar koki velnnia. isemiau, atsilo, ziuriu - o gi farsas! biggrin.gif tai nei nebezinau ka gamisniu siandien biggrin.gif uzmazijot mani su tais balandeliais, gal kopusta is kur susisaudyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 07 24, 12:05)
o as vakar is po ezeru grizus prisnudau, pabudau ir atsiminiau kad sonines is kameros neistraukiau. pusiau miegodama nulekiau istraukt,, ziuriu mesos gabalas dar vienas. o, istraukiau, sakau bus guliaso, ar isvirsim visa gabala ar dar koki velnnia. isemiau, atsilo, ziuriu - o gi farsas! biggrin.gif tai nei nebezinau ka gamisniu siandien biggrin.gif uzmazijot mani su tais balandeliais, gal kopusta is kur susisaudyti  g.gif

iš maxes
Atsakyti
pas mus vakar buvo pusryciams koses 5 grudu su pienu
pietums virtos bulves, su kepta mesyte + svogunais, bei agurkais zaliais
vakarienei, balta misraine (is likusiu bulviu), bei blyneliu su varske

siandien dar is likusios teslos blyneliai gavosi su jogurtu (pusryciams cia)
pietums tinginiukas apsigyveno, tai desreles pakeptos su agurku pomidoru salotomis, o vakariene neaiski, arba makaronai arba pica is visokiu likuciu biggrin.gif
Atsakyti
aš tai šiandien dar vakarykščių kepenėlių turiu ax.gif
Atsakyti
eisiu greitai kepti cukinijos
Atsakyti
Jetus kaip pasiilgau cukinijos bigsmile.gif
Bet kad as tik viena ja valgau
Siandiena pusryciams ir pietums varsketukai, vakarienei vyras padare savo firmines misraines su sprotais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 23, 22:43)
plačiau apie tas bandeles prašom
o aš visgi nusipirkau voveruškų tai vakarienei buvo grybų, dešrelių tok kaip padaziukas ar gulesiukas nezinau kaip cia ir viezios bulves


kiek uz voveruskas mokejai? bigsmile.gif kazi brangios g.gif

Mes jau 3d. valgom ta pati plova (ir saltiena, kad nenusibostu labai) doh.gif truputi per daug plovo priviriau biggrin.gif pabandziau vietoj mesos ideti sojos mesa mirksiukas.gif tai gavosi labai pigiai ir skaniai thumbup.gif uz sojos dribsnius mokejau tik 3lt. tik galejau per pus maziau ideti sojos ir ryziu, nes labai jau daug gavosi mirksiukas.gif
Ryt galvoju saltibarscius daryti. Gal dar ka sumastysiu mirksiukas.gif
Papildyta:
gal zinot kaip lasisa skaniai paruosti? Turiu saldytuve, bet tik kepta lasisa man nelabai schmoll.gif skonio truksta rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anestute: 24 liepos 2009 - 20:06