Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(katulė fainulė @ 2009 07 21, 14:11)
Sakykit  blush2.gif  as kaip kepu  ka nors orkaiteje , vis stengiuosi pilti kuo maziau aliejaus, bet  bekepant, kartais tenka dar  dapilt. O gal ir tokias bulves būtų galima kepti ant kepimo popieriaus ir jos nepridegtų ?


Aš asmeniškai viska kepdama naudoju kepimo popieriu ir nieko nepilu, ir man neprisvyla.
Šiandiena kepta lydeka (vyro pagauta) su ryžiais ir šviežiomis salotomis. Ir šviežių daržovių sriubyte smile.gif
Atsakyti
Aš išviriau žadėtą sriubą ir įdarytas paprikas. Tai ką, maisto gavosi 2 dienom. Super. Dar labai norėjau kažko saldaus, tai padariau spurgų pagal cipciuko receptą:
http://www.supermama...;#entry25277830
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 21 liepos 2009 - 19:33
Šiandien grybų sriuba, vakarykščiai mėsos su bulvėmis likučiai ir dar vyrui biškeli kepenėlių pakepiau ax.gif desertui varškė su šiandien virta vyšnių uogiene rolleyes.gif
Atsakyti
Šiandien kepsiu menkės ir vakare likusias kepenėles troškinsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šiandien virsime virtų bulvių cepelinus, kameroje turim, mamyte pridarė mums wink.gif o vakare sumuštiniai su šlapenka
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 23, 10:42)
Šiandien virsime virtų bulvių cepelinus, kameroje turim, mamyte pridarė mums wink.gif o vakare sumuštiniai su šlapenka

sveika sugrįžus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 07 23, 10:45)
sveika sugrįžus  mirksiukas.gif

kaip smagu, kad laukėte wink.gif Tai va šiandien reikia duonos ir grietinės nusipirkti, nieko namie nerasta kai išvykau atostogauti, viską ką turėjau mamytei nuvežiau iš šaldytuvo hihihi.gif
Atsakyti
laba diena.
siandien plane - arbuzas (maximoj po 99 centukus), saltibarsciai. blynai su obuoliais. rytojui jau issitrauksiu mesos.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 23, 11:40)
kaip smagu, kad laukėte wink.gif Tai va šiandien reikia duonos ir grietinės nusipirkti, nieko namie nerasta kai išvykau atostogauti, viską ką turėjau mamytei nuvežiau iš šaldytuvo hihihi.gif

aišku pasiilgom wub.gif
Aš antradienį turgų nusiaubiau, kamera ir taip pilna, tai kol kas net į parduotuvę nieko nereikia. Nu ryt jau batono pritrūksiu. Mastau ką čia savaitgalį reiks veikt, kokie orai, jei namie, tai ką čia skanaus pagamint g.gif balandėlių dar iš šviežių kopūstų nedariau unsure.gif g.gif
Atsakyti
Užtingėjau skust bulves blush2.gif , tai nusprendžiau makaronų išvirt, dar įdėjau pievagrybių, krapų, grietinės rolleyes.gif tai beveik ir mėsos nereikėjo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 07 23, 16:39)
aišku pasiilgom  wub.gif
Aš antradienį turgų nusiaubiau, kamera ir taip pilna, tai  kol kas net į parduotuvę nieko nereikia. Nu ryt jau batono pritrūksiu. Mastau ką čia savaitgalį reiks veikt, kokie orai, jei namie, tai ką čia skanaus pagamint  g.gif  balandėlių dar iš šviežių kopūstų nedariau  unsure.gif  g.gif

plačiau apie tas bandeles prašom
o aš visgi nusipirkau voveruškų tai vakarienei buvo grybų, dešrelių tok kaip padaziukas ar gulesiukas nezinau kaip cia ir viezios bulves
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 23, 21:43)
plačiau apie tas bandeles prašom

aš kaip ir matau kad apie balandėlius rašė, o ne apie bandeles biggrin.gif

pietums bulviniai blynai su mėsa, vakarienei bulvių košė, vištienos kepsniukai ir pomidorai.
Atsakyti