Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(mickute7 @ 2009 06 07, 19:48)
Ir taip vienas kojytes išvirus skanu pagraužt  ax.gif



QUOTE(deimapov @ 2009 06 07, 20:02)
su druska, duona ir krienais  wub.gif

Niu sugundet jus cia mane rolleyes.gif rytoj teks isvirti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 06 07, 20:02)
su druska, duona ir krienais  wub.gif

drinks_cheers.gif nors mėsos ir negaug, bent marmuzę išsiterlioji lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai prie kiauliuku kojuku imesciau kokia slaunele, jei turit, ir saltienike pravirciau, as nededu pusgalviu, nes pas mus tokiu nera, o kojeliu gerai paieskojus galima nusipirkti, tai ir is kojeliu labai gera isverda rolleyes.gif


arba apvirti ir paskui imesti i peciu ir apkepti iki apskrudimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 06 07, 22:01)
arba apvirti ir paskui imesti i peciu ir apkepti iki apskrudimo bigsmile.gif


Irgi skanu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 06 07, 18:58)
ačiū labai u- receptuką, išsisaugojau smile.gif


Na kaip tau tas pyragas gavosi ?
Atsakyti
labas rytas, nu jus ir saunuoles visos, skaitau ir negaliu atsidziaugti jusu isradingumu wub.gif
Atsakyti
Mes su MB šiandien pusryčiams valgėm virtus kiausšus, per pietus valgysim plovą (daug ryžių ir mažai mėsos biggrin.gif ). O vakarienei, ko gero, bus kokia nors košė. Tas pats nusimato ir rytojui.
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 06 07, 19:02)
drinks_cheers.gif  butinai 4u.gif

Mergaites, turiu uzsaldziusi dvi kiaules kojas....ir db vat mastau ka as is ju galeciau padaryti blush2.gif  gal kas mesteltu kokia ideja? 4u.gif

Daryk kugelį su kiaulės kojom thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Nusipirkau snd turgely puse kiaules galvos, nu tokia pazande lyg, ai nz kaip vadinasi biggrin.gif zodziu virsiu saltiena,,tai db kaip man ja virti lotuliukas.gif supjaustyti viska? kojas sudeti ir kiek laiko virti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 06 08, 12:24)
Labas rytas smile.gif
Nusipirkau snd turgely puse kiaules galvos, nu tokia pazande lyg, ai nz kaip vadinasi biggrin.gif  zodziu virsiu saltiena,,tai db kaip man ja virti lotuliukas.gif  supjaustyti viska? kojas sudeti ir kiek laiko virti? 4u.gif

Nuvirk visą brudą, nupilk, tada įdėk morkos, svogūno, lauro lapą, pipirą ir virk kol gerai pervirs - atšoks nuo kaulų - bent jau aš taip darau ax.gif
Atsakyti
verda jau mano saltiena rolleyes.gif paskambinau mamai, ta pakonsultavo smile.gif kazi vakare as jau ja galesiu valgyti? nu tikiuosi, nes tyngiu ka nors kita vel gaminti....isvirciau bulviu ir viskas, sueitu vakarienei bigsmile.gif
dar vakar tynginy padariau, labai skanu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 06 08, 08:14)
Na kaip tau tas pyragas gavosi ?

neraliai skanus, tik kepiau valandą, o ne puse. Karštas tai nepatiko, o va šiandien iš šaldytuvo per naktį pastovėjęs buvo super thumbup.gif ačiū už receptuką
Atsakyti