Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(deimapov @ 2009 07 19, 21:01)
aš braškių šiandien super neto turgelyje nusipirkau 5kg po 2lt

Oho. Aš mačiau tik po 8 lt už kg. Čia Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 19, 21:01)
aš braškių šiandien super neto turgelyje nusipirkau 5kg po 2lt

Gerai cia prasisukai ax.gif thumbup.gif
Issitraukiau vistienos file, tai mastau ar cia vakare kepsniukus pakept, nes paskui gerai i darba isikraut, ar kokia uzkepele sumastyt g.gif nes jau senai dariau, tai ir surio turiu, gal visai nieko butu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 07 20, 10:04)
Gerai cia prasisukai  ax.gif  thumbup.gif
Issitraukiau vistienos file, tai mastau ar cia vakare kepsniukus  pakept, nes paskui gerai i  darba isikraut, ar kokia uzkepele sumastyt  g.gif  nes jau senai dariau, tai ir surio turiu, gal visai nieko butu  rolleyes.gif

Kaip užkepėlę gaminat? Aš kaip tik rytdienai galvoju traukt vištienos filė.
Atsakyti
savaitgalis gamtoje, tai nei pigiai nei brangiai sakyciau buvo biggrin.gif
o siandien tai pusryciams varskytes pakelis su medum ir riesutais, bei arbatele biggrin.gif
pietums desreles su suriu mikrobangej, kavute smile.gif
vakarienei zuvies gabaliukai apvolioti tesloje, virtos bulves ir marinuoti burokeliai, desertui tai ledai su sokoladiniu padazu biggrin.gif
Atsakyti
Pusryciai - man naminiai hamburgeriai su mesa ir suriu, vyrui ir vaikui - virti kiausiniai, pietus - vakariene sv. darzoviu sriuba (morkos, zirneliai, bulves, kopustas), ir kalafiorai pakepti su kiausiniais ir dziuveseliais
Atsakyti
Šiandien pusryčiams suvalgiau likučius - silkę ir pasišildžiau vakarykštes bulves. Na tokie jau ten ir pusryčiai 12 val. o vakarienei priskutau bulvių, porą morkų stambiai supjausčiau, turėjau praeitą savaitę Maximoje pirkus akcijinį didkepsnį už 9,99 Lt/kg, tai supjausčiau mažesniais gabalėliais, viską į bliūdą, dar prieskonių, biški majonezo, lai kelias valandas pastovi, o paskui viską kišiu į orkaitę, tik dar pridėsiu pievagrybių tongue.gif Bus su salotomis , agurkais ir grietine tongue.gif
Atsakyti
Šiandien virsiu perlinių kruopų sriubą (su morkom, bulvėm, svogūnu) bei darysiu faršu įdarytas paprikas.
Atsakyti
Man ir skanu paprikos, bet kad vyrelis jų nevalgo schmoll.gif
tai šiandien turguje nusipirkau kepenėlių už 1,5 kg - tik 5 Lt. Čia vis pas pažystamą perku, tai dar biški pigiau išeina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 07 21, 13:58)
Man ir skanu paprikos, bet kad  vyrelis  jų nevalgo  schmoll.gif
tai šiandien turguje nusipirkau kepenėlių už 1,5 kg  - tik  5 Lt. Čia vis pas pažystamą perku, tai dar biški pigiau išeina  blush2.gif

Manasis irgi nevalgė paprikų, kai susipažinom. Bet kai paragavo mano įdarytas faršu paprikas, pradėjo valgyt biggrin.gif

O kepenėlių aš irgi pasiilgau jau. Niam.

Šiandien sriubų temoje radau grikių sriubos su vištiena receptą. Būtinai išmėginsiu, nes nesugalvoju, ką gaminti su grikiais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 21 liepos 2009 - 13:29
Sakykit blush2.gif as kaip kepu ka nors orkaiteje , vis stengiuosi pilti kuo maziau aliejaus, bet bekepant, kartais tenka dar dapilt. O gal ir tokias bulves būtų galima kepti ant kepimo popieriaus ir jos nepridegtų ?
Atsakyti
Aš tai labai mėgstu kepti taip: į skardą sudedu bulves, mėsą, kitas daržoves (morkas, svogūnus, kalafijorus ar kita). Įpilu labai nedaug aliejaus. Tada ant skardos uždedu foliją, gerai apspaudžiu ir dedu kepti. Po kokių 15-20 min nuimu foliją ir dar šiek tiek pakepu, tuomet viskas paskrunda šiek tiek. Man taip labai skanu ir greičiau pasigamina nei paprastai orkaitėj kepant. Tik jei apdegusius mėgstat, tai šis varianats netinka. O aliejaus nereikia daug taip kepant, nes išsiskiria sultys, jos neišgaruoja dėl folijos.

Šiaip esu kepus maistą ir ant folijos, ta prasme, iškloju folija skardą, šieik tiek aliejaus įpilu ir dedu tai, ką noriu kepti. Tačiau man visvien prisvyla ir tada aš turiu lupinėti nuo maisto folijos likučius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 21 liepos 2009 - 14:21
Pusryciai - vaikui vakarykste darzoviu sriuba, vyrui ir man - lasinukai su svogunais ir agurkais,pietus - vakariene varskes apkepas, skryliai su spirguciais, grietine ir svogunais
Atsakyti