Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

vakar pusryciams kose aviziniu dribsniu, pietus siaip barankytes su pienu, vakarienei makaronai caneloni ir arbuzo desertui biggrin.gif
siandien pusryciams ryziu dribsniu kose su sviestuku ir cukrum, pietums blyniukai su jogurtu, vakariene dar neaiski g.gif
Atsakyti
Šiandien esu viena, nieko dar nevalgiau smile.gif žadu eiti kažką iš faršo gaminti arba tynginio balandėlius, arba kokiu kotletukus su sūriu viduje
Atsakyti
kotletai viduje su sūriu
Atsakyti
Pusryciai - man su vaiku blyneliai su desrelemis (desreles, kiausinis, krakmolas, majonezas, prieskoniai), vyrui - vakarykstis farsas, idarytas vistu skurelemis, bulviu kose, pomidorai, pietus - vakariene cepelinai su mesa ( turejau dar nuo praeito karto uzsisaldziusi nemazai) valgeme su grietine
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 07 17, 17:52)
Pusryciai - man su vaiku blyneliai su desrelemis (desreles, kiausinis, krakmolas, majonezas, prieskoniai), vyrui - vakarykstis farsas, idarytas vistu skurelemis, bulviu kose, pomidorai, pietus - vakariene cepelinai su mesa ( turejau dar nuo praeito karto uzsisaldziusi nemazai) valgeme su grietine

o gal visgi vištų skūrelės įdarytos faršu? hihihi.gif man tai labai pasakiškas patiekalas, dievinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 17, 18:58)
o gal visgi vištų skūrelės įdarytos faršu? hihihi.gif man tai labai pasakiškas patiekalas, dievinu  thumbup.gif

Tai jau tikrai ir man skanios jos, is jusu ir ismokau si patiekala 4u.gif
Atsakyti
Pusryciai - vakaryksciai pakepti cepelinai, kadangi buvome isvyke i gamta, tai visa diena buvo saslykai, visokie uzkandziai ir salti gerimai
Atsakyti
oj į namus tik dabar teparsiradau, tai šiandien kotletus savo užbaigsiu su sūriu smile.gif po to savaitę tikriausiai namie nebūsiu nuo rytojaus, tai jau iš manęs meniu nelaukit biggrin.gif grįžusi jūsų perskaitysiu
Atsakyti
labukas smile.gif
seniai berasiau...ale pas tevus sodyboj buvau, tai nelabai ka pati ir gaminau smile.gif
db va jau namie tai snd pusryciams kose grudine buvo, pietums bulves su kepta mesyte ir agurku..vakarieniai bus matyti smile.gif
Atsakyti
Mes ir vakar buvom gamtoje, tai šašlų prisikirtom, o šiandien tingiu ką daryti blush2.gif išsiviriau porą kiaušinių ir pomidorą pasidariau su grietine. Vyras likučius šluoja ax.gif
Atsakyti
Pusryciai - vyrui virti kiausiniai, vaikui - blyneliai, o man - vakaryksciai saslykai, ir vel visa diena buvome gamtoje, kepem saslykus
Atsakyti
aš braškių šiandien super neto turgelyje nusipirkau 5kg po 2lt
Atsakyti