Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

ryt laukiu biškeli svečių, tai mastau kaip čia skaniau ir pigiau prasisukus ax.gif Reik pasižvalgyt kur kokia akcija. O tai dabar reikia dar pasitaupyt, nes namo renovaciją pradės po poros mėnesių, tai vėl pinigėlių reikės
Atsakyti
Merginos gal kuri žinote iš kur dar braškių gauti nebrangiai biggrin.gif
Atsakyti
Pusryciai - man su vaiku bananiniai blyneliai su melyniu uogiene, vyrui - virti kiausiniai, pietus - vakariene vistu skurelemis idarytas farsas, bulviu kose, pomidorai su svogunu laiskais ir grietine
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 07 16, 18:11)
Pusryciai - man su vaiku bananiniai blyneliai su melyniu uogiene, vyrui - virti kiausiniai, pietus - vakariene vistu skurelemis idarytas farsas, bulviu kose, pomidorai su svogunu laiskais ir grietine

mmm koks skanus šiandieninis meniu pas jus, aš tai ryte sumušninių, arbūzo, per pietus vėl kepenėlių pasiariau, liko ir vakarieniai. tas kepenėles galiu valgyt ir valgyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 16, 19:28)
mmm koks skanus šiandieninis meniu pas jus, aš tai ryte sumušninių, arbūzo, per pietus vėl kepenėlių pasiariau, liko ir vakarieniai. tas kepenėles galiu valgyt ir valgyt  bigsmile.gif

O man tai nepatinka kepeneles, nors isivaizduoju tai labai pigus maistas
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 07 16, 19:42)
O man tai nepatinka kepeneles, nors isivaizduoju tai labai pigus maistas

kas dėl pigumo tai vos ne už dyka biggrin.gif bet man labai skanu
Atsakyti
Šiandiena pas mus bulviniai blynai ir Charsio sriuba biggrin.gif
O aš kepenėlių irgi nemėgstu, tik per prievarta valgau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 07 16, 22:17)
Šiandiena pas mus bulviniai blynai ir Charsio sriuba  biggrin.gif
O aš kepenėlių irgi nemėgstu, tik per prievarta valgau  doh.gif

Man ju niekas net per prievarta nesukistu, negaleciau per prievarta jas valgyti
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 16, 18:28)
tas kepenėles galiu valgyt ir valgyt  bigsmile.gif


Galėtumėme kartu gyvent drinks_cheers.gif lotuliukas.gif man ir labai patinka thumbup.gif
Jau senokai dariau, tai reiks kitą savaitę nusipirkt, nes ir vyrelis šveičia patenkintas ir katė nuo kojų neatsitraukia tada lotuliukas.gif
Vakar tėvukas parvėžė daržovių, tai užsišaldžiau krapų, žirnių, užsimarinavom 8 stiklainius burokėlių su lambukais. Kaupiam atsargas kaip kokie burundukai tongue.gif ką žinai kokia žiema laukia ax.gif
O vakare bus šaltibarčiai su bulvytėmis, kadangi laukiu svečių, tai dar silkutės pamarinavau, išvirsiu kiaušinių su majonezu, dar turiu karšto rūkymo šoninės papjaustysiu, yra likę keli vakarykščiai kumpio kepsniukai įdaryti su šalto rūkymo šonine, lydytu sūriu ir krapais, Maximoje nusipirkau tų akcijinių dešrelių česnakiniame padaže po 9,99 Lt/kg, čia bus karštas mirksiukas.gif aišku salotos su grietine, dar turiu puodą antradienį apraugtų agurkėlių, o kas pomidorų norės mirksiukas.gif
Atsakyti
Mickute7, o kas yra lambukai?
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 07 17, 10:24)
Mickute7, o kas yra lambukai?

Burokėlių lapkočiai, nu jauni stiebai su lapais, kiti kambliukais vadina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 07 17, 11:12)
Burokėlių lapkočiai, nu  jauni stiebai  su lapais, kiti kambliukais vadina  ax.gif

Supratau, aš jų nesu valgius.
Atsakyti