Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(rence25 @ 2009 07 14, 22:59)
vakarienei- makaronai su varske ir grietine.

bigsmile.gif gal plačiau apie šį patiekalą??
Atsakyti
Pusryciai - man desreles, vaikui - sausi pusryciai su pienu, vyrui - sumustiniai su suriu, pietus - vakariene sv. darzoviu sriuba (zirneliai, morkos, bulves, kopustas), tinginio balandeliai (bulves, farsas, morkos, svogunu laiskai, ryziai, kopustas, prieskoniai) valgeme su kopustu salotomis, dar isplakiau bananu-vysniu pieno kokteili
Atsakyti
Mažoji kiek supratau pusryčiavo spurgytes vakarykščiaa, po pietų išsikepėme kepenėlių su šviežiomis bulvėmis ir mažyčiais pomidoriukais, jetau aš nerealiai daug suvalgiau, sprogsiu, kepenėlės man laaabai patinka, šiandien turguje pirkau 4lt/kg. vakarienė dar neaiški, jaučiu, kad teks dar kepenėlių išsikepti, nes šitas jau sunaikinom biggrin.gif, o jei mažoji norės tai jai koldūnai
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 14, 18:58)
nu va nei šiandien nei rytoj mėsos nerasta, nenumarink vyro badu hihihi.gif juokauju aišku  biggrin.gif


Taigi spageciai pas mane su mesos padazu!!!! biggrin.gif be to, pietums idedu kiaulienos pazandes biggrin.gif Taip kad nenumirs jis mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(deimapov @ 2009 07 15, 16:08)
Mažoji kiek supratau pusryčiavo spurgytes vakarykščiaa, po pietų išsikepėme kepenėlių su šviežiomis bulvėmis ir mažyčiais pomidoriukais, jetau aš nerealiai daug suvalgiau, sprogsiu, kepenėlės man laaabai patinka, šiandien turguje pirkau 4lt/kg. vakarienė dar neaiški, jaučiu, kad teks dar kepenėlių išsikepti, nes šitas jau sunaikinom biggrin.gif, o jei mažoji norės tai jai koldūnai


Kokios kepeneles? Kiauliu kepenys? g.gif Man tai jos neskanu doh.gif Bet kaip pigiai kainuoja. Gal reikes vyra apgaut biggrin.gif Kaip tu jas gamini?
Atsakyti
QUOTE(anestute @ 2009 07 15, 16:54)
Taigi spageciai pas mane su mesos padazu!!!!  biggrin.gif be to, pietums idedu kiaulienos pazandes  biggrin.gif Taip kad nenumirs jis  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Kokios kepeneles? Kiauliu kepenys?  g.gif  Man tai jos neskanu  doh.gif  Bet kaip pigiai kainuoja. Gal reikes vyra apgaut  biggrin.gif  Kaip tu jas gamini?

nu tada tikrai, kad nenumirs, gaus ėsos dozę kaip aš kad sakau biggrin.gif
O kepenys kiaulių, man jos pačios skaniausios, veršiuko nelabai patinka, o va kiauliu niam niam. Aš puse valandos jas išmirkiau vandenyje su druska, kelis kartus vandenį keičiau. Po to dėjau į keptuvę su aliejaus trupučiu, pakepiau kol jos kitokią spalvą truputį įgauna, na kokias 5 min, apvarčiau, įpjauščiau puse galvos svogūno, uždengiau ir ant nelabai didelės ugnies troškinau, jos savo sultis ar ką ten paleidžia truputi, kai jos suminkštėjo, dėjau tris šaukštus grietinės ir dar kelias min patroškinus valgėme. man labai skanu
Atsakyti
pusryciams visiems sriuba barsciu su buterbrodziukais, man kavute, pietus mums su mazium 4 grudu kose su pienu, niu dar pauzkandziavimui arbuziuko (juk akcija, kaip nenusipirkti), vakarienei uzsimaniau keptu bulviu su kefyru, tai jau kepa, dar sriubos yra, jei kas nores, ir arbuziukas desertui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 15, 17:04)
nu tada tikrai, kad nenumirs, gaus ėsos dozę kaip aš kad sakau biggrin.gif
O kepenys kiaulių, man jos pačios skaniausios, veršiuko nelabai patinka, o va kiauliu niam niam. Aš puse valandos jas išmirkiau vandenyje su druska, kelis kartus vandenį keičiau. Po to dėjau į keptuvę su aliejaus trupučiu, pakepiau kol jos kitokią spalvą truputį įgauna, na kokias 5 min, apvarčiau, įpjauščiau puse galvos svogūno, uždengiau ir ant nelabai didelės ugnies troškinau, jos savo sultis ar ką ten paleidžia truputi, kai jos suminkštėjo, dėjau tris  šaukštus grietinės ir dar kelias min patroškinus valgėme. man labai skanu


g.gif Kazkada dariau tik su saldytom darzovem dar, tai gavosi kepenys kietos ir kai valgai veliasi burnoj man. Na, nezinau. rolleyes.gif Gal vienas reiktu padaryt, kaip tu darai. Reikes neuzmirst sito. O gal dar ka nors darot is kepenu?
Atsakyti
QUOTE(anestute @ 2009 07 15, 20:01)
g.gif Kazkada dariau tik su saldytom darzovem dar, tai gavosi kepenys kietos ir kai valgai veliasi burnoj man. Na, nezinau.  rolleyes.gif  Gal vienas reiktu padaryt, kaip tu darai. Reikes neuzmirst sito. O gal dar ka nors darot is kepenu?

kepenėlių kotletus mmm blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 15, 21:15)
kepenėlių kotletus mmm  blush2.gif


Sakyk receptuka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(anestute @ 2009 07 15, 22:57)
Sakyk receptuka  bigsmile.gif

vaje dabar nepamenu biggrin.gif iš sm dariau, jei rasiu įmesiu
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 15, 23:42)
vaje dabar nepamenu biggrin.gif iš sm dariau, jei rasiu įmesiu

Aš darau , tai maždaug iš akies - sumalu kepenėlės, kiaušinį ar du nuo kiekio, krakmolo, druskytės, pipirų, kartais manų įdedu, kartais dar kokią bulvę su morka įtarkuoju , kad daugiau būtų ir kepam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 07 16, 07:28)
Aš darau , tai maždaug iš akies - sumalu kepenėlės, kiaušinį ar du  nuo kiekio, krakmolo, druskytės, pipirų, kartais manų įdedu, kartais dar kokią bulvę su morka įtarkuoju , kad daugiau būtų  ir kepam  mirksiukas.gif

nu ir aš taip, vieną kartą padariau iš sm, toliau iš akies darydavau
Atsakyti