Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Pusryciai - man su vaiku virtu bulviu cepelinai su vistiena,vyrui - silke su svogunais, pietus - vakariene buvom gamtoj tai saslykai ir desreles ant lauzo keptos, vakare dar vyras valge virtu bulviu cepelina
Niekad neapsipirkineju savaitei, einu mazdaud kas antra, trecia diena i parduotuve, ir ziurau kokios akcijos, ka butu galima pagaminti, bet ir siaip kazkada bandziau savaitei apsipirkti, tai vos ne visus produktus teko ismesti, nemoku as taip, kokius turiu produktus is tokiu produktu ir darau kasdien
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 07 13, 21:03)
Niekad neapsipirkineju savaitei, einu mazdaud kas antra, trecia diena i parduotuve, ir ziurau kokios akcijos, ka butu galima pagaminti, bet ir siaip kazkada bandziau savaitei apsipirkti, tai vos ne visus produktus teko ismesti, nemoku as taip, kokius turiu produktus is tokiu produktu ir darau kasdien

aha, pas mane tas pats. jei savaitei užsiperkm, tai jogurtai, varškė, paprika,pievagrybiai ir kiti gėriau lekia šiukšliadėžėn..
o va akcijas pagaudžius, pigiai tą savaitę prasisukt eina.
va užmačiau,kas ryt maximoj pigiau, taiu šian sėdžiu, planuoju,ką ryt nusipirksiu, o nusipirkus gaminsiu.. ryt pvz bulvės pigios bus, tai plokštainis garantuotas biggrin.gif

Atsakyti
sveikos,as beveik visada einu kasdien apsipirkt ir perku tik tai ko reikia ta diena gaminamam patiekalui manau tai geriausiai,na nebent dar ilgesniam laikui nusiperku kruopu blush2.gif
Atsakyti
as tai kas savaite apsipirkineju ir niekas man nesugenda smile.gif,na nebent extra reikia kokio pieno,duonos ir pomidoru.
Atsakyti
labai skaniai galiu koldunu recepta papasakot wink.gif

zodziu isverdat kaip visada, ir nebezinot su kuo ir valgyt, o grietine ir tomatas pabode... smile.gif
taigi , tereikia sviestuko, svoguno ir surio wink.gif

sviestuke pakepinam svogunus iki auksines spalvos, tada suberiam isvirtus koldunus, pakepinam kol graziai apskrus ir poto per tarka itarkuojam suriaus. Biski apsilydo viskas, ir dedam i lekste.

Super , pirstukus aplaizysit smile.gif
aisku druskytes ir pipiriuku nepamirstam niam niam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iryshka @ 2009 07 13, 23:30)
labai skaniai galiu koldunu recepta papasakot wink.gif

zodziu isverdat kaip visada, ir nebezinot su kuo ir valgyt, o grietine ir tomatas pabode... smile.gif
taigi , tereikia sviestuko, svoguno ir surio wink.gif

sviestuke pakepinam svogunus iki auksines spalvos, tada suberiam isvirtus koldunus, pakepinam kol graziai apskrus ir poto per tarka itarkuojam suriaus. Biski apsilydo viskas, ir dedam i lekste.

Super , pirstukus aplaizysit smile.gif
aisku druskytes ir pipiriuku nepamirstam niam niam  4u.gif

Kaip uzsimaniau koldunu essen.gif
Atsakyti
o as virtu bulviu cepelinu 4u.gif o is svieziu bulviu gaunasi? nereikia pakelio krakmolo ideti? kazkaip bijau daryti kad neissileistu....
siandien pusryciams vakarykste zuvis su bulvemis, pietums itariu mazajam bus tas pats, vyras valgys ka ras, o as darbe kazko smile.gif greiciausiai leksiu saltibarsciu i kavine biggrin.gif labai pasiilgau.
Atsakyti
Pusryčiavo mažoji dešrelių, dabar arbūzo abi pavalgėme iš cento 0,89lt/kg. Pietums bus dešrelės, vakarienei jei netyngėsiu iškepsiu varškės spurgyčių. Einu daryti serbentų uogienę
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 07 13, 19:26)
Tai vat pati galėčiau su dažovėmis daugiau gyventi, košėmis kartais, kiaušiniai, o vat  vyrams mėsos reikia. Arba žuvies.


Mano irgi doh.gif Be mėsos kito maisto nelabai pripažįsta. Išvirk kokią košę, tai visada paklaus, o kas prie košės? doh.gif O aš galėčiau nors ir savaitę mėsos nevalgyt. Kartais užeina, kad visai "sunkaus" maisto nesinori. Bet prie šeimynos reikia taikytis 4u.gif
Papildyta:
Šiandien vakarienei nuo vakar dienos spagečiai ir sriuba. Rytoj galvoju bulvinius blynus kepti, kadangi maximoj bulves po 0,89 ct.
Atsakyti
QUOTE(anestute @ 2009 07 14, 17:21)
Mano irgi  doh.gif  Be mėsos kito maisto nelabai pripažįsta. taikytis  4u.gif
Papildyta:
Šiandien vakarienei nuo vakar dienos spagečiai ir sriuba. Rytoj galvoju bulvinius blynus kepti, kadangi maximoj bulves po 0,89 ct.

nu va nei šiandien nei rytoj mėsos nerasta, nenumarink vyro badu hihihi.gif juokauju aišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 07 14, 13:21)
o as virtu bulviu cepelinu  4u.gif o is svieziu bulviu gaunasi? nereikia pakelio krakmolo ideti? kazkaip bijau daryti kad neissileistu....
siandien pusryciams vakarykste zuvis su bulvemis, pietums itariu mazajam bus tas pats, vyras valgys ka ras, o as darbe kazko smile.gif greiciausiai leksiu saltibarsciu i kavine biggrin.gif labai pasiilgau.

As ana diena dariau virtu bulviu cepelinus, tai viskas gaunasi, krakmolo dedu, bet tikrai ne visa pakeli.
Pusryciai - man su vaiku desreles su pomidoru ir sumustiniai su varskes sureliu, vyrui - sumustiniai su slapke ir suriu, kadangi po pusryciu isvaziavome i kaima, tai kaime kepiau bulvinius blynus, o vakare valgeme lasinukus su agurkais, vyras namie sake kiausinius kepesi.
Atsakyti
Prisijungiu ir as prie taupiuju meniu- ryte valgem sumustiniu kas su desryte kas su suriu, vaikui koses. Pietums zuvis (per akcija uzsipirkau) su bulvem morkom ir kukuruzais, vakarienei- makaronai su varske ir grietine.
Atsakyti