Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

pusryciu nevalgom, per pietu pertrauka - raugintu agurku sriubyte, MB grizus is darbo - vistiena isvoliota krakmole su sojos padazu, ryziai ir agiurkiukas su pomidoriuku. bet dar vistiek vakare valgysim kazka, sumustiniu kokiu jauciu ar ko.. smile.gif
Atsakyti
Pusryciai - man su vaiku bananiniai blyneliai su zemuogiu uogiene, vyrui - vistienos slauneles, pietus- vakariene lazanija
Atsakyti
Pusryciai - man su vaiku blynai su desrelemis (kiausinis, krakmolas, majonezas, prieskoniai, desreles), vyrui - silke su svogunais, pietus - vakariene virtu bulviu cepelinai su vistienos idaru
Atsakyti
Sveikos panos, kaip tik savaitgalis, taip nieko nerasta, o ir meniu nenuspėjamas ir nespėsi sužiūrėti pas ką ko valgei biggrin.gif gamtos, laužai šašlykai, kaimai ir pan. Taigi savaitgalį būtent tai mums ir buvo, bet vakar grįžusi vakare iškepiau kugelį iš senų bulvių, reikėjo jau užbaigti jas, kepiau su varške ir pienu, išejo labai skanus. Tai pusryčiams mažoji su MB pasišildė jo, vyras išsivežė dar į komandiruotę, o aš dabar tik pusryčiauju dešreles. pitūs-vakarienė kepti koldūnai
Atsakyti
savaitgali nevalgem nieko smile.gif na tiksliau nieko netaisem. as dirbau, vyras pas mama veze vaiki, tai ten ir pavalge, o vakariene - veselej biggrin.gif kepsniai ir dar bilekas smile.gif sekmadieni nebuvo apetito, tai tik i pavakare sriubytes burokeliu su frikadelem mama isvire. siandien pusryciams mazajam 5 grudu kose (pats tokios uzsiprase, o paskui vos kelis saukstus pakabino). man vaisiu salotos - turejau kivi, banana ir obuoli, tai viska uzpyliau jogurtu ir buvo labai skanu thumbup.gif vyras kepesi kiausinienes. dar yra sriubos, vakare bus kepta zuvis (maximoj akcija buvo pengasijom)
Atsakyti
setadieni iskepiau vistienos koteltu, dar pakepinau likusi farsa su svogunais, i pabaiga ipjausciau pomidoru, likusius makaronus sukreciau ir idejau grietines ir dar truputi patroskinau.valgem su svieziai raugtais agurkeliais. Vakar biski sveciu turejom, tai kotletukai, virti kiausiniai su majonezu ir kaimiski sudyti lasiniai thumbup.gif desertui jogurto zele su vysniomis rolleyes.gif Siandien turbut bus svieziu darzoviu sriubyte su zirniais ir kepsniuku prikepsiu, tai bus gerai rytoj ir i darba nestis ax.gif
Atsakyti
Įsijungiu į Jūsų būrelį 4u.gif Apie du mėnesius skaičiuojiu šeimos pinigėlius ir racionaliai apsipirkinėju bei gaminu. Bet skirtingai nei dauguma Jūsų, neperku visai savaitei per vieną nuėjimą į parduotuvę. Esu ganėtinai išranki ir man sunku sudaryti valgiaraštį visai savaitei, nes galbūt už dienos aš to patiekalo visai nenorėsiu schmoll.gif Todėl paprasčiausiai užsirašau pigius patiekalus, apsvarstau, kiek ko reikėtų ir ar šią savaitę galėčiau tai gaminti (kad nereikėtų kasdien pirkti vis naujų produktų) ir savaitės eigoje išsirenku, ko šiandien labiau norėčiau. Būna, kad sugalvoju kažką naujo, bet stengiuosi įtilpti į numatytą biudžetą ir paskaičiuoti, kad būtų racionalu. Be to, daržoves pirkti visai savaitei, man nepatinka schmoll.gif Kai jų reikia tiesiog nusiperku šviežių iš kioskų prie namų. Pastebėjau, kad juose net pigiau nei truguje. Tai nematau prasmės važiuoti į turgų ir užsipirkinėti į priekį smile.gif

O šiandien gaminau spagečius ir perlinų kruopų sriubą. Tikiuosi dar ir rytojui užteks thumbup.gif Jei ne, tai kokių blynų su braškių uogiene iškepsiu. Kadangi mes tik dviese, tai nelabai daug valgom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anestute: 13 liepos 2009 - 15:47
QUOTE(anestute @ 2009 07 13, 16:44)
Įsijungiu į Jūsų būrelį  4u.gif  Apie du mėnesius skaičiuojiu šeimos pinigėlius ir racionaliai apsipirkinėju bei gaminu. Bet skirtingai nei dauguma Jūsų, neperku visai savaitei per vieną nuėjimą į parduotuvę. Esu ganėtinai išranki ir man ganėtinai sunku sudaryti valgiaraštį visai savaitei, nes galbūt už dienos aš to patiekalo visai nenorėsiu  schmoll.gif  Todėl paprasčiausiai užsirašau pigius patiekalus, apsvarstau, kiek ko reikėtų ir ar šią savaitę galėčiau tai gaminti (kad nereikėtų kasdien pirkti vis naujų produktų) ir savaitės eigoje išsirenku, ko šiandien labiau norėčiau. Būna, kad sugalvoju kažką naujo, bet stengiuosi įtilpti į numatytą biudžetą ir paskaičiuoti, kad būtų racionalu. Be to, daržoves pirkti visai savaitei, man nepatinka  schmoll.gif Kai jų reikia tiesiog nusiperku šviežių iš kioskų prie namų. Pastebėjau, kad juose net pigiau nei truguje. Tai nematau prasmės važiuoti į turgų ir užsipirkinėti į priekį  smile.gif

aš irgi kai vyras būdavo šiauliuose savaitei apsipirkdavome, dabar kai viena buvau tai iš to kas yra namie arba šiaip nusiperku ko noriu tą dieną, nes nelabai ką gaminu kai viena.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 13, 16:46)
aš irgi kai vyras būdavo šiauliuose savaitei apsipirkdavome, dabar kai viena buvau tai iš to kas yra namie arba šiaip nusiperku ko noriu tą dieną, nes nelabai ką gaminu kai viena.


drinks_cheers.gif
Jeigu būčiau viena, tai turbūt išleisčiau per pus mažiau pinigų maistui nei dabar mirksiukas.gif Nes apetito nelabai turiu ir sau gamintis tingiu biggrin.gif
Atsakyti
Pusryciams - vyras kiausinine su sonine, vaikai - sausi pusryciai, man 2 sausainiai,
Pietums- sriuba bulvyte+ morkyte+ jaunu burokeliu lapeliai , virtos bulves ir morku su svogunais ir grietine salotos.
Vakarienei dar nesuplanavau, bet greiciausiai sumustukai su pastetuku.
Atsakyti
QUOTE(anestute @ 2009 07 13, 16:49)
drinks_cheers.gif
Jeigu būčiau viena, tai turbūt išleisčiau per pus mažiau pinigų maistui nei dabar  mirksiukas.gif  Nes apetito nelabai turiu ir sau gamintis tingiu  biggrin.gif

aš apetitą turiu biggrin.gif bet tyngiu irgi
Atsakyti
Tai vat pati galėčiau su dažovėmis daugiau gyventi, košėmis kartais, kiaušiniai, o vat vyrams mėsos reikia. Arba žuvies. Na kartais ir sriubos valgo, šiandien pas mus šviežių daržovių sriubytė su žirneliais ir frikadelėmis, pridėjau daug grietinės, krapų, petražolių, tai net maniškis didžiausią bliūdą iškapojo ir sotus nuvirto ant sofkutės. Aš tai šiandien Cento parduotuvėje arbūzo nusipirkau po 0,89 Lt/kg. Tokia didžiuliai buvo, virš 10 kg doh.gif nei parnešiu, nes suėsiu schmoll.gif Ir pjaustyt nenori, nes ten tipo jie specialaus stalo neturi, nu vienu žodžiu sanitarinės bijo, žiūriu moteriškė irgi varvina seilę. Pardavėjos ten gerai pažįstamos, davai mergos, sakau, pjaukit per pusę ir mes iškart išsinešam, tai dar porą moterėlių po pusę norinčių atsirado, Bet kad tos pusės doh.gif 6-7 kg unsure.gif nu per daug, tai mes su viena tą pusę dar per pusę tongue.gif tai atpjovė maždaug 2,5 kg. tai jau prisilapnojom rolleyes.gif turbūt visą naktį varinėsim į tuliką lotuliukas.gif
Atsakyti