Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Labas rytas ir iki, lekiu į kaimuką, valgysiu braškių mmm
Atsakyti
siandien kaip ir planuota buvo - zuvis kepta, bulves, svieziai raugti agurkeliai. vakarienei braskes su pienu ir batonu, tas pats speju bus ryt pusryciams. siandienos pusryciai - avizine kose.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 04, 09:57)
lekiu į kaimuką, valgysiu braškių mmm

blush2.gif ui kaip pavydžiu jums, turinčioms sodus ar kaimus su braškėm... doh.gif
tai bnet dietintis galima būtų rolleyes.gif

QUOTE(ssiimmaa @ 2009 07 04, 23:16)
svieziai raugti agurkeliai.

kaip tuos agurkėlius užraugiat??
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 07 04, 23:20)
blush2.gif ui kaip pavydžiu jums, turinčioms sodus ar kaimus su braškėm... doh.gif
tai bnet dietintis galima būtų rolleyes.gif
kaip tuos agurkėlius užraugiat??

biggrin.gif nepavydėk, anyta pirko tas braškes, bėje rūgščias nupirko biggrin.gif pas savo mamytę sode tai valgiau naminių, oj kokio skanumo nesulyginsi nei per kur su pirktinėmis. Tai mes užsisakėme kibirą braškių po 3lt iš sodo, iš kaimynės mamos, ten tai tikrai žinom, kad jos augintos, matysim net kaip surenka jas mums smile.gif
Mano mamytė agurkus raugia: acto, vandens, druskos, cukraus, viską užverda, na proporcijų dabar nepasakysiu, tada deda vyšnių lapus, krapų sluoksnį, ant jų agurkus ir vėl sluoksnį vyšnių lapų, krapų, agurkų. kai pilną bačkutę prideda, užpila tuo skysčiu ir po paros agurkai nerealūs. beje nupjausto ji galiukus agurkams, taip greičiau įrūgsta
Atsakyti
virsiu šiandien burokėlių lapų sriubą, su svogūnų laiškais, šviežiomis bulvėmis, krapais smile.gif
Atsakyti
vakar vakarienei damusta agurkine sriuba ir siaip pakramsnojimai, ledai desertui biggrin.gif

siandienos pusryciams avizine kose su sviestuku biggrin.gif

o braskiu jau ir uz 1,5 Lt. buvo galima nusipirkti, viena moteryte vakare uz tiek jau atidave, tai penkis kilus pasiemiau, grazios saldzios, as siaip is jos visada perku, nes tokios tikros braskes smile.gif ne kaip pas kitus buna, be skonio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2009 07 05, 09:01)
vakar vakarienei damusta agurkine sriuba ir siaip pakramsnojimai, ledai desertui  biggrin.gif

siandienos pusryciams avizine kose su sviestuku  biggrin.gif

o braskiu jau ir uz 1,5 Lt. buvo galima nusipirkti, viena moteryte vakare uz tiek jau atidave, tai penkis kilus pasiemiau, grazios saldzios, as siaip is jos visada perku, nes tokios tikros braskes  smile.gif ne kaip pas kitus buna, be skonio  cool.gif

pas mus vakar turgelyje vienoje vietoje tokios nelabai kokios buvo po 3lt, toliau 3,5-4,5
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 07 04, 23:20)
kaip tuos agurkėlius užraugiat??

nezinau is tikruju biggrin.gif kai grizau vyras pasigyre kad su mano mama abu uzrauge agurku biggrin.gif nuejo vyrelis agurku pirkt, prigriebe ir rinkinuka zoliu raugimui, tai paskui jau mama kazka sumislijo ir gavos labai skanus agurkeliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2009 07 05, 10:01)
vakar vakarienei damusta agurkine sriuba ir siaip pakramsnojimai, ledai desertui  biggrin.gif

siandienos pusryciams avizine kose su sviestuku  biggrin.gif

o braskiu jau ir uz 1,5 Lt. buvo galima nusipirkti, viena moteryte vakare uz tiek jau atidave, tai penkis kilus pasiemiau, grazios saldzios, as siaip is jos visada perku, nes tokios tikros braskes  smile.gif ne kaip pas kitus buna, be skonio  cool.gif

kur cia taip uz 1,5Lt????kaip griebciau
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 05, 00:29)
Mano mamytė agurkus raugia:

o tikslesnių proporcijų nežinai? nes aš su actu tai esu daug patiekalų pribrokijus doh.gif
Atsakyti
Vakar valgėm naminę picą, šiandien aštrią čili sriubą su faršu. rolleyes.gif
Atsakyti
o as siandien viriau charcio sriubyte ir kotletikus dariau, bet jau pridariau kad 2-3 dienom uzteks hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julya: 05 liepos 2009 - 17:34