Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

pusryciai 4 grudu kose su sviestuku
pietus desreles pakeptos su svogunu salotomis
vakarienei verdasi agurkine ir nezinau rolleyes.gif
Atsakyti
Pietums darbe sumustinius kapojom, vakarienei dar yra likusios barsciu sriubos, dar bus virtos bulves su marinuota silke arba dumo skonio silke, arba kas nores bulves su kaimisku rugpieniu
Atsakyti
Pusryciai vaikui - sausi pusryciai su pienu, man - karsti sumustiniai su slapke ir suriu, vyrui - virti kiausiniai, pietus - vakariene ziediniai kopustai pakepti su kiausiniais ir dziuveseliais, ir salotos (salotos, svogunu laiskai, ridikeliai, agurkai, grietine)
Atsakyti
Mano meniu buvo konkrečiai ne toks kokį parašiau biggrin.gif keitėsi biggrin.gif pietūs buvo visgi virtas kiaulienos kumpio gabalas su garstyčiomis, druska, duona. Vakarieniavau pas mamytę faršo kepsniukai, šviežios bulvės, svogūnų laiškų salotos. arbata, pyragas. buvome prie ežero dieną tai dar valgiau sausainiuku, saldainių, saulėgrrąžų, žemuogių kalną biggrin.gif
Atsakyti
laba diena
buvau isvykus, grizau, jungiuosi vel prie jusu 4u.gif
siandien pusryciavau daug - desreliu, sumustiniu, vaisiu kalna, daug sulciu ir kavos - paskutini syki pusryciai viesbuty biggrin.gif tai prisivalgiau visai dienai biggrin.gif
pietus - vakariene buvo saltibarsciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 07 02, 00:11)
laba diena
buvau isvykus, grizau, jungiuosi vel prie jusu  4u.gif
siandien pusryciavau daug - desreliu, sumustiniu, vaisiu kalna, daug sulciu ir kavos - paskutini syki pusryciai viesbuty biggrin.gif tai prisivalgiau visai dienai biggrin.gif
pietus - vakariene buvo saltibarsciai smile.gif

pagaliau grįžai mergyt, maniau pamiršai jau mus visai. tai kur išvykusi buvai bigsmile.gif
Atsakyti
Prisipirkau širdelių, tai pavirsiu ir vakarieneipadarysiu troškinuką, nes dar yra vakarykščių bulvių likę, tai sil salotų su agurkais, svogūnų laiškais ir grietine pasidarysiu
ką tik grįžau apsiprekinus, nes savaitgalis artėja, vėl ežerai kvepia, tai prisipirkau kiaulienos šašlų po 7,99 lt/kg, kiaušiniai biški atpigę, tai reikia eit pyragą išsikept, gamtoje viskas susivalgys mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš gaminsiu šaltibarščius. Dar kepsiu focaccia su vyšniom, čia kažkoks ale pyragas. Jei pavyks, parašysiu čia receptuką smile.gif Dar pridarysiu į kamerą balandėlių ir virtinukų su varške.
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 07 02, 10:06)
ką tik grįžau apsiprekinus, nes savaitgalis artėja, vėl ežerai kvepia, tai prisipirkau kiaulienos šašlų po 7,99 lt/kg, kiaušiniai biški atpigę, tai reikia eit pyragą išsikept, gamtoje viskas susivalgys  mirksiukas.gif

kur šašlai pigūs? ir kur kiaušiniai bei po kiek?
Atsakyti
Mes su MB visai išsiderinom su tuo maistu... Grįšiu nuo pirmadienio ir surašysiu smile.gif

ssiimmaa, o kur buvai išvykus? Atostogos? bigsmile.gif
Atsakyti
pusryčiai - kava su džiūvėsiais
pietūs - troškintas kalafioras su šviežiomis bulvėmis
vakarienė - braškės,batonas,pienas
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 07 02, 00:15)
pagaliau grįžai mergyt, maniau pamiršai jau mus visai. tai kur išvykusi buvai  bigsmile.gif

darba susiradau, tai apmokymuose buvau biggrin.gif dabar jau ir as gaminsiu visu pajegumu, kad butu ko pietums isideti, o ir reiks ismokti laika kazkokiu budu susidelioti, kad viska speciau biggrin.gif laisvomis dienomis greiciausiai prasides kameros pildymas visokiais varskeciais, cepelinais biggrin.gif
siandien pusryciai gustavo blyniukai (kol manes nebuvo niekas nekepe, tai ta proga biggrin.gif ) pietus saltibarsciai ir guliasas smile.gif
Atsakyti