Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(deimapov @ 2009 06 30, 12:10)
mačiau šią akciją, bet kažin koks skonis tos mėsos įdaro?  g.gif  ragavai tai dabar pasidalink

kažin ar dar pigs braškės  g.gif  juk jau greit jos baigsis

na ten tie Teviskes koldunai, atitinkamai ir mesyte pagal kaina, bet va ant greituju pasikept ir dar su padaziuku gerai mirksiukas.gif savaitgali varysiu i gamta, tai irgi reiks prisikept, ten viskas sueina drinks_cheers.gif
Nu su tom braskemis tai ir nuo oro priklauso unsure.gif kokie lietus ir pabrangs cool.gif na dar paskui velyvesniu is lenku atvez
Atsakyti
aga tie kolduniukai ir siaip nera brangus, bet dabar akcija, man tai ju skonis geras, niu tikrai kitu firmu netgi visai nekokie, o tie tai geri biggrin.gif
o pietus gavosi kompotas su barankem, karsta, o vakarienei arba braskes, jei vyras nebent nores tai bus koldunai tongue.gif
Atsakyti
musu pusryciai sausi pusryciai su pienu ir braskem
pietus burokeliu lapu sriubyte
vakarienei 5 grudu kose
Atsakyti
Pusryciai vaikui - varskes apkepas, man pakeptos vakarykstes bulves su salotomis, vyrui saltibarsciai su bulvemis, pietus - vakariene sv. darzoviu sriubyte (kopustai, morkos, bulves, krapai), sumustiniai su lasinukais, gal dar ka nors rimciau sumastysiu, bet nelabai noris, karsta
Atsakyti
oj aš šiandien dešrelių, jogurtų, čipsų pririjau, kad ir karšta, valgyt noriu biggrin.gif
Atsakyti
niu va vakarienei buvo braskes su pienu, niu ir dar syki braskes siaip bigsmile.gif
Atsakyti
Na o musu vakariene buvo naminis olandiskas suris ir vyna gurksnojome (sangria) visa vakara, tik vyras dar sumustiniu prisidare su lasinukais ir agurku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joliteee: 30 birželio 2009 - 21:16
QUOTE(joliteee @ 2009 06 30, 23:15)
Na o musu vakariene buvo naminis olandiskas suris ir vyna gurksnojome (sangria) visa  vakara

Labai gera vakariene thumbup.gif vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2009 06 30, 23:16)
Labai gera vakariene thumbup.gif  vacation4.gif

Tai kad nelabai noris valgyti tai labai skanu bent jau mums 4u.gif salta sangria
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 06 30, 23:18)
Tai kad nelabai noris valgyti tai labai skanu bent jau mums 4u.gif  salta sangria

Jau ir as labai noriu drinks_cheers.gif ,bet braskes valgom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2009 06 30, 23:26)
Jau ir as labai noriu drinks_cheers.gif ,bet braskes valgom  blush2.gif

O man kazkodel braskes jau atsibodo, jei nusiperku, tai jos netokios, o is kaimo tai retai gaunam, nu bet ten jau jaucias kad skonis kaimiskas thumbup.gif Visai kitaip valgosi g.gif
Atsakyti
Pusryčiai: jogurtas
Pietūs: rūkytos dešrelės (storos tos, sardelės kitaip)
Vakarienė: sumuštiniai su lašiša, nektarinas
Atsakyti