Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Maniškis išvyko į komandiruotę, tai vėl prasidės nesąmonių valgymas pas mane, sumuštinukai ir kitokie "šudžiukai" biggrin.gif
Atsakyti
kadangi buvom kaime, tai kepem saslykus ir tustinom anytos saldytuva smile.gif
Siandien reiks vistytes vakare issikept, sv.kopustu salotu pasidaryt.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 06 29, 08:58)
Maniškis išvyko į komandiruotę, tai vėl prasidės nesąmonių valgymas pas mane, sumuštinukai ir kitokie "šudžiukai" biggrin.gif

hihihi.gif
Man dabar atostogos, tai pasireikšiu virtuvėje. Tik kai taip karšta, nieko valgyt nebesinori.... Vieną dieną valgėm tik sriubą kopūstų ir braškes su pienu.
Atsakyti
mano pusryčiai: žirnių sriubytė, parsivežiau iš kavinės puslitriuką.
Atsakyti
Pusryciai man - naminiai hamburgeriai su mesa ir suriu, pusryciai-pietus vyrui - vakaryksciai vistienos kotletai, pakepta bulviu kose ir salotos (agurkai, svogunu laiskai, grietine), pietus man - sviezi grybai pakepti su svogunais ir grietine, o kas bus vakarienei dar nesugalvojau
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 26, 22:08)
ir keik laiko palaikyt reikai? vanduo šaltas? 4u.gif
sorry už tokius klausimus, bet žalia aš agurkuose lotuliukas.gif

aš marinuoju su karštu vandeniu ir galiukus dar nupjaunu, tai jei ryte užmerki, vakare jau gali valgyt. man skaniausi 1-2 dienų, paskui jau per rūgštūs
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 06 29, 21:49)
aš marinuoju su karštu vandeniu ir galiukus dar nupjaunu, tai jei ryte užmerki, vakare jau gali valgyt. man skaniausi 1-2 dienų, paskui jau per rūgštūs

aha mano mamytė irgi galiukus nupjauna, tai per dieną ir įrūgsta thumbup.gif
Atsakyti
Vakarienei buvo saltibarsciai su virtomis bulvemis, dar iskepiau varskes apkepa, ir padariau namini olandiska suri
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 06 29, 22:10)
aha mano mamytė irgi galiukus nupjauna, tai per dieną ir įrūgsta  thumbup.gif

ir aš nupjaunu ax.gif
Vakar Cento parduotuvėj koldūnao 1,38 Lt 500 gr, tai prisipirkau ir vakare prisikepiau. Vištytė šiandienai liko tongue.gif
Atsakyti
vakar nevalgymo diena visiems, o ir nedarymo, tai tik buterbrodziukai ir barsciu sriuba maziukui pietums, vakarienei visiems braskes su pienu,
siandien pusryciams blyniukai su braskytem biggrin.gif kas toliau nezinau, jauciu kokie kuldunai ax.gif
Atsakyti
Reikia braškių atsivalgyt mirksiukas.gif drinks_cheers.gif šiandien nusipirkau po 3 Lt braškių, kišiu į kamerą žiemai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 06 30, 08:05)
ir aš nupjaunu  ax.gif
Vakar Cento parduotuvėj koldūnao 1,38 Lt  500 gr, tai prisipirkau ir vakare prisikepiau. Vištytė šiandienai liko  tongue.gif


mačiau šią akciją, bet kažin koks skonis tos mėsos įdaro? g.gif ragavai tai dabar pasidalink
QUOTE(mickute7 @ 2009 06 30, 10:50)
Reikia braškių atsivalgyt  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif  šiandien nusipirkau po 3 Lt braškių, kišiu į kamerą žiemai  mirksiukas.gif

kažin ar dar pigs braškės g.gif juk jau greit jos baigsis
Atsakyti