Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(mickute7 @ 2009 06 26, 20:39)
1 l vandens - 1 šaukštas druskos, toliau prieskoniai - česnakai, krapai, krieno lapai, na kas deda vyšnių lapus, j.serbentų lapus

ir keik laiko palaikyt reikai? vanduo šaltas? 4u.gif
sorry už tokius klausimus, bet žalia aš agurkuose lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 26, 23:08)
ir keik laiko palaikyt reikai? vanduo šaltas? 4u.gif
sorry už tokius klausimus, bet žalia aš agurkuose lotuliukas.gif

pilk salta ir per 5dienas turetu irugt 4u.gif
Papildyta:
vakar padariau svieziu grybu su svogunais,svogunu laiskais ir grietine(grietine is kaimo) ir svieziom bulvem,tai dar ir pusryciams uzteko,pietums buvo braskes su grietine ir batonu,o vakarienei krabu ir ryziu salotos su duonyte
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 26, 23:08)
ir keik laiko palaikyt reikai? vanduo šaltas? 4u.gif
sorry už tokius klausimus, bet žalia aš agurkuose lotuliukas.gif

aš pilu šiltą vandenį tada greičiau įrugsta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien prisiviriau daug ryžių, bus pietums su keptais vištienos koteltukais, nu maximos akcijiniais ir salotomis. Rytoj darysiu kokią nors ryžių mišrainę ax.gif Reiktų sriubytės dar kokios prasivirtu g.gif
Atsakyti
musu ,,studentiska" vakariene smile.gif
Viskas labai paprasta- bulvytes, kepintos desreles, darzoviu salotos- uztat labai skanu,paprasta ir pigu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julya: 27 birželio 2009 - 12:31
Pusryciai - vaikui miltiniai blynai su uogomis, man su vyru - naminiai hamburgeriai su mesa, suriu, agurku, pietus - vakariene vistienos kotletai, bulviu kose, kas valge su pekino kopustu, kas tik su pomidorais
Atsakyti
Pusryčiai MB pabaigė guliašą, perlinės kruopos, agurkas. o aš tik perlinių kruopų košę su marinuotais burokėliais valgiau, pietums čeburėkai, vakarienei rinksimės ką norėsime, nes yra čeburėkų, faršo kepsniukų, keptos žuvies tešloje, dar plokštainį su vištiena žadu kepti. mat vyras išvažiuoja į komandiruotę tai maisto priruošiu visada.
user posted image
Atsakyti
riebus ceburekai
Atsakyti
Kaip norėčiau čeburekų thumbup.gif
Atsakyti
o tai tie ceburekai jums ne per riebus? Ir ar cia taupus patiekalas?
Atsakyti
QUOTE(neringaal @ 2009 06 28, 19:43)
o tai tie ceburekai jums ne per riebus? Ir ar cia taupus patiekalas?

o kame juose riebumas? kad a;iejuje verdami? juk ištraukus juos dedi ant popieriaus, riebalus sugeria ir nebėra jokių riebalų g.gif o taupumo tai man taupūs, kai tik faršo ir aliejaus tereikia. Tešla iš mamytės ax.gif
Atsakyti
Vakar dienos pusryciai - miltiniai blynai su uogomis, bet blynus kepiau su kefyru, vyrui naminiai hamburgeriai su mesa ir suriu, pietus-vakariene kadangi buvome isvyke prie vandens, tai gryze suvalgeme tik po kebaba.
Siandien tai net neisivaizduoju ka darysiu valgyti...
Atsakyti