Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Na va pažiurėjus ka Mickute7 darė Joninėms, aš prisiminiau, kad įdaryti kiaušiniai labai jau per šventes eina, reikės ir man per vyro gimtadienį šiandieną padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 06 26, 09:45)
Na va pažiurėjus ka Mickute7 darė Joninėms, aš prisiminiau, kad įdaryti kiaušiniai labai jau per šventes eina, reikės ir man per vyro gimtadienį šiandieną padaryti  smile.gif

visada darau mirksiukas.gif paprasta, nesudetinga, greit susivalgo ax.gif
Atsakyti
mickutes balius thumbup.gif

QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 26, 00:02)
beje, ggal nelabai į temą, bet užklausiu.. 4u.gif  4u.gif
kaip taupiau prei jūros važiuojant prasisukt su maistu?
gal kažką namie tokio prisigamint, kad 3val važiuojant nesugęstų ir pan.? sakau, gal karbonadukų kokių išsikept ar ką??

O ilgam važiuojat?
Jei tik dienai, tai praverstų šaltkrepšis arba termosas maistui tongue.gif O jei ilgesniam laikui, tai mes visada darom taip- išvažiuodami pavalgom, pasiimam ko nors kelionei pakramtyti, o vėliau stojam Klaipėdoje ir perkam maistą lotuliukas.gif Paprastai imam tai, ką įprastai valgom pusryčiams (sumuštiniams visko, kartais kokių greitų košių, jogurtukų ir pan.), pietums imam koldūnus, šašlykus, dešreles , o vakarienei dažniausiai nieko, dar daug gėrimų prisikraunam lotuliukas.gif Visada ieškodama nakvynės pasidomiu ar bus kepsninė ir tą pietų maistą kepam lauke, tik koldūnus verdamės ax.gif O vakarienei dažniausiai nusiperkam šviežiai rūkytos žuvytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 06 26, 00:32)
būtų labai skanu karbonadai šalti su duonyte, dar kokio agurko įsidėkit. Keptos duonos galit pasiimti, čeburėkų išsikepti ar kibinų.

kibinai-clap.gif -darysim tikrai.

QUOTE(Lock @ 2009 06 26, 08:40)
konservuotų sriubų slovikėliuose,

būtinai pasinaudosim siūlymu thumbup.gif

QUOTE(Will @ 2009 06 26, 11:47)
O ilgam važiuojat?

savaitei.. tik kad važiuosim biški negeru laiku.. ne po algų.. blush2.gif

Atsakyti
Uzsimarinuokite mesytes kepsnelius be kauliuko,tikrai kelione atlaikys,tik uzpilkite dar aliejumi,taip kokias tris dienas turesite karaliskus pietus ar vakarienes mirksiukas.gif ,pasirauginkite svieziu agurkeliu,apsivalgymas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 06 26, 11:47)
mickutes balius  thumbup.gif


Čia tik biški matosi blush2.gif dar tortų nesimato su braškėmis tongue.gif nes ir aš namie dariau ir brolienė atsinėšė su mascarponės sūriu ir braškėmis rolleyes.gif thumbup.gif Apie pirktinius ta nekalbu smile.gif
Atsakyti
siandien pusryciams blyniukai su jogurtu, pietums zuvies pirsteliai su duona, vakarienei, zuvis kepta ir barsciu sriubytes ir vel su kalakuto sparneliu biggrin.gif bei zele desertui biggrin.gif
Atsakyti
pusryčiavome vakarykštę picą (visgi užsisakėme vakar blush2.gif ) pietūs mėlynių pyragas, ledai, jogurtas, saldainiai, dešrelė. o vakarienei verda vyras perlinių kruopų košę ir guliašo wub.gif
Atsakyti
Aš tai grįžus iš darbo, radau dar šiltų miltinių blynų su braškių uogiene. bet kad darbe torčiuko prisivalgėm, tai jau per daug tų saldumų, tai išsitraukiau silkės, pasipjasučiau pomidoro su grietine ir pavalgiau thumbup.gif MB reiks vakarienei kokių makaronų su tošonke pravirt, nes dar salotų turiu su grietine ax.gif
Atsakyti
Pusryciai - miltiniai blynai su svieziomis sutrintomis braskemis, pietus - sv. darzoviu sriuba (kopustas, morkos, zirneliai) su vistienos kukuliukais, vakariene - naminiai hamburgeriai su mesa, suriu ir pomidorais
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 06 26, 14:05)
,pasirauginkite svieziu agurkeliu,apsivalgymas  doh.gif

gal receptuką? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 26, 20:29)
gal receptuką? 4u.gif

1 l vandens - 1 šaukštas druskos, toliau prieskoniai - česnakai, krapai, krieno lapai, na kas deda vyšnių lapus, j.serbentų lapus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 26 birželio 2009 - 19:40